M 4 TIE BERICHTEN I Een inbreker steelt meer dan goederen... M O nnP T.O.O.S. START NIEUW SPORTSEIZOEN n ili IJ tel: 010- 522 27 90 °10 - 5216016 079 - 3426070 WILLEMSEN JONGE DUIVEN VLIEGEN VANUIT M0RLINC0URT 0 KLAVERJASAVOND fl Hart van Holland 10 augustus 2005 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven milieberichtt ivt t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging Jj4 van den Bogen j^oekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk met respect en in stijl doen we WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle recht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen BEVEILIGINGEN GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren V 0 C A T E N (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kontoor; Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot in het kleinste detail Waddinxveen - Jazzdaris- en Turn- vereniging T.O.O.S. start volgende week weer met de vele gym- "astiek-, jazz-, aerobic-, turn-, spring-, acro- en trimlessen. anaf maandag 15 augustus begin- Jen alle volwassenen lessen (vanaf Jaar) en vanaf maandag 22 ugustus starten ook de kinderles- >en (basisschool) weer. Totaal 0 ej.Per week meer dan 75 uur Port bij T.O.O.S. aangeboden in ruim 60 verschillende lessen. hü 'Sr^ voor e'ke leeftijd wel iets Jm ,S' biedt onder andere Lnas^ek voor jongens/ vnJ! es en heren, trimmen dam ames en heren, aerobic voor a, es en heren, jazz voor meisjes, I* en °ok heren, maar ook 9ym voor de acrobaten in spé. 0,.H„Oor de allerkleinsten is er tiek en t, Peuter9ym, Jazztiek, Bal- n K'eutergymnastiek. ve'e bestaande docenten het komende seizoen ook nieuwe docenten: Nelleke en José Droge, Sylvia Verbree en Michel Brand. Zij zullen de lessen Turnen voor meisjes en jongens op regio naal niveau op zich nemen. Daar naast is de 3D-sport weer terug en bovendien worden er tweemaal per week Pilates-lessen gegeven. Zowel de 3D-sport als de Pilates-les sen worden verzorgd door Suzan Bik. Wie vragen heeft over een van de lessen bij T.O.O.S. of een uitgebreid lesrooster wil hebben, kan bellen met 0182-613839 of kijken op de vernieuwde website van T.O.O.S.: www.tooswaddinxveen.nl. Waddinxveen - Stichting Wijkwerk de Zuidpias houdt donderdagavond 11 augustus een klaverjasavond in Het Zuidhonk, aanvang 20.00 uur. Voor meer informatie: telefoon 0182-611171. ledereen is van harte welkom. Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk aartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Vernieling op Lindenlaantje: De politie heeft dinsdag 2 augustus, omstreeks 20.00 uur, drie jongeren aangehouden op het Lindenlaan tje. Een voorbijgangster merkte de jongeren op toen zij een aantal spullen in de brand aan het steken waren. De brandende spullen zorg den voor schroeiplekken op de houten tafel waarbij de jongeren op de bankjes zaten. De vrouw schakelde de politie in, waarop de jongeren zijn aangehouden. De jongeren, twee 14-jarige uit Wad dinxveen en een 16-jarige uit Zevenhuizen, worden doorverwe zen naar bureau HALT. Visserijcontroles: De afgelopen week heeft de politie verschillende visserijcontroles uitgevoerd, waar bij vissers naar de sportvisakte en een visvergunning gevraagd werd. De controles werden uitgevoerd langs de Gouwe, de Petteplas, Coenecoop en 't Weegje. Twee vis ser, die respectievelijk in 't Weegje en Coenecoop visten, bleken niet in het bezit van een sportvisakte en liepen een bekeuring op. Een aan tal vissers is in de gelegenheid gesteld hun papieren aan het bureau te komen tonen. Onder invloed op rijksweg: In de vroege morgen van donderdag 4 augustus raakte een 42-jarige Zoe- termeerder op de rijksweg A12 met zijn personenauto van de weg. De bestuurder was vermoedelijk in slaap gevallen. Nadat de Zoeter- meerder op het talud terecht geko men was probeerde hij weer terug te keren naar de rijbaan en is daar bij aan de verkeerde kant van de vangrail doorgereden, waarbij hij een stalen constructie van de weg- bewijzering raakte. Hierbij sloeg zijn auto over de kop. De bestuur der kwam met de schrik vrij. Hij bleek onder invloed van alcohol te verkeren en krijgt daarvoor een proces-verbaal. Vanwege de schade aan zijn auto is het kentekenbewijs ingenomen. Inbraken: In de nacht van woens dag 3 op donderdag 4 augustus is ingebroken