DE KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE deelnemers gezocht WEDSTRIJD KUNSTRIJDEN FINALE BZAV-TOERNOOI VOOR BINNENSTE B'UITEN ROBIN COLVILL IN ORION A-KLASSE OPEN TUINENDAG Hart van Holland 8 juni 2005 ^rE^^NHlHzEN MOERKAPELLE n mWÊr A A fnvi Nesselande - Concertpianist Robin Colvill speelt zondag 12 juni om 15.00 uur in Cultureel Centrum Orion. Robin Colvill is één van de roeest druk bezette en veelzijdige pianisten uit Engeland. Robin Col li1'! heeft in Engeland met veel bekende muzikanten gewerkt, waaronder Jaquéline du Pre, Nigel Kennedy en Pinchas Zuckerman. De esselande - In en rond het Cultu- Centrum Orion wordt eind sep- rember weer het "Binnenste B'ui- e" ""festival gehouden. Een festi- 3 voor en door buurtbewoners; "podium voor iedereen om zijn aar werk te laten zien. j|e or9anisatie is druk bezig om het 9ramma samen te stellen en zijn P zoek naar beeldend kunstenaars k ^"en exposeren, theaterma- s die een stuk willen opvoeren en muziekgroepen/bands die willen optreden. Mensen uit de de omgeving Nesse- lande, Zevenkamp, Zevenhuizen en omgeving die geïnteresseerd zijn, kunnen zich aanmelden door een korte cv, beschrijving van het werk, contactgegevens en eventueel foto's te mailen naar: info@cco- rion.nl of op te sturen naar: Cultu reel Centrum Orion, t.a.v. Binnenste B'uiten, Postbus 85086, 3009 MB Rotterdam. Deze keer (foto rechts) De foto van deze week komt uit Zevenhuizen. De foto betreft de christe lijke lagere school, waarschijnlijk rond 1944. Op de bovenste rij van links naar rechts: hoofdonderwijzer Van Leeuwen, Jannie Merbis, Corrie van den Hoek, Dina Hunnik, Jannie Slingerland, Gonnie Verburg, Jannie van Vliet (Adr) en Greta van Vliet (Hdr). Op de tweede rij van links naar rechts: Nel den Hartog, Trina Brands, Ria Bouwmeester, Mijntje Clazing, Marrie Hunnik, Sien van der Knaap (Jdr), Dirra van der Knaap (Adr), Corrie Hon- koop en de echtgenote van meester van Leeuwen. Op de derde rij (tus- senrij) van links naar rechts: Jan Boere, Jan Krijgsman, Adrie de Ruit en Wim Roos. Op de onderste rij van links naar rechts: Piet Merbis, Jan Lek- kerkerk, Cor Markus, Gerrit Hunnik, Arie Gorissen en Aart Clazing. Mocht u correcties op bovenstaande namen hebben, aarzel dan niet om contact op te nemen. Vorige keer Op de foto van de vorige keer is een reactie binnen gekomen van mevrouw Zegwaard-De Graaff. Daardoor is er een aantal aanvullin gen en correcties op de foto. De foto van de vorige keer betrof de christelijke lagere school te Moer- kapelle rond 1931. Op de bovenste rij van links naar rechts: juffrouw De Graaff, meester Jaap van den Berg, Janus Vis, twee onbekenden, Wim de Knegt, Sjoerd Nieuwland, Arie Uithol, onbekend en juffrouw Bosscher. Op de twee de rij van links naar rechts: onbe kend, van Marie, Marie van Wijk, Jannie Meijer, Pietje Monster, Anna Huisman, Jo van der Spek en Gré de Graaf. Op de derde rij van links naar rechts: Biemond, Marie Heij- boer, Jannie Boevé, Bep van Hel den, Beppie Nieuwland, Neeltje van Helden, Dina Groeneveld, Jan nie Hoogerdijk, Janie Hoogerdijk, van Marle en meester Renger. Op de onderste rij van links naar rechts: Daan van der Spek, twee onbekenden. Piet van der Linde, onbekend, Leen van Kralingen, Piet van Prooijen en Manus Huisman. Van iedere gepubliceerde klassen- foto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs ver meerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zevenhuizen-Moer- Moerkapelle - De tuindub van de Vrouwen van Nu houdt zaterdag 18 juni van 10.00 tot 15.00 uur een Open Tuinendag. Tijdens deze open dag zijn er vijf tuinen te bezichtigen. De eerste tuin bevindt zich