In september... VVereldmode voor het interieur Waarom gaat men voor wand- en vloertegels (liever) naar Jan Groen? 100.- inruilkorting voor ui een sectionale garagedeur www.tegelhandel-groen.nl GEBR. SCHELLINGERHOUT BOUWBEDRIJF Vraag naar de actievoorwaarden bij uw dealer. BENTHUIZEN TEL. (079) 331 39 68 331 24 56 NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUDSWERK WOONMODE NAJAAR 2005 EN WINTER 2006 Maandag t/m zaterdag geopend Vrijdag koopavond Hoefweg 95, Bleiswijk Telefoon 010 - 521 5055 ■ixiniiiHiKiBiiiiniiiiuiiil AB TECHNIEK1 .GARAGEDEUREN pagina 10 Hart van Holland 7 september 2005 6e Tochtweg 2a 2742 KR Waddinxveen Telefoon (079J-5931631 of 06-24711023 Jong, flexibel en allround bedrijf Tuinontwerp en tuinaanleg Tuinonderhoud en renovatie Ook voor alle (sier) bestratingen Voor particulier en bedrijf De hovenier voor onbezorgd tuinplezier! Tevens grondwerken met minigraver Bel vrijblijvend voor informatie Woon- en tuinwereld Jan Groen n "Y Zoals onze nationale volksheld Johan Cruijff al zei: "Elk nadeel heeft zijn voordeel". Nu de broekriem strakker moet, worden we vanzelf creatiever. Kant en klare interieurs zijn van het verleden; met passen en meten, met oud en nieuw creëren we een nieuwe eclectische woonstijl die bovenal persoonlijk is. Het in één huis combineren van verschillende stijlen is van zelfsprekend geworden. De Winterwoonmode geeft een actueel en internationaal beeld van de trends op interieurgebied en kan als inspiratiebron gebruikt wor den voor ieder interieur. De noviteiten zijn deze winter afkomstig uit verre streken zoals China, Afrika en New Zeeland. Folkloristische stoffen, handgemaakte bij zettafels en accessoires, beschilderde serviezen en primitief ogende krukjes lijken van ver te komen maar worden in Nederland ontworpen. Nieuw design ziet eruit als antiek, als kunstobject of juist als een zelf in elkaar geknutseld meubeltje. Heel verrassend en gevarieerd is het nieuwe aanbod in tafels, eetkamerstoelen en hanglampen die er zeker niet meer strak, recht en simpel uit zien. Tafels heb ben ingewikkelde ondersteilen en glazen bladen, stoelen hebben sculpturale vormen en zijn gemaakt van tapijt of gepleegd leer. Papieren lampen zien eruit als reusachtige wolken. Trendy combinaties van kleur, materiaal en vorm kunnen als basis gebruikt worden om zelf tot een nieuwe look voor het interieur te komen. Vaak geeft één verandering in de kamer al een nieuw gevoel. De grootste valkuil van dit tijdperk van eclecticisme is dat het interieur te rommelig en te contrastrijk oogt waardoor het een dolle boel wordt en het niet prettig vertoeven is. In de vier thema's van de Woonmode zien we dan ook het belang van kleur- coördinatie in het interieur. Opvallend verhelderend is de nieuwe kleur wit als basis in de Schatkamer. In de Binnentuin stijgt de temperatuur tot tropische waarden door de explosie van rood en oranje en ein delijk breekt het petrol uit de jaren vijftig door in de Speelkamer. In de kunstzinnige Smaakkamer gaat knalgeel de zon op. AB Techniek Garagedeuren Ambachtsweg 41c 2641 KT Pijnacker telefoon 015-3612781 www.degaragedeur.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 10