LITI E BERICHTEN START ONDERSTEUNINGSGROEP 1 O nnp Adrianus Potuijt Adrie Potuijt Arie Koole tel: 010-522 27 90 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 20 juli 2005 pagina 3 Adrie Waddinxveen Zevenhuizen Waarom een ondersteuningsgroep? Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging Af van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk 29.000 exemplaren Siïip: ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Eigenlijk geloof ik niets, en twijfel ik aan alles, zelfs aan U. Maar soms, wanneer ik denk dat Gij waarachtig leeft, dan denk ik, dat Gij Liefde zijt, en eenzaam, en dat, in dezelfde wanhoop, Gij mij zoekt zoals ik U. G. Reve Wij zijn heel verdrietig, dat, na een moedige doch ongelijke strijd, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader de leeftijd van 55 jaar 16 juli 2005 korenstraat 4 2761 XP Zevenhuizen Tini Potuijt-Lok Jarie Jeroen kris gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 juli om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Aansluitend om 13.45 uur zal de dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Daarna om ongeveer 14.45 uur zullen wij hem te voet begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop bent u welkom in bovengenoemde Kerk waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Adrie is thuis alwaar liever geen bezoek kl°!!tStdtenis ontvinien wii het bericht dat op 16 juli 2005 op de '1 van 55 jaar is overleden onze collega, de heer ^r'e je-ft 13 jaar bij onze onderneming gewerkt. Du len hem herinneren als een persoonlijkheid die altijd stond voor zijn en muw betrokken was met zijn collega's. i ensen Tini, Jarie en Jeroen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Directie en medewerkers De IJssel Coatings B.V. Moordrecht 19 juli 2005 Uw 0v»lijd, armt belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het en vari nujn man, onze vader en opa (T°?St en bemoediging gegeven. on?-e hartelijke dank. Aat Koole - Blom kinderen en kleinkinderen ^nhuiz. ;en, juli 2005 Inbraken: In de namiddag van 11 juli vond een diefstal plaats uit een woning aan de Molenring. Toen de bewoner, die aan de voorzijde met verfwerkzaamheden bezig was, even naar achteren liep, werd uit de woning een telefoon en een bos sleutels ontvreemd. Getuigen heb ben een onbekende man uit de woning zien komen. De politie onderzoekt de zaak. Een dag later werd ingebroken in een woning aan de Mauritslaan. De inbraak vond op klaarlichte dag plaats tus sen 10.00 en 11.00 uur. Van de woning werd de voordeur openge broken en vervolgens doorzocht. De bewoner vermist een digitale camera. Tot slot vond in de middag van 15 juli een insluiping plaats in een woning aan de Wingerd. Hier werden een gsm en een handtas met enkele bescheiden ontvreemd. Rijden onder invloed: Een 57-jarige Waddinxvener is op 14 juli bekeurd voor het rijden onder invloed. De man liep tegen de lamp bij een controle op de Beijerincklaan. Bij een ademanalyse blies de bestuur der 365 ug/l terwijl 220 ug/l is toe gestaan. Naast de bekeuring kreeg de man een rijverbod. Aanrijding: In de middag van 13 juli vond een aanrijding plaats op de Zuidplaslaan ter hoogte van de snackbar tussen een bromfietser en een geparkeerde personenauto. De bestuurder van de bromfiets nam de bocht te ruim, waarbij hij de auto raakte. De bromfietsbestuur der is vervolgens doorgereden. De doorrijder reed op een Puch brom fiets, in opvallende kleuren geel, rood en blauw. De velgen waren ook voorzien van gekleurde spa ken. Getuigen die een dergelijke bromfiets kennen, wordt verzocht contact op te nemen met de politie. Brandende hooibaal: In de nacht van 16 juli rukte de brandweer uit voor een brandende hooibaal aan de Beyerincklaan. Het vuur was snel geblust. Vermoedelijk hebben onbekenden een brandbare vloei stof over de hooibaal gegoten en deze vervolgens aangestoken. Geluidsoverlast: In verband met het veroorzaken van geluidsoverlast heeft de politie de afgelopen week tweemaal proces-verbaal opge maakt en eenmaal een 'gele kaart' uitgereikt. Op 16 juli werd de eige naar van een auto bekeurd omdat hij op het parkeerterrein aan de Sniepweg