Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Woningen zijn te laag verzekerd Effecten ,0, De bank waar je lid van wordt Tsjecho Reizen 10 jaar Win een digitale camera De tien geboden van beleggen Opening glastuinbouwbedrijven Hoge Zuidplaspolder t Brandschade kan enorme strop zijn Agenda Rabobank Hart van Holland 1 juni 2005 7e jaargang nummer 313 Bekijk voor meer informatie onze advertentie achter in deze krant. maar niet bij Interpolis Weeknieuws Rabobank voor u, van en door uw bank In april 1995 zijn Lisette Vermeulen- Mulder, oorspronkelijk afkomstig uit Zevenhuizen en de Praagse Ivana Vyskocilova gestart met reisorgani satie Tsjecho Reizen. De dames hebben elkaar destijds leren kennen via de plaatselijke volleybalvereniging Rentokil. Diverse onderkomens werden in de afge lopen tien jaar betrokken vanwege de snelle groei, maar sinds april 2002 is naast de nevenvestiging in Praag het kantoor in Rotterdam betrokken. Inmiddels is Tsjecho Reizen uitge groeid tot marktleider op het gebied van zomer- en wintervakanties naar Tsjechië, Praag en Slowakije. Het bedrijf telt momenteel in totaal 20 medewerkers, waarvan er acht werkzaam zijn in het prachtige Praag. "Nog steeds ervaren wij groei in ons product en met name de wintersport vakanties naar Tsjechië zijn ontzettend in trek en gegroeid in populariteit. In 2004 is een groei van boekingen gerealiseerd van maar liefst 40% en daar zijn wij uiteraard zeer tevreden mee," aldus Lisette." Via ons zoek en boek systeem op www.tsjechorei- zen.nl wordt reeds 85% on-line gere serveerd. Het aanbod van deze direct seller is de laatste jaren flink uitge breid. Honderden vakantiehuizen, hotels, pensions, appartementen als mede vlieg- en trein arrangementen naar Praag, rondreizen en actieve vakanties worden gepresenteerd via de site alsmede in een full-colour bro chure. Ivana en ik zijn nog steeds uitermate ambitieus om onze vaste klanten kring uit te breiden en de groei te continueren. Nog steeds hebben wij ontzettend veel plezier in het onder nemen.' Nieuwsgierig naar de acti viteiten van Lisette en Ivana surf dan naar www.tsjechoreizen nl! Rabo Beleggingsadviesteam De komende weken vindt u hier wat geboden voor de actieve belegger. Vaak laat de belegger zich leiden door gevoelens en vaak op een irrationele manier. De geboden geven u een handvat om uw beleggingskeuzes op een rationele manier te maken en uw beleggingsresultaten positief te stu ren. Gebod 1Doe vooraf uw huiswerk Het eerste gebod betekent dat u precies weet op basis van welke principes u belegt en dat u daar ook naar handelt. Een goede voorbereiding is hierbij het halve werk. Als u zich bewust bent van de redenen waarom u een aandeel heeft gekocht, dan weet u ook wanneer het moment is aangebroken om te ver kopen. Dat is namelijk het moment waar op de argumenten voor de aankoop niet meer geldig zijn. Alleen als alle argumen ten duidelijk zijn, heeft u voldoende ver trouwen om op eigen wijze succesvol te beleggen. Gebod 2: Loop niet vooruit op de feiten De mens vindt het vervelend om rende ment mis te lopen en neemt daarom regelmatig overhaaste beslissingen. Geduld is echter een schone zaak. Door niet vooruit te lopen op de feiten, houdt u vast aan de principes die u bij het eerste gebod heeft bepaald. U laat zich niet leiden door de waan van de dag, maar volgt de door u gekozen methodiek. Bang om de boot te missen, anticiperen we regelmatig op ontwikke lingen waarvan we denken dat deze gaan gebeuren. Wanneer we bijvoor beeld een aandeel willen kopen, is het moeilijk om te wachten tot het bedrijf de jaarcijfers heeft gepubliceerd of tot de koers een weerstand heeft doorbroken. U wijkt dan echter af van de methodiek met het gevaar dat de beleggingen