FLYERS HEREN KAMPIOEN DE TREKVOGELS 1 KOPJE ONDER MAGERE VANGSTEN IN DRIE KAMP HCW DAMES 1 OVERTUIGEND KAMPIOEN GILLIAN VAN DEN BERG BEDANKT VOOR ORANJE SPORTWEEKVOETBAL OPEN TOERNOOI BE FAIR pagina 12 Hart van Holland 8 juni 2005 SPORT ATLETIEK HENGELSPORT Zomeravondcompetitie WATERPOLO WMltfr Boskoop - Na enkele weken zonder competitieverplichtingen pakten de midgetgolfers de draad weer op voor hun vierde wedstrijd. Jan van der Stroom kwam als eerste binnen met een goede 24, maar Jan-Kees van Voskuilen zette daar 30 tegen over. Ook Leo Jansen zette een 24 neer, Marco Slomp een 25 en Ed van Voskuilen 33. De teamscore kwam zo op 103 en daarmee lagen de Boskopers op de vierde plaats achter Amigol met 101, Hole Rid ders 2 met 99 en Hole Ridders 1 met 90. In de tweede ronde lag de teamscore op 107. De derde ronde was er een van nor maal niveau; Jan-kees van Voskui len speelde netjes 23, Leo Jansen en Marco Slomp deden daar niet veel voor onder met 25 en Ed van Vos kuilen bracht met 26 slagen het totaal op 99. Na drie ronden lag het Boskoops team op de derde plaats met 309 slagen en zag daarmee de twee thuisploegen uit Ridderkerk op plaats 1 en 2 staan met 303 en 289. De Trekvogels stelde zich ten doel om dan maar voor de tweede plaats te gaan vechten. De laatste ronde eindigde echter met een score van 103; teveel om de tweede plaats in te nemen, want Hole Rid ders 2 had er 100 en Hole Ridders 1 was een klasse apart met 94. Dit alles resulteerde in een derde plaats voor De Trekvogels 1 met 412 slagen en de Boskopers ver dienden daar nog drie punten mee. Hole Ridders 2 speelde er 403 en kan 4 punten optellen bij hun wed- strijdpunten. Winnaar werd Hole Ridders 1 met 383. In de tweede klasse liep ook het team van De Trekvogels 2 de hele wedstrijd achter de feiten aan en wist alleen in de laatste ronde een goede score neer te zetten. De Trekvogels leidt nog wel met 19 punten. Hole Ridders 3 heeft er 17. Loosdrecht 1 en Amigo 2 staan gebroederlijk derde met 8 punten. Waddinxveen - Een beslissings wedstrijd in Nieuwegein op 4 juni moest uitsluitsel geven over de vraag wie zich kampi oen mocht noemen van het rayon 3 A. Dit omdat de basket ballers van Waddinxveen Flyers en Oegstgeest tijdens de regu liere competitie gelijk waren geëindigd, 16 punten uit 10 wedstrijden. Onder toeziend oog van de vele meegereisde supporters begon Flyers goed voorbe reid en geconcentreerd aan het eerste kwart. Dat het Flyers boven dien niet aan zelfvertrouwen ont brak bleek uit de eerste driepunter van Wolter Zwijnenburg na 20 seconden. Het eerste kwart was met 21-13 dan ook duidelijk voor Flyers. Het tweede kwart gaf met 13-13 een gelijk opgaande strijd te zien. Rust 34-26. Ondanks het uit vallen van Coen van Wilgen in de tweede helft (kapotte wenkbrauw) controleerde Flyers de wedstrijd, waarbij met name het spel van de jonge Niels Scheps opviel. Toen het derde kwart ook in Waddinxveen voordeel werd beslist, 10-9, gaf Oegstgeest zich in het vierde kwart gewonnen. Flyers won ook dit kwart en daarmee de wedstrijd en was het kampioenschap met 62-45 een feit. Topscoorders: Wolter Zwijnenburg 17. Naast heren 1 mocht Jongens Kadetten 2 zich kampioen noemen. De jongens hoefden