vanuit zijn auto harde muziek speelde. Een dag later werd een bewoner van de Busken Huet- laan bekeurd. Ook hier stelde de politie vast dat vanuit de woning overlast werd veroorzaakt door harde muziek. In een woning aan de Lijsterbesstraat werd ook geluidsoverlast vastgesteld. Omdat het hier de eerste maal betrof, kreeg de bewoner een gele kaart. Bij een volgende overtreding volgt proces-verbaal. Snelheidscontrole: Maandag 11 juli werd een snelheidscontrole gehou den op de Burg. Klinkhamerweg van 11.00 tot 13.30 uur. In 2,5 uur passeerden 1660 voertuigen de radarwagen. Van 50 passanten is een foto gemaakt, wat over een paar weken zal resulteren in een schikking van Justitie. Insluiping/inbraak: In een pand aan de Dorpsstraat is maandag 11 juli ingebroken. In dit pand is een aan tal buitenlanders gehuisvest, waar van het paspoort is gestolen. Nader onderzoek volgt. Inbraak auto: In het weekeinde van 9-11 juli is ingebroken in een per sonenauto, die geparkeerd stond in de Stampioenstraat. De dader(s) heeft onder andere een radio/cd- speler meegenomen De dader heeft tevens geprobeerd het kluisje in de auto open te breken, hetgeen niet is gelukt. Op heterdaad betrapt: Een surveil lanceauto van de KPLD heeft signa leerde een auto van een 'goede bekende' van de politie. De auto stond geparkeerd bij de achteruit gang van een groente- en fruitbe- drijf op de Bredeweg. De dader had een groot aantal statiegeld kratjes klaar gezet om in te laden. Omdat de man nog een aantal dagen moest 'brommen' is hij meteen aangehouden. Een nieuwe veroordeling zal het gevolg zijn. Regio - In de regio Midden-Holland start vrijdag 2 september een ondersteuningsgroep voor naast- betrokkenen/mantelzorgers van een depressieve persoon. Deze serie van 10 bijeenkomsten wordt geor ganiseerd door de GGZ Midden- Holland, in samenwerking met Bureau Informele Zorg (de Vier- stroom). De serie is bedoeld voor partners, ouders, broers, zussen, kinderen, maar ook voor naaste vrienden, vanaf 18 jaar, die de zorg hebben voor een depressieve per soon die ook 18 jaar of ouder is. De deelnemers hebben geen verwij zing nodig en worden niet als cliënt ingeschreven bij de GGZ. De kosten bedragen 50,-. De bijeenkomsten worden gehouden in Gouda. Veel mensen die te maken krijgen met een dierbare persoon die depressief is, weten niet precies wat er aan de hand is. Er komen allerlei vragen en twijfels naar boven: Hoe komt het? Waarom overkomt ons dit? Wat kunnen we er aan doen? Hoe moet ik reage ren? Gaat het ooit over? De depres sie en het lijden van een dierbare kan zó ingrijpend zijn, dat een naastbetrokkene een meer dan normale kans heeft op psychische en lichamelijke klachten. Het is van belang dat er een evenwicht is tus sen de eisen die het leven stelt (draaglast) en de mogelijkheden daaraan te voldoen (draagkracht). Deelnemers krijgen meer informa tie over depressie en men leert hen meer greep te krijgen op de prakti sche en emotionele gevolgen van de ziekte van een dierbare. De volgende onderwerpen komen aan bod: informatie over depressie, omgaan met iemand die depressief is, behandeling en medicijnen, praktische problemen in de omgang, omgaan met stressvolle situaties, ontspanning, plezierige gebeurtenissen, sociale steun. Ook is er gelegenheid om één of meer dere onderwerpen naar keuze uit te diepen. Door middel van groeps gesprekken en het maken van opdrachten worden de onderwer pen behandeld. Er zal veel gebruik worden gemaakt van concrete situ aties en ervaringen die door de deelnemers worden ingebracht. Voor meer informatie: 0182- 563657. Aanmelden: 0182-563656. Voorafgaand aan de eerste bijeen komst vindt een kennismakingsge sprek plaats met de begeleiders van de groep. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen P«.r500nliike. en stiilvolle begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk m Zorgverlening tot in het kleinste detail Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289» - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holiand.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. nieowsmedm

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3