in een bedrijf op het bedrijventerrein Coenecoop. Er werd een raam opengebroken. Uit het pand werd computerappara tuur en geld ontvreemd. In de nacht van donderdag 4 augustus werd ingebroken in een Duitse personenauto, die aan de Kerkweg-Oost geparkeerd stond. Na het inslaan van de achterruit werden twee koffers met gereed schap ontvreemd. Eén van de kof fers werd later op de dag in een sloot aan het Warnaarplantsoen teruggevonden. Ook werd deze nacht ingebroken in twee auto's aan de Oranjelaan. Hier bestond de buit uit een com pressor en een accu. Beroving: Twee jongens hebben in de middag van donderdag 4 augustus een vrouw van haar tas beroofd. Het slachtoffer liep vanaf de Passage in de richting van het Stationsplein toen zij van achteren benaderd werd door een tweetal jongens op een fiets. Haar tas werd weggegrist, waarbij diverse bood schappen over straat rolden. De tas met portemonnee wisten de jon gens te behouden. Het gaat om Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiUgingen.nl info@willemsenbeveiligingen.nl twee jongens van ongeveer 16-18 jaar oud, Noord-Afrikaans uiterlijk, respectievelijk gekleed in een grijze korte jas met ronde kraag en een blauw-grijze jas met kraag. Beiden droegen een blauwe spijkerbroek. De daders vluchtten richting de Pr. Beatrixlaan. Eenzijdig ongeval: Een 20-jarige vrouw uit Oss raakte vrijdag 5 augustus licht gewond bij een een zijdig ongeval op de Rijksweg A12. De vrouw wilde vanaf de Goudse Poort de A12 oprijden en ver klaarde dat haar auto in de bocht alleen maar rechtuit wilde. Hier door raakte zij van de weg en sloeg op het talud enkele malen over de kop. De vrouw is voor onderzoek per ambulance overgebracht naar het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam. Politie waarschuwt: "Mirtrtoikes mogen niet op de openbare weg" De Politie Hollands Midden kreeg de afgelopen weken te maken met diverse overlastmeldingen van minibikes. Inmiddels heeft de poli tie in Bodegraven een drietal mini bikes in beslag genomen die zich, terwijl dit verboden is, op de open bare weg bevonden. Een nieuwe trend schijnt zich te hebben ingezet. Na de gemotori seerde step en de dure minibike is er nu ook een goedkopere versie van de minibike in de winkels te vinden. Deze minibike, vaak afkomstig uit Azië, zijn vanaf 250,- te verkrijgen en dus betaal baar voor een grote groep geïnte resseerden. "Het rijden op de minibike is niet zonder gevaar", waarschuwt de politie. De minibike is een niet- goedgekeurde bromfiets, van amper een halve meter hoog, waarmee niet op de openbare weg gereden mag worden. Het eerste gevaar schuilt zich in het feit dat de minibikes klein zijn en dus moeilijk waarneembaar in het verkeer. Een automobilist of een vrachtwagen chauffeur zou een minibike over het hoofd kunnen zien. Ten tweede laat de kwaliteit van de minibike te wensen over. De minibike heeft banden zonder profiel waardoor het remmen en sturen, zeker bij hoge snelheid, bemoeilijkt wordt. De laatste valkuil is de verzekering, doordat de minibike geen goedge keurd voertuig is voor op de open bare weg, kan men ook geen ver zekering afsluiten. De politie adviseert de bestuurders van een minibike de openbare weg Waddinxveen - Nu de vluchten van de oude duiven zijn afgelopen, kan postduivenvereniging de Sperwer zich helemaal richten op de jonge duiven. Vanuit Morlincourt 298 km werden zij afgelopen weekend gelost om 8.40 uur met een noordwesten wind. In concours waren 188 dui ven en de snelste was van Joh. L. Bol, met een gemiddelde snelheid van 79 km/u. Verdere uitslag: 1-4-5- 6-8-9-14-22-23. Joh. L. Bol; 2-3-10- 13-15. D. Breedijk; 7-18-25. K. Hof man; 11-16-17-19-21. A. v.d. Made; 12. C.A. Bode; 20-24. W. Breedijk. te vermijden. Worden zij gezien door de politie dan wordt de mini bike direct in beslag genomen en wordt er een proces-verbaal tegen de bestuurder opgemaakt. De mini bike mag alleen op de daarvoor bestemde racebanen rijden, maar dan nog raadt de politie aan om een helm en beschermende kleding te dragen voor de eigen veiligheid. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspeciaiist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres; Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerddinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3