T.O.O.S. OPENT NIEUW COMPLEX SLS-INFORMATIEAVOND OVER STRUCTUURPLAN RESULTAAT ROMMELMARKT GEREFORMEERDE KERK FOTO-EXPOSITIE 'LENS- BREED' IN BIBLIOTHEEK CONDITIE TRAINEN TIJDENS ZOMERMAANDEN 20E VERKEERSPROEF VIJFDE RONDE SPORTWEEKVOETBAL BRENGT GEEN NIEUWE KOPLOPER MASKERADE ZORGT VOOR 'VERWARRINGEN' AFSLUITING SMURFEN VOETBAL WSE DUBBEL CONCOURS SPERWER ilflPir pagina 16 Hart van Holland 1 juni 2005 gj Alan Ayckbourn Klaverjassen Zuidhonk Schoolvoetbaltoernooi Het verdere programma WADDINXVEEN/Bn^nnp- Waddinxveen - De officiële ope ning van het nieuwe sportcom plex van T.O.O.S. aan de Starin glaan 18 vindt plaats op zater dag 4 juni. Na negen jaren van plannen maken en besprekin gen voeren met de gemeente en andere instanties, is vorig jaar maart begonnen met de voorbereidingen en bouwklaar maken. In september is de eer ste paal de grond in gegaan en op 28 februari dit jaar zijn de eerste lessen gegeven in het nieuwe onderkomen. De feestdag rond de officiële opening begint om 9.00 uur, met om 12.00 uur de onthul ling van de naam en de officiële openingshandeling door twee "mystery guests". De middag staat in het teken van klimmen, klaute ren, knutselen en dansen. Om - - 16.00, 19.00 en 20.30 uur zijn er voorstellingen, uitgevoerd door een combinatie van de afdelingen turnen, dansen en acrogym. Hier voor zijn nog kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Vanaf 22.00 uur wordt de dag afgerond met een disco, (foto: Toos) Waddinxveen - 20% Meer omzet dan vorig jaar was het verbluffende resultaat van de 25ste rommel markt van de Gereformeerde Kerk op 21 mei De rommelmarkt heeft in totaal €30.500,- opgebracht. Alles succesfactoren waren aanwe zig; het weer werkte mee, de belangstelling was groot, de prij zen van het rad van avontuur aan trekkelijk en het aanbod aan goe deren groter dan ooit tevoren. De hele dag was het een komen en gaan van bezoekers en ging er heel wat 'handel' in andere handen over. Om 16.00 uur, nadat het eind- signaalwas gegeven, hebben de vrijwilligers alle overgebleven bruikbare goederen overgedragen aan diverse hulporganisaties. Waddinxveen - De Waddinxveense amateur-fotografen van 'Lens- breed' exposeren hun werk van 7 juni tot en met 4 juli in de Openba re Bibliotheek van Waddinxveen. De tentoongestelde foto's zijn een persoonlijke selectie uit foto's die de afgelopen jaren zijn gemaakt. Voor een digitale impressie van de foto's kan men terecht op http://lensbreed.myphotoalbum.co m Waddinxveen - Bij WSE werd afge lopen zaterdag voor de laatste keer dit seizoen het smurfenvoetbal gehouden. De enthousiaste deelna me van 28 kinderen en het publiek zorgden voor een gezellige sfeer. Na een uur was het einde nabij en in een overvol jeugdhonk kregen alle deelnemertjes het fel begeerde smurfendiploma. Het festijn bleek weer een hoogte punt te zijn voor vele jonge kinde ren. Dit jaar hebben maar liefst 106 kinderen het smurfenvoetbal één of meerdere keren bezocht. Dat mag een succes heten en de organi satie hoopt dat dit succes volgend seizoen een vervolg krijgt. Het is echt waar, onze papa is 40 jaar. Hartelijk gefeliciteerd liefs Mellanie en Maikel Verloren bij Aldi v/veen: kinderwagen-(3-wieler)wiel draadmand. Bel svp 06-49628736 Boskoop - De Stichting Leefbaar Snijdelwijk (SLS) houdt maandag 13 juni een informatieve bijeenkomst over het ontwerpstructuurplan van de gemeente Boskoop. De bijeen komst wordt gehouden in het CoenecoopCollege aan de Kievit straat 54. Aanvang 19.30 uur. ledereen is welkom. Bedoeling van de avond is om het ontwerpstructuurplan, dat de gemeente nu ter inzage heeft lig gen, op hoofdlijnen aan de orde te stellen en er daarna met elkaar over te spreken. Het accent zal met name liggen op ontwikkelingen die volgens dit opgestelde ontwerp zouden gaan plaatsvinden in Snijdelwijk. Beoogd wordt om deze ontwikkelingen vooral ook te bezien vanuit het oogpunt van de leefbaarheid van de wijk voor de bewoners. Daarbij spelen een aantal criteria een grote rol, zoals groen, ruimte, rust en woongenot, voorzieningen, bereik baarheid en veiligheid. Het structuurplan moet straks aan zetten