aan de Moerkapelsezijde 27 bij de Holvoetersebrug. Op dit adres ontvangen bezoekers de adressen (en een fietsroute) van de andere vier tuinen, ledereen is welkom. afgelopen twaalf jaar werkte hij, op de vele tournees door Europa en Engeland, samen met de bekende franse violiste Isabelle Flory. Tijdens dit concert in Cultureel Centrum Orion zal Robin Colvill werk spelen van Mozart, Schubert, Finlandia van Sibelius, Debussy en Tchaikovs ky. Entree €3,-. <2,vw^. w 4$ kapelle". Van oude klassenfoto's in uw bezit en van vóór 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zij ner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties, het liefst tussen 20.00u en 22.00u, naar Pim van der Zalm: 0180 - 633077. E-mailen kan ook: famvd- zalm@freeler.nl. Moerkapelle - In Beek en Donk werd op 4 en 5 juni de wedstrijd kunstrijden a-klasse verreden. Twee lange dagen stonden op het pro gramma, met op zaterdag het figuurrijden en op zondag de kuren en het dansen. De uitslagen van Rolling '90 zijn als volgt: Pupillen: Daphne Stormbroek 3, Charelle Grootenboer 4; Aspiran ten: Nicky Boer 6, Chelsey Rupke 11; Cadetten: Elja kamp 5, Valerie Krijgsman 7, Chantal Hertog 8; Vrije Klasse: Maxime Disseldorp 7; Junio ren: Emily van 't wWut 1; Senioren: Danielle Hoogendoorn 4; Pupillen dansen: Daphne Stormbroek 1, Charelle Grootenboer 2; Aspiranten dansen: Nicky Boer 1, Chelsey Rupke 2; Cadetten dansen: Elja Kamp 1, Lindsey krijgsman 2, Vale rie Krijgsman 3, Chantal Hertog 4; Jeugddansen: Marlotte Vonk 1; Vrijrijden Pupillen: Daphne Storm broek 3/in de combinatie 2, Charel le Grootenboer 4/in de combinatie 3; Aspiranten: Nicky Boer 5/in de combinatie 4; Cadetten: Elja Kamp 6/in de combinatie 6, Valerie Krijgs man 6/in de combinatie 7. Moerkapelle - Het BZAV-toernooi van v.v. Moerkapelle is de laatste week ingegaan. Vrijdag 10 juni wordt het toernooi afgesloten met de finaleavond. Met name in poule A is er tot en met de laatste speel dag sprake geweest van een onge kende spanning en strijden nog vier teams voor die kruisfinales. Het aan een zeer sterke opmars bezig zijnde Bontenbal voert met 12 uit 7 de ranglijst aan, maar ook de Lordd (12 uit 7), Kadus (11 uit 7) en Van Ommeren (10 uit 7) zijn nog niet kansloos. In poule B is sprake van meer krachtverschil, in deze poule voert La Baraque met zeer grote voorsprong de ranglijst aan en is al zeker van plaatsing. De tweede plaats gaat waarschijnlijk tussen Bozo (8 uit 6) en WMP (10 uit 6). Met 8 uit 7 heeft ook Boonstoppel nog een kleine kans. Op donderdag 9 juni vinden de wedstrijden plaats om de plaatsen 7 tot en met 10. Vrijdag 10 juni wordt eerst gestreden om de plaat sen 5 en 6 en 3 en 4, het toernooi wordt dan besloten met de grote finale om 20.30 uur. rl A A S 1 Hier op het kruispunt Noordeinde, Dorps straat, Opril en Tweemanspolder staat al sinds een poosje de tweeling boerderij met de naam "BIJNA". Z'n broertje staat een paar honderd meter verderop aan het Noor deinde. Hij heeft de naam meegekregen van "NABIJ". De naamgevers hadden Zevenhuizen op het oog De boerderijen stonden in het buitengebied van de gemeente. Daarna was er het onbekende. De wereld kon nog worden ontdekt. Kom daar nu eens om. In slierten trekken we over de aarde. Dankzij de vooruit gang GPS't de mens zich via satellieten nergens meer ver dwaald. Hoofdwegen of sluipwegen. Kan niet schelen. Als we maar zo snel mogelijk op de plaats van bestemming komen. Want we hebben haast. Met nog een beetje meer vooruitgang zijn we er bijna. Maar waar eigenlijk? Reacties? gerardbaaij@hotmail.com (redactioneel) of ernstw@mail.com (illustratie)

Hart van Holland | 2005 | | pagina 9