meer op gevoel zijn gebaseerd dan op een consistent beleid. Volgende week meer Veel succes met uw beleggingen. De afgelopen weken hebben de bedrijven zich al aan u gepresen teerd in het Hart van Holland en afgelopen zaterdag 28 mei was het zover: de opening van het project Hoge Zuidplaspolder. Vijf zeer moderne glastuinbouwbedrij ven: Rozenkwekerij Rozenhof, Papri kakwekerij A.W. Slaman, Trostomaten- kwekerij Zwinkels, Paprikakwekerij Minida BV en Trostomatenkwekerij Oussoren openden hun deuren voor het grote publiek, waarbij iedereen kennis kon maken met de meest innovatieve sector binnen het Neder landse bedrijfsleven. En de belangstelling was groot, de gehele dag is het een drukte van belang geweest. Naast vele collega's uit het agrarische bedrijfsleven zijn er ook veel particulier geïnteresseerden langs geweest om van nabij te zien hoe het er in de glastuinbouw tegen woordig aan toe gaat. Grootschalig heid, automatisering en 'schone pro ductie met zorg voor mens en milieu" zijn daarbij sleutelbegrippen. De ondernemers en organisatie kun nen terugkijken op een geslaagde dag! Voterpolis Ais uw huis arfbrandt, is dat verschrikke^k. Maar het wortft echt een ramp ais uw verzekering minder uitkeert dan de herbouwkosten. Dan zt u ook nog eens met een fknfce finandfee shop. Bij kiterpofis zal (ft u niet overkomen. Want onze Woonhuisverzekering biedt een garantie tegen onderverzekering. U regeft deze verzekering vandaag nog door te beien met de Rabo^n 0900 0907 (lokaal tarief) of door langs te gaan tap Rabobank ZevenhucerrMoerkapefe Dorpsstraat 190 2761 AJ Zeverhuizen Interpolis. Glashelder Bezoekadressen: Openingstijden: aeldwinkel Zevenhuizen Rabofoon: Openinastiiden: qeldwinkel Moerkapelle Rabo orderiijn: Ooeninqstiiden: kantoor Zevenhuizen Telefoonnummer Alaemeen: Verzekerinaen: Telefoonnummer Beleqqinqsadvies: Adviestijden: Rabolijn: Blokkeren oassen/cards: De dichtbijbanle 350 Rabo Contact vestigingspunten De Rabobank is gestart met het openen van nieuwe persoonlijke contactpunten in zorgcentra. Bewoners en bezoekers kunnen er terecht voor eenvoudige bankdien sten. Voor de Rabobank is dit concept een nieuwe mogelijkheid om ook in kleine kernen en wijken dichtbij de klant te blijven. Naar verwachting is er in de komende jaren ruimte voor zeker 350 van deze Rabo Contact vestigingspunten. Afgelopen jaren voerde de Rabo bank bij 400 van de 1.600 Neder landse zorginstellingen de Rabo bank Zorgservice in. Die maakt het betalingsverkeer cashless door chippen in te voeren. Rabobank Middelburg-Veere nam het concept als eerste bank in gebruik. Om de relatie met klanten in de kleinste kernen van ons werkge bied overeind te houden, is deze vorm een uitstekende optie. Er wordt geadviseerd over betalen, spa ren, beleggen en verzekeren. Ook wordt er uitleg gegeven over inter- netbankieren en worden betaalop drachten aangenomen. Zo kunnen bewoners en klanten uit de buurt gemakkelijk en dichtbij hun bankza ken blijven regelen. Bovendien ver vult de zorginstelling op deze wijze een belangrijke maatschappelijke rol binnen de gemeente. Kosteloos aankopen Rabo RendeMix Mixfondsen In de maanden juni, juli en augustus is het mogelijk om kosteloos de Mixfondsen binnen Rabo RendeMix aan te kopen. Normaliter geldt hier voor een ondergrens van EUR 5.000,- voor het saldo op de gekop pelde spaarrekening. Deze onder grens is nu tijdelijk op nul gesteld Het aanbod geldt voor zowel nieu we RendeMix-beleggers als voor bestaande beleggers in Rabo Ren deMix. Deze kans mag u niet laten lopen, ga daarom dan ook snel www.rabobank.nlwaarbij u tevens de mogelijkheid heeft om direct uw "RendeMix" aan te vragen. 13 juni Algemene ledenvergadering Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2