LEERLINGEN 'T reigerbos WINNAARS VAKANTIEFOTOWEDSTRIJD HART VAN HOLLAND M fH vervolg van pagina 1 Hart van Holland 7 september 2005 vervolg van pagina 1 Night of Harmony pagina 23 Ook zondag muziek op het plein ining is er :n en dan Dcatie. De reken een t was een >g 66 A capelle ringen: 933331 bezoeken noodlocatie Een heel originele foto is gemaakt door George Nieboer uit Waddinx- veen. Dat levert hem gelijk de tweede prijs en daarmee €20,- op. "De foto is gemaakt op zaterdag 16 juli op onze camping Domaine des Plantas in de Ardèche (Frankrijk). Tijdens het snijden van het stok brood voor het ontbijt viel het me op dat sommige sneetjes iets dier lijks hadden. Het effect wordt nog groter wanneer je twee stukjes tegenover elkaar zet. Helaas was er geen groen gras in de buurt: dan hadden de konijntjes in hun natuurlijke omgeving gezeten!" En wie krijgt er geen vakantiege voel bij het zien van de foto die de derde prijs verdient? Jan Leeflang 'lir'huize uit Gouda schreef hierover: "In de oude smalle straten van de binnen stad van het nostalgische Verona (Italië) zag ik deze straatmuzikant die prachtige klassieke nummers speelde. Het leverde deze mooie bijna tijdloze foto op." In de foto wedstrijd levert het hem de derde prijs op (€10,-) Arjan, George en Jan kunnen hun prijs afhalen vanaf donderdag 8 september bij het kantoor van Hart van Holland aan de Noordelijke Dwarsweg 1a in Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0180-632289 of redactie@hart-van-holland.nl De kinderen van groep 5 van de openbare basisschool 't Reigerbos bezochten dinsdag 6 septem- 'p!jsts bi °ri at'e aan de Leliestraat. Daar werden op dat moment de lokalen neergezet die het komende jaar ^fe/Zaa en a"6 leerlin9en van 't Reigerbos, omdat de nieuwe school op de huidige locatie aan De Ksd ^m^enpad gebouwd wordt. In de herfstvakantie moeten alle spullen van 't Reigerbos hier naartoe Op het plein voor de kerk is een ouderwetse rommelmarkt wat ook veel publiek trekt en binnen is een expositie en een demonstratie boekbinden. Kortom de hele dag is er van alles te beleven en te zien, te veel om overal te kunnen komen. De gezelligheid is bij het publiek overigens ook erg belangrijk. Oude en nieuwe bekenden worden har telijk aangesproken en iedereen is het er over eens: "Wat een mensen, wat een sfeer!". De Night of Harmony is ook dit jaar een groot succes. Het Pop-In koor uit Boskoop en de harmonie 'De Kleine Trompetter', brengen afwisselend een prachtig repertoi re. Een echte meezinger doet het ook goed: het nummer 'op het plein' is dan ook zeer toepasselijk. De kinderen van de musical The Lion King brengen onder leiding van Margré van Gestel een num mer ten gehore. De echte fans van de muzikanten zitten vooraan en leven de hele voorstelling intens mee. Wat meer naar achteren op het plein wordt de muziek zeker ook gewaardeerd maar is het in hoofdzaak toch ook de ontmoeting met elkaar die belangrijk is. Met een drankje in de hand wordt er bijgepraat en is er vooral veel waardering voor deze typische Zevenhuizense sfeer en zijn de aan wezigen het erover eens: dit is uniek en moet vooral behouden blijven. Nadat er vrijdagavond en zaterdag al muziek was op het podium voor het gemeentehuis, klonk er zondag weer muziek, (foto links boven). Tijdens de openlucht kerkdienst die door de Hervormde kerk werd georganiseerd, bracht de band "Restored" verschillende nummers ten gehore en begeleidden zij het publiek bij het zingen. Het thema van de samenkomst was "touw trekken" wat door verschillende mensen uit het publiek daadwerke lijk werd uitgevoerd. Het publiek telde zo'n 300 mensen.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 23