echter minder strijd te leveren dan heren 1. Tegenstander Zoebas 3 liet vooraf weten niet voldoende spelers te hebben voor de beslissingswed strijd die ook op 4 juni zou worden gespeeld in Nieuwegein. Voor de Flyers zit het seizoen er op. Een seizoen dat de vereniging vijf kampioenschappen opleverde. Naast Heren 1 en Jongens Kadetten 2, wisten Meisjes Junioren, Meisjes Kadetten en Jongens Aspiranten 2 eveneens het kampioenschap te behalen. Het traditionele mix-toer nooi aan het eind van het seizoen stond dit jaar in het teken van de Amerikaanse 'drooglegging' van 1919-1933. Teams met de roem ruchte namen als Lucky Luciano, Al Capone, Bugsy Siegel en Elliot Ness bonden niet de strijd aan om de verboden drank, maar om de eer van het beste basketbalteam. Het team Don Corleone wist uiteinde lijk beslag te leggen op de eerste plaats. Coen van Wilgen was het meeste trefzeker bij het nemen van vrije worpen. Storm Anker de beste driepuntsschutter en de titel 'meest spectaculaire dunker' was voor Jordy Waarts. De In Flight trofee, voor die Flyer die zich extra heeft ingezet voor de vereniging, ging terecht naar Inger Huls, voor haar grote inzet voor de vereniging op het gebeid van trai nen en coachen. (foto: Flyers) Waddinxveen - In de Oude Rijn bij Koudekerk werd zaterdag de drie kamp gehouden tussen de hengel- verenigingen van Moordrecht, Waddinxveen en Zevenhuizen- Moerkapelle. Dertig deelnemers, over twee vakken, haalden geza menlijk slechts 41 kilo aan witvis op het droge. Het Moordrechtse team werd winnaar met 9.660 gram, Waddinxveen werd tweede met 7.100 gram en het team van Zeven huizen derde met 4.680 gram. Indi vidueel winnaar (vissend in vak A) werd Aat van Leeuwen van de HSW, met een mooi vangstgewicht van 8.900 gram. Vak B werd gewonnen door A. van Erk uit Zevenhuizen met 1.900 gram. De overige prijswinnaars zijn, in vak A: 2. T. Boogaard (M) 3.620 gr., 3. J. van Elswijk (W) 3.200 gr., 4. E. Faas (M) 2.400 gr. In vak B: 2. R. Huisman (Z) 1.740 gr., 3. J. Visser (Z) 1.580 gr., 4. J. van Uunen (M) 1.440 gr. De eerste wedstrijd van HSW voor de zomeravondcompetitie werd in de Gouwe gevist bij Boskoop. De vangst hier was redelijk en de uit slag: 1. Rinus Reichard, 4.780 gr; 2. Jan Verhoef, 4.760 gr; 3. Martin van Leeuwen, 3.420 gr. Aanstaande zaterdag wordt de vierde wedstrijd voor de zomercompetitie gevist in de Heimanswetering. Vertrek vanaf het station NS om 6.00 uur. Waddinxveen - Bij het Sportweek voetbal Waddinxveen zou afge lopen vrijdag de zesde ronde wor den gespeeld. Op deze laatste speeldag konden echter vanwege de zeer slechte weersomstandighe den de wedstrijden geen doorgang vinden. Wel is op die avond de prijs uitreiking gedaan en omdat niet alle teams evenveel wedstrijden hadden gespeeld, is er een gemiddelde berekend. De prijzen werden verdeeld met de bijbeho rende vaantjes. Uitslag: 1. Out laws (21 uit 7), gemiddeld 3.00; 2. S.P.M. (18 uit 5), gemiddeld 2.40; 3. de Rozenbottel (18 punten uit 8), gemiddeld 2.25; 4. Cafetaria Vork (12 punten uit 6), gemiddeld 2.00; 5. Wesseling (12 punten uit 8), gemiddeld 1.50; 6. X-2 (7 punten uit 6), gemiddeld 1.17; 7. Alno/G.J.V. (4 punten uit 5), gemiddeld 0.80; 8. Team X (3 punten