LITI E BERICHTEN O n TWEE CONCOURSEN VOOR DE STORMVIIEGERS tel: 010-522 27 90 detiaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Bep Blacquière-van 't Zand Dirk Verbeek Hart van Holland 6 juli 2005 pagina 3 Waddinxveen Zevenhuizen Óf t ÊmWi uitvaartve Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd verzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk 29.000 exemplaren OCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl I Hij vertrouwt je toe aan zijn engelen, die over je waken waar je ook gaat. Hun handen zullen je dragen, je voet zul je niet stoten aan een steen Psalm 91:11 en 12 Mijn levensmaatje en geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma, van wie wij allemaal erg veel hielden, is op de leeftijd van 66 jaar in vrede met God en de mensen blijmoedig naar Huis gegaan. Dalfsen, 18 oktober 1938 t Zevenhuizen, 29 juni 2005 Zij heeft zich grandioos ingezet voor ons bijzondere gezin. Daarnaast heeft zij zich haar hele leven ingezet voor de medemens, zowel dichtbij als ver weg. Koos Jaap, Tina en Lara Dineke, Ron en Samantha Coen Jessica Hendra en Ilse Suryadi Bep is thuis. j Lange Zijde 31 -761AZ Zevenhuizen Ma een dankzeggingsdienst in de Gereformeerde kerk is Bep op maandag 4 juli te Zevenhuizen begraven. Weggaan, weggaan maakt niet veel geluid niet meer dan de herfstbladeren die opstuiven in de wind de boom blijft verweesd achter nu zijn stem op het tuinpad ligt en geluiden dempt haast onhoorbaar je voetstappen die zich verwijderen alleen wie achterblijft weet hoe afscheid klinkt heefH-f Z^n ^een8aan' maar dankbaar voor wat hij voor ons e etekend, geven wij u kennis dat mijn geliefde man, onze Zorgzame vader en opa de leeftijd van 85 jaar is overleden. juü 2005 !tenweg 19 J.M.C. Verbeek-van Holten Lia en Hans Lenie en Wim Clarie en Arie Antonia en Hendrik en kleinkinderen Hei 275l de Moerkapelle van 13 'tegenheid tot afscheid nemen donderdag 7 juli tot 13.50 uur in de aula van de begraafplaats "Westhage", Akkerweg 82 te Moerkapelle. Aansluitend 0rden in ger de begrafenis is er gelegenheid w°rden Za' om 14.00 uur de afscheidsdienst gehouden 8enoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. tot condoleren in de aula. Geen bloemen Rijden onder invloed: In de nacht van 27 op 28 juni werd een 52-jari- ge man uit Zoetermeer op de Dreef betrapt op het rijden onder invloed. In het politiebureau blies de man 280 ug/l (limiet 220 ug/l).Hij kreeg een rijverbod en een transac tie aangeboden. Dat laatste houdt in dat hij door het betalen van de transactie verdere strafvervolging kan voorkomen. Dronken man in de boeien: In de avond van 27 juni werd op de Zuid- plaslaan een 42-jarige Waddinxve- ner aangehouden. De man was dronken en gooide een blikje bier naar een van de agenten, die hem aansprak. Hierop werd hij in de boeien geslagen en naar het poli tiebureau in Gouda gebracht ter ontnuchtering. Hij kreeg de vol gende dag een proces-verbaal voor openbare dronkenschap. Broers aangehouden: In een woning aan de Tesselschadelaan werden op 30 juni twee minderjari ge broers door de politie aange houden, nadat zij elkaar tijdens een flinke ruzie te lijf waren gegaan. Bij de ruzie werd mishan deld, vernield en bedreigd. Beide broers werden ingesloten in het politiebureau. Een van hen werd voorgeleid voor de officier van justitie voor het dreigen met een mes. Insluipingen: Op 1 juli werd een 27- jarige Gouwenaar aangehouden in verband met een insluiping op een school aan de Peter Zuidlaan. De man werd door personeel herkend van eerdere insluipingen op deze school en een school aan de Jan Campertlaan. Nadat de man de school was uitgepraat door het personeel kon de politie aan de hand van een opgegeven signale ment de man elders in Waddinx veen arresteren. Na verhoor heeft de man de insluipingen toegege ven. Er wordt proces-verbaal tegen hem opgemaakt. In de avond van 1 juli vond een insluiping plaats in een woning aan de Stationsstraat. De dader wist via een niet afgesloten achterdeur binnen te dringen. Er