LITI E BERICHTEN I Een inbreker steelt meer dan goederen... m O nnP Neeltje Wouttrina Klein-Verkaik tel: 010 -522 27 90 °!0 - 5216016 079 - 3426070 WILLEMSEN deHaij van der Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 13 juli 2005 pagina 3 milieberichten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging van den Bogerd i^<eindseweg 50 266 5 KE Bleiswijk I MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE ^^JAWTVAN ons VERWACHT WORDT I U rrVA ART VERZORG ING Waddinxveen BEVEILIGINGEN Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren UF ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Je bent pas dood wanneer niemand meer aan je denkt Na een periode van steeds afnemende krachten, heeft onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en oude oma" nu de rust gekregen waar zij op het laatst naar verlangde Rietveld, 18 december 1914 t Zevenhuizen, 7 juli 2005 sinds 11 oktober 2001 weduwe van Cornelis Klein Jaap en Ria Chris en Riet Jan en Annie Nel in herinnering Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze moeder in Zorgcentrum "De Zevenster" mocht ontvangen. Zorgcentrum "De Zevenster" kamer 118 Correspondentieadres: Klein knibbelweg 66 - 2761 JE Zevenhuizen Maandag 11 juli heeft de bijzetting in het familiegraf plaatsgevonden op begraafplaats Essehofte Nieuwerkerk aan den IJssel. Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Wesfhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Met eerbied en respect Ook thuis opbaren K°*oor. Dorpstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen V°°u ?®.r$00nliike. en sHilv0"e begeleiding van uitvaarten MG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Vooraf regelen van uw TEL. 0180-328094 uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Marian van den Bogerd Jeanne Matze Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor M ^er,thuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle 0rdrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken :vwoekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Verdacht van heling: In de middag van 5 juli heeft de politie een 32- jarige Reeuwijker aangehouden op verdenking van heling. Eerder in de week had de politie de auto van de verdachte uit het verkeer genomen omdat de man hardnekkig onverze kerd met het voertuig bleef rondrij den in Waddinxveen. Hij was daar voor diverse malen bekeurd. De auto bleek voorzien van vier gesto len autovelgen. Deze waren begin juni weggehaald bij een autobedrijf aan de Zuidelijke Rondweg. Ook trof de politie in het voertuig twee voorstoelen aan, die eind juni bij een ander autobedrijf op het Coen- ecoop bedrijventerrein zijn ont vreemd. De gestolen spullen zijn teruggegeven aan de betrokken garagebedrijven. De verdachte is na verhoor op 6 juli heengezonden met een dagvaarding. Collectant is geen collectant: Een nog onbekende man met een Zuid Europees uiterlijk heeft zich dins dagmiddag 5 juli voorgedaan als collectant van de instantie 'Clini- Clowns'. De man vroeg in een win kel aan de Galerij in Boskoop een donatie welke contant moest wor den voldaan. Een medewerkster vertrouwde de man niet en ging niet in op zijn vraag. Vermoedelijk bezocht dezelfde man eerder op de middag een winkel in Waddinx veen aan de Kerkweg-Oost. De man legitimeerde zich hier met een pasje en vroeg eveneens om geld. De man ging zonder geld weg. De politie waarschuwt winkeliers. Vol gens 'Clini-Clown' worden giften alleen gedaan via stortingen per bank of via een machtiging van de gever. De man van ongeveer 1.70 m, droeg een korte bruine jas met diverse kleuren op de schouders. Gewond bij verlaten bus: Een 60- jarige Waddinxveense vrouw raak te op 6 juli gewond bij het verlaten van de bus op de Zuidelijke Rond weg. Bij het uitstappen werd de vrouw duizelig en kwam ten val, waarbij zij met haar hoofd op een handgreep terechtkwam. Het slachtoffer is per ambulance naar een huisarts vervoerd. Inbraak: In de nacht van 6 op 7 juli is ingebroken in een woning aan de Kievitdreef. Buren hoorden gestommel in de woning, waarvan zij wisten dat de bewoners op vakantie waren en waarschuwden de politie. Bij aankomst van de politie gingen de dieven er van door en wisten in het nachtelijk duister te ontkomen. Het gaat om drie Noord-Afrikaanse mannen