uit 8), gemiddeld 0.37. En laatste werd, hoe kan het ook anders, het team van Drama met 0 punten uit 7 wedstrijden. Waddinxveen - Jaarlijks organiseert tennisvereniging Be Fair haar Open Toernooi op tennispark De Buiten hof; dit jaar van zaterdag 18 tot en met zaterdag 25 juni Met mede werking van sponsors en vrijwilli gers, belooft het ook dit jaar een happening te worden. Zaterdag 18 juni vanaf 9.30 uur starten de eerste partijen. De woensdag- en vrijdagavond zijn de inmiddels bekende feestavonden met live-muziek. De tenniskeuken is elke avond geopend. Na een gezel lige, enerverende, spannende, schokkende, hopelijk regenloze, zonnige, sportieve tennisweek wor den op zaterdag 25 juni de finales van dit open toernooi gespeeld. Voor de deelnemers is dit het hoog tepunt van een gezellige tennis week. Zij kunnen hierbij wel wat aanmoediging gebruiken, ledereen is van harte welkom op het tenni spark van Be Fair aan de Sniepweg. Waddinxveen -Gillian van den Berg heeft vorige week bondscoach Paul Metz medegedeeld dat zij zich, wegens zwangerschap niet meer beschikbaar stelt voor het Neder lands dameswaterpoloteam. Met haar deelname aan het WK-kwalifi- catietoernooi van 8-13 maart, waar Oranje zich met een eerste plaats verzekerde van deelname aan de WK in Montréal te Canada, speelde zij haar laatste interlands. Gillian heeft een lange staat van dienst. In 1988 debuteerde zij bij een toer nooi in West-Berlijn in Jong-Oranje. Vanaf 1992 was zij onafgebroken lid van de nationale A-selectie. Na de Olympische Spelen 2000 in Sid ney was zij tot 2005 aanvoerster van het Nederlands team. Gillian, die afgelopen jaar voor Gifa Paler mo speelde, vestigt zich in juli met haar partner Emanuele Pirazzoli in Palermo. Voorhout startte sterk en drukte Waddinxveen terug op eigen helft, maar uit een snelle uitval wist gele- genheidsspits Valerie Petit na tien minuten met een vlammend schot de 1-0 te scoren. Hierna was HCW oppermachtig. Verdedigend was aanvoerder Kimberley Hagens een rots in de branding. Op het middenveld schakelde Georgina In de tweede helft geloofde Voor hout er niet echt meer in en Wad dinxveen vergat het af te ma e Manon van Kessel miste twee do rijpe kansen en aan de andere a voorkwamen Leonie Langedijk uitblinkster Dieuwke Bresser tw doelpunten van Voorhout. 1 minuten voor tijd bepaalde De Telussa na een vrije slag van degelijk spelende Mariska e voets via een knappe tipp-,n eindstand op 4-0. ,,inï. Door deze uitslag speelt Wa veen volgend seizoen in de klasse van de KNHB. (Foto: HCW) Waddinxveen - In een rechtstreeks duel tegen de nummer 2, Voor hout, heeft het eerste damesteam van Hockeyclub Waddinxveen overtuigend het kampioenschap van de vierde klasse behaald. Earl de spelverdeelster van Voor hout uit en voorin was Denise Telussa een plaag voor de verdedi ging van Voorhout. Het was dan ook Denise Telussa die na een rebound van Arianne Rip de 2-0 maakte. Ook het mooiste doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Denise Telussa; vanaf eigen helft omspeelde ze op snelheid twee verdedigsters om van de rand van de cirkel snoeihard de 3-0 te maken. Dit was tevens de rust stand.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 12