werden een gsm en een aktetas weggenomen. Wielrenner gewond: Op 3 juli raak te een wielrenner gewond na een valpartij op de Henegouwerweg. De man fietste samen met zijn broer waarbij zij door onbekende oorzaak met elkaar in aanraking kwamen en het slachtoffer ten val kwam. De gevallen renner is met verwondingen over zijn hele lichaam met een ambulance naar een ziekenhuis in Leiden vervoerd. Inbraken: In het weekend van 25- 27 juni werd ingebroken in een geparkeerde blauwe bestelauto op de Oranjelaan. Uit de auto werd de autoradio weggenomen. In hetzelfde weekend werd inge broken in een bedrijf aan de Starin glaan. Een hek en een slot werden vernield om op het terrein van het bedrijf te komen. Uit een loods werden 5 computerbeeldschermen en 8 computerkasten gestolen. De politie onderzoekt beide zaken. In de nacht van 2 op 3 juli is inge broken in een kwekerij aan de Winterdijk. Nadat het slot van een toegangshek vernield was, werden enkele ruimtes doorzocht. Van de kwekerij werden een buitenboord motor met bijbehorende benzine tank weggenomen. In de nacht van 3 op 4 juli is inge broken in een woning aan de Scha- epmanhoeve. Men wist binnen te komen door een gat te boren in de keukendeur. Vanuit de woning werd geluidsapparatuur en een paspoort weggenomen. Ook ging men er vandoor met de auto van de bewoners, die voor de woning geparkeerd stond. De sleutels hier van werden eveneens uit huis mee genomen. De auto staat inmiddels internationaal gesignaleerd. Honden bijten schapen: Dinsdag middag 27 juni kwam een melding binnen dat op de Bredeweg twee 'grote bruine honden' drie schapen hadden aangevallen. Eén van de schapen was er zeer slecht aan toe en zal doodgaan, de twee andere schapen waren eveneens behoor lijk gewond. De twee honden zijn zonder problemen gevangen en in afwachting van de komst van de eigenaar in beslag genomen. Meisje gevallen: Op de Noordelijke Dwarsweg is maandagmiddag 27 juni een 15-jarig meisje, door onbe kende oorzaak, met haar fiets gevallen. Zij is met de ambulance voor controle meegenomen naar het ziekenhuis. Poging woninginbraak: Donder dagmorgen 30 juni, rond half 11, kwam de zoon van de bewoner thuis op het Zuideinde en hij hoor de geritsel in de struiken naast de woning. Hij zag niemand, maar constateerde verse braakschade aan de achterdeur en raam. Even later zag hij een man voorbij lopen naar het erf van de buurman en daarna reed een auto met drie inzittenden, met een buitenlands kenteken, weg van het erf. Zevenhuizen - Postduivenvereniging de Stormvliegers deed afgelopen weekend mee aan twee concoursen. De 275 oude duiven gingen naar Pont Sint Maxence, 333 km. In verband met zware bewolking in het noor den van Frankrijk, konden de duiven pas om 12.45 uur worden gelost. Om 17.23 uur was het een duif van Michel en Gerrit Brands die de hoofdprijs opeiste. Het duurde daarna nog anderhalf uur voor de laatste prijsduif arriveerde. Uitslag: 1Michel en Gerrit Brands, 2-18. Joh. Stoberg 3-9 D C den Hertog, 4-22. J. v.d. Haak, 5-8. C. Nobel, 6. E.P. Verschoor, 1. J.S. Hey- koop, 10-11-16. R. Brands, 12. Gebr. Jongenelen, 13. R. v.d. Helm 14-23 J Hoevelaken, 15. Rita Mizzi/Breedijk, 17-20. B. Hertog, 19-21. N. Koppenaal, 24. Marco Flier, 25. mevr. Brem. De eerste jonge duivenvlucht startte vanuit Putte, 71 km. De 727 duiven werden om 8.40 uur gelost en om 9.31 uur kwamen de eerste zes duiven tegelijk aan bij D.C. Brem. Een kwartier later waren alle prijsduiven weer thuis. Uitslag: 1-2-3-4-5-6. D.C. Brem, 7. Joh. Stofberg, 8-15-24-25. L. van Wensem, 9-21. C.P. Edeling, 10. J. Hoevelaken, 11-12. J. v.d. Haak, 13. J.S. Heykoop, 14. C. Nobel, 16-17-18. D.C. den Hertog, 19-23. B. Hertog, 20. R. Brands, 22. C. Zweere. Wij zijn 28 juni niet vergeten komen later wel taart eten Gefeliciteerd Rogier Roos UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgver/e ning tot in iet kleinste detail Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ofgmisatie vrn lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3