Nieuws Geweldige vakantieactie bij de Rabobank - s f Effecten Rabobank 'Zakenbank van het Jaar' De bank waar je lid van wordt Rabo Commodity Note Rabotips: Hart van Holland 6 juli 2005 7e jaargang nummer 318 «ir Pinnen bij een Geldautomaat De Chipknip Weeknieuws Heb je een verjaardagskaart gekregen? Kom dan nu je spaarpot legen! Rabobank Zevenhuizen - voor u, van en door uw bonk Ben jij tussen de 4 en 12 jaar dan is de Topkidrekening echt iets voor jou! Je krijgt een stoere kluis of een Plosie rugzak met spelletje. Tijdens de Happy Holiday maak je ook nog eens kans op een mooie skelter. Ben jij tussen de 12 en 17 jaar dan kun je een Jongerenrekening openen. Je krijgt een eigen pas, toegang tot de rabofoon en vanaf 15 jaar mag je zelf gaan internetbankieren. Tijdens de Happy Holiday maak je kans op het winnen van een X-Box met spel! Dus kom snel langs en vraag naar de actievoorwaarden. De actieperiode duurt van 4 juli tot en met 26 augustus 2005. Rabo Beleggingsadviesteam Sinds korte tijd krijgen grondstof fen ("commodities") weer volop aandacht. Na een dalende markt in de jaren '90 zijn prijzen van veel grondstoffen de laatste jaren juist weer gestegen. Dit is in het bijzonder een gevolg van de grote vraag uit landen met een sterk groeiende economie zoals China en India. Deze grote vraag, in combinatie met het weinig flexibele aanbod, heeft de prijzen opge schroefd. Volgens marktspecialisten zullen deze omstandigheden zich de komende jaren voortzetten. De bewegingen van grondstofprijzen vertonen weinig tot geen samenhang met de prijsveranderingen van obli gaties en aandelen. Dit heeft als voor deel dat bij een belegging in grond stoffen interessante rendementen behaald kunnen worden, ook bij lage rentestanden en ongunstige aande lenmarkten. Door de lage correlatie met andere asset classes kan het risi co van de gehele portefeuille ver laagd worden door de toevoeging van grondstoffen. De grondstoffenmarkt is moeilijk toegankelijk voor particuliere beleg gers. Investeren in grondstoffen is niet eenvoudig en kan gepaard gaan met risico's. Daarom heeft Rabo Secu rities besloten tot de uitgifte van de Rabo Commodity Note. De Rabo Commodity Note biedt de mogelijk heid om op eenvoudige wijze te beleggen in een goed gespreid grondstoffenmandje, terwijl de belegger geen risico loopt over zijn inleg. Het mandje bestaat uit 7 grond stoffen (olie, gas, koper, aluminium, nikkel, goud, zilver) en een index van agrarische grondstoffen (de Goldman Sachs Agriculture Index). Op de eind datum ontvangt de belegger 100% van de nominale waarde, vermeer derd met 100% van een mogelijke procentuele stijging van het grond stoffenmandje. Voor nadere informatie of het aanvra gen van een brochure kunt u uiteraard altijd contact met ons opne men. De inschrijving staat open van 11 juli tot 5 augustus 2005 tot 15:00 uur. Wanneer u geld wilt pinnen bij de geldautomaat en u wilt bepaalde biljetten ontvangen, dan heeft u de mogelijkheid om te kiezen voor: 1 .Vrije biljetkeuze U kunt zelf aangeven welke biljetten u wilt ontvangen. De keuze bestaat uit: 5,-,€10,-,€20,-en €50,- 2. Ander bedrag Nadat u een bedrag heeft ingetoetst krijgt u een aantal opties waaruit u een keuze kunt maken, oplopend van kleine naar grote coupures. Wanneer u biljetten van 100,- of 200,- wilt ontvangen dan kan dat alleen bij geldautomaten waar deze biljetten aanwezig zijn. In Zevenhui zen is dat bijvoorbeeld mogelijk. U kunt dan gebruikmaken van de linkergeldautomaat. U kunt uw saldo op uw chipknip bekijken bij alle Chipknipautomaat in Nederland. U kunt echter uw chip knip ook aflezen met de Random Reader. Dit werkt als volgt: Druk op menu en vervolgens op ok. In het scherm verschijnt nu het saldo van de chip knip. Wanneer je voor de tweede maal op ok drukt ziet u het transactie schema in beeld. Rabobank is op 4 juli jl. voor de twee de keer uitgeroepen tot 'Zakenbank van het Jaar'. Ondernemers zijn het meest tevre den over de kwaliteit van de dienst verlening bij Rabobank. Dit blijkt uit de 'Zakenbank van het Jaar'-enquete van Het Financieel Dagblad, advies bureau Vallstein en de Erasmus Uni versiteit. Eerder al was Rabobank 'Zakenbank van het Jaar' in 2003. Hans ten Cate, lid van de raad van bestuur, is blij met de uitslag: 'Dit is een mooie opsteker in het Jaar van de Service. We zijn dicht bij de klant georganiseerd en onze mensen voe len zich niet alleen betrokken, maar zijn dat ook echt. Daarom kunnen we klantgericht zijn. Dat waarderen onze klanten enorm.' Infoboekje Tour de France Afgelopen zaterdag is de 92e editie van de Tour de France begonnen. De Rabobank heeft in samenwer king met het tijdschrift'Wieier'een boekje uitgebracht over dit wiele- revenement. Het boekje bevat onder andere foto's, informatie over de etappes en allerlei andere inte ressante wetenswaardigheden over de Tour. Zolang de voorraad strekt is het boekje af te halen bij ons kantoor te Zevenhuizen. Kijkt u ook eens op de Rabo Wieler site: www.rabobank.nl/wielrennen Hier vindt u de meest actuele infor matie over het programma, de uit slagen en statistieken van de renners. Tevens laat de Rabobank tijdens de Tour, dagelijks, een topsporter of oud-topsporter aan het woord over zijn of haar Tour-gevoel. In deel 3 keek tweevoudig olympisch hoc key kampioen Stephan Veen naar deTour. Je mag daarna een leuk cadeau uitzoeken. Het is tijd voor de Rabobank. Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: aeldwinkel Zevenhuizen Openingstiiden:geldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: RaboHjn: Blokkeren oassen/cards: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2