tot daadwerkelijk beleid om deze kwaliteiten van de leefomge ving te verhogen. En om ontwikke lingen tegen te gaan die er afbreuk aan doen. De opmerkingen die over het huidi ge ontwerpstructuurplan te maken zijn, kunnen als zienswijzen wor den ingediend bij de gemeente. Op deze manier hebben inwoners de mogelijkheid om bij te dragen aan een verbetering en aanscherping van de gemeentelijke voornemens. Ten gunste van de eigen woon- en leefomgeving. Waddinxveen - Voor de twintigste maal organiseerde een team vrij willigers van 3VO, afdeling Wad dinxveen, de praktische verkeers- proef voor leerlingen van groep 8 van de basisscholen in Waddinx veen. De posten werden op dins dagmorgen 24 en woensdagmor gen 25 mei bemand door moeders en enkele vaders van de leerlingen en de fietsen werden gekeurd door de politie. Voordat de 20ste proef van start kon gaan, wees Burgemeester Roij- ers de kinderen van de "Prins Wil len Alexanderschool" locatie Win gerd, op de noodzaak van een vei lig verkeergedrag. Deze school had vorig jaar de minste fouten gemaakt en mocht daardoor als eerste starten. Van de 331 leerlin gen slaagden er uiteindelijk 47 niet voor de praktische verkeers-proef. Van de 14 scholen die mee deden had de Bethelschool de minste strafpunten, waardoor zij in 2006 als eerste mag starten. Waddinxveen - Postduivenvereni ging de Sperwer deed afgelopen weekend mee aan twee vluchten. De eerste vlucht was vanuit Peron- ne, 263 km. Om 7.20 uur werden 294 duiven gelost. De eerste duif kwam aan om 10.16 uur, met een gemiddelde snelheid van 89 km/u. Deze duif was van K. Hofman. Ver dere uitslag: 1-5. K. Hofman; 2-13. W. Breedijk; 3-4-9. A. v.d. Made; 6. C.A. Bode; 7-10-14. Joh. L. Bol; 8-11- 15. D. Heeren; 12. C.G. Hofman. De tweede vlucht was vanuit Blois, 550 km. In concours waren 153 dui ven en dezewerden om 6.30 uur gelost. De eerste duif was van A. v.d. Made en kwam aan om 12.54 uur met een snelheid van 85 kmAu Verdere uitslag: 1-2-6-13. A. v.d Made; 3-14. W. Breedijk; 4-15. 1. Jansen; 5. C.A. Bode; 7-9. D. Bree dijk; 8-10. Joh. L. Bol; 11. K. Hof man; 12. R. Hofman. Boskoop - Veel sportactiviteiten liggen gedurende de zomermaan den stil. Voor sporters is het dan moeilijk de conditie op peil te hou den. Bij de loopgroep van AV'47 gaat de training gewoon door. Tegen een redelijke vergoeding kan men gedurende de zomer maanden twee trainingen mee doen. Voor aanmeldingen en meer infor matie kan contact opgenomen worden met trainer Jan van der Meij, telefoon 0182-640355. Waddinxveen - "We zijn er hele maal klaar voor. In een paar weken tijd zijn de puzzelstukjes op hun plaats gevallen. En nu loopt het op alle onderdelen zoals het moet." Regisseur Rob de Graaf van toneel groep Maskerade had begin dit jaar zijn bedenkingen bij de betrek kelijk korte productietijd voor de komedie "Verwarringen" van de Britse auteur Alan Auckbourn. Maar tijdens de generale repetitie deze week werd duidelijk dat Mas kerade het gaat redden. Het lijkt zelfs een gedenkwaardige serie voorstellingen te gaan wor den in de toneelzaal van Kreater aan de Kerkstraat 13 in Waddinx veen. Kosten noch moeite zijn gespaard om "Verwarringen" zo in het pak te steken dat het publiek zich een avond uitstekend zal ver maken. De zaal is vanaf 19.30 uur geopend. Aanvang 20.00 uur; de entree bedraagt 7,50. Kaarten kunnen in de voorverkoop gekocht worden bij Kreater, bij Roelof Schut: 0182-640419 en via info@maskeradeweb.nl. Tijdens de Kunstmarkt van zaterdag 4 juni zijn eveneens kaarten verkrijgbaar bij Kreater. De komedie "Verwarringen"is een collage van vier zeer herkenbare verhalen over persoonlijke relaties en het onvermogen van mensen om met elkaar te communiceren. Dit alles gecombineerd met een forse dosis Britse humor. Het stuk is voor deze gelegenheid verplaatst van Engeland naar Waddinxveen. Maar gebleven is de vlijmscherpe humor van Ayckbourn die in dit stuk de middenklasse-mentaliteit venijnig op de hak neemt. Naast de scherpe uithalen valt er heel wat te lachen door de rake manier waarop Alan Ayckbourn de mensen in zijn stukken neerzet. Alan Ayckbourn (12 april 