met de volgende signalementen: 1. leeftijd 20-25 jaar, lengte 185 cm, lichtkleurige broek en lichtblauw trainingsjack, 2. lengte 165 cm, blauw trainingsjack en 3. lengte 187 cm, gekleed in een trainings jack. De daders wisten via vernie ling van de voordeur in de woning te komen. Later op de dag werden een hoeveelheid uit de woning ontvreemde goederen aangetrof fen. De politie onderzoekt de zaak. Later in de week, op 9 juli, werd ingebroken in een woning aan de Vondellaan. Hoe de dader binnen gekomen is, is vooralsnog niet dui delijk. Mogelijk is er sprake van een valse sleutel. Er werden sieraden en kristallen beeldjes buit gemaakt. was gekomen werd de eigenaar en een tweede aanwezige aangehou den. De boot werd teruggesleept naar de strafhaven. Er wordt pro ces-verbaal opgemaakt. Visserijcontrole: Op 9 juli heeft de politie een visserijcontrole uitge voerd, waarbij in totaal vijftien vis sers werden gecontroleerd. Eén van de vissers bleek niet in het bezit van de vereiste papieren en heeft een bekeuring gekregen. De overi- km/u. De te verwachte bekeurin gen variëren van €80,- tot €350,-. Diefstallen uit auto's: In de nacht van zaterdag op zondag 9/10 juli is in de Multatulistraat de achterdeur van auto geforceerd en heeft de dader de geluidsapparatuur weg genomen. Een sporenonderzoek door de Technische recherche is uit gevoerd. In dezelfde nacht is ook een tweede auto opengebroken. Ook uit deze auto is de geluidsap paratuur meegenomen. Boot meegenomen: In de avond van 6 juli heeft de politie twee inwoners van Alphen aan den Rijn aangehouden omdat zij een aan de ketting gelegd jacht hadden mee genomen uit de Provinciale opleg haven aan de Wilhelminakade. Eer der die dag was het schip op last van de Provincie naar deze strafha ven versleept ter uitvoering van bestuursdwang. De eigenaar was het daar niet mee eens en wilde zijn boot terugvaren naar Alphen. Hij kwam niet verder dan de Hef- brug Waddinxveen, die gesloten bleef. Nadat de politie aan boord Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl jnfo@willemsenbeveiligingen.nl ge vissers hadden hun papieren netjes in orde. Gecontroleerd werd aan de Petteplas, de Zuidkade, Coenecoop en de Noord Ringdijk. Snelheidscontrole: Op de Noorde lijke Dwarsweg werd woensdag 6 juli een snelheidscontrole gehou den. Dertien automobilisten zijn staande gehouden en hebben een procesverbaal in ontvangst kunnen nemen. De hoogst gemeten snel heid, waar 50 km/u is toegestaan, bedroeg 90 km/u. Zij kunnen de komende weken een schikking van Justitie thuis ontvangen variërend van €30,- tot €240,-. Verkeersconflict: Twee automobi listen wilden vrijdagavond 8 juli in de Korenstraat niet voor elkaar onderdoen. Geen van tweeën wilde achteruit rijden om de ander een onbelemmerde doorgang te bieden. De politie moest voor een oplossing zorgen: allebei achteruit. Hoewel de bestuurders het niet eens waren met de oplossing, gaven ze wel gehoor en was het probleem opgelost. Diefstal auto: Vanaf een parkeer plaats aan de Burg. Klinkhamerweg is vrijdag 8 juli een auto weggeno men. Hoe de auto is weggehaald is onbekend, er zijn sleepsporen aan getroffen in het zand van de par keerplaats. Poging inbraak: In de nacht van zaterdag op zondag is een poging gedaan in te breken bij C1000. Met behulp van een ijzeren stang is geprobeerd de schuifdeuren te openen. Het resultaat was dat het (luid) alarm afging. De dader(s) heeft de benen genomen. De poli tie en de sleutelbeheerder hebben vastgesteld dat niemand binnen is geweest. De schade is beperkt. Kop- staartbotsing: Op de Swanla- weg heeft zich vrijdagmiddag 8 juli een kop-staartbotsing voorgedaan. Eén van de inzittenden van de aan gereden auto is ter controle mee genomen naar het ziekenhuis in Zoetermeer. Een in de aangereden auto aanwezige baby was onge deerd. Tegen de bestuurder van de veroorzakende auto is proces-ver baal opgemaakt. Snelheidscontrole: Op de Zuidplas weg is zaterdag 9 juli een snel heidscontrole gehouden. Er zijn 19 bestuurders opgeschreven voor overschrijding van de maximum snelheid. De hoogst gemeten snel heid was 127 km/u, toegestaan 80 DE GEDENKTEKEN SPECIALIST' Voor een blijvende hrrinnenng Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. iü Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3