1939) schrijft jaarlijks een nieuwe kome die, die eerst in zijn eigen theater in Scarborough in première gaat om vervolgens de hele wereld over te reizen bij zowel beroeps- als amateurgezelschappen. Stukken als "Slippers", "Liefde half om half" en "Bedkwartet" waren wereldwijd grote hits. Waddinxveen - Bij het Sport weekvoetbal Waddinxveen, het '7 tegen 7-toernooi', is vrijdag 27 mei de vijfde ronde gespeeld. Team Wesseling won met 10-5 van Drama en team X verloor met 2-11 van De Rozen- bottel. Tijdens de tweede sessie won Wesseling wederom. Deze keer met 10-5 van Team X. SPM leed een 0-4 nederlaag tegen De Rozenbottel. In de derde ses sie wist De Rozenbottel haar derde overwinning op rij te boeken. Wesseling werd met 3- 0 verslagen. Team X verloor ook haar derde wedstrijd. Deze keer was Cafetaria Vork met 1-4 te sterk. Na deze serie staat het team van Out Laws met 21 punten uit 7 wed strijden nog steeds ongeslagen aan kop. De Rozenbottel is aan een sterke opmars bezig en bezet met 18 punten uit 8 wedstrijden de tweede plaats. SPM zakte met 12 uit 5 naar de derde plaats. Cafeta ria Vork staat met 12 uit 6 vierde en Wesseling met 12 uit 8 vijfde. X-2 staat zesde en heeft 7 uit 6, op de zevende plaats gevolgd door Alno/GJV met 4 uit 5. Team X is achtste met 3 uit 8. Rode lantaarn drager Drama doet de naam eer aan heeft nog 0 punten uit 7 wed strijden. De volgende wedstrijden worden vrijdagavond 3 juni gespeeld op het terrein van de v.v. WSE. Aan vang 19.00 uur. Het toernooi wordt die avond tevens afgesloten met de inmiddels traditionele barbecue. In het Zuidhonk werd maandag 23 mei het Sportweekklaverjastoer- nooi gehouden. Aan dit geani meerde toernooi, over drie ronden, namen 36 klaverjassers deel. Het werd een spannende strijd, want de onderlinge verschillen waren uiterst klein. Eerste werd Riet Kruif met 5244 punten. Frans Jacobi werd vlak daarachter tweede met 5211 punten, Teus van der Stelt werd derde met 5181 punten, Arie Boer vierde met 5168 punten en op de vijfde plaats kwam Loes Beek huizen met 5123 punten. Opmerke lijk bij deze uitslag was dat Riet Kruijf nu eerste werd en vorige week bij de 60-plussers laatste. Het kan verkeren.... Dit jaar lag de organisatie van het Schoolvoetbaltoernooi in handen van de C.V.V. Be Fair. Mede door het prachtige weer is het toernooi zowel op woensdag 25 mei voor de groepen 5 en 6 als op zaterdag 28 mei voor de groepen 7 en 8, uitste kend verlopen. Na afloop ontvin gen de winnende teams een fraaie trofee en voor alle deelnemers waren er vaantjes en stickers. De sportviteitsprijs ging bij de meisjes naar de Oranjelaan A en bij de jon gens naar de Rehoboth B. De orga nisatie kan terugzien op een uiter mate geslaagd toernooi. Schoolzwemmen In Gouwebad werd donderdag 26 mei het schoolzwemmen gehou den. Dit Sportweekevenement georganiseerd door Van Uden-De Gouwe, is een jaarlijks terugkerend spektakel. Bij de meisjes van groep 5/6 won de Pr. W. Alexander W team 1 (164,07 pnt) vóór de Pr. W Alexander O. team 1 (180,82) en de Eben Haëzerteam 1 (188,60). Bij de jongens van groep 5/6 won de Kard. Alfrink team 2 (144,67) vóór de Pr. W. Alexander W. team I (154,58) en de Kon. Beatrix team2 (157,26). Bij de meisjes van groep 7/8 won de Kard. Alfrink team I (123,10) vóór de Pr. W. Alexander O. team 2 (143,23) en de Dick Bruna team 1 (145,61). Bij de jongens van groep 7/8 werd de Theo Thijssen team 2 (135,34) eerste vóór de Kon Juliana team 1 (159,21) en de Pr.W- Alexander O. team 2 (161,21). In de afgelopen week vonden veel Sportweekactiviteiten plaats. Het eerstvolgende evenement op het programma is op vrijdag 3 jum- Dan worden de inhaalwedstrijden van het '7 tegen 7 toernooi gespeeld. De evaluatie van de eve nementen in dit jubileumjaar vindt plaats op dinsdag 7 juni in de wed strijdkamer van WSE. Alle betrok ken organisatoren worden uitge- nodigd om de activiteiten nog eens door te nemen. Aanvang 20.00 uur De Sportweek wordt op zaterdag 11 juni afgesloten met het Koppel' klaverjassen in HCR De Unie- Inschrijven: 079-3315205 of 06" 23671549.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 16