Zevenhuizen - Nieuws Effecten De bank waar je lid van wordt Terugblik Oogstfeest 2005 Spaarloon wel of niet opnemen? Rabobank Hart van Holland 7 september 2005 7e jaargang nummer 327 Klanten genieten zichtbaar op Midzomer feest van het Agrarisch Adviesteam SBgJ' Gemengd beeld op aandelenbeurzen Wie won de Skelter en wie de X-Box? Weeknieuws Heb je een verjaardagskaart gekregen? Kom dan nu je spaarpot legen! Rabobank voor u, van en door uw bank Tijdens het Oogstfeest van afgelopen zaterdag heeft de heer Hordijk, direc teur van het Vendu Notarishuis uit Rotterdam een aantal uren zitting gehouden in de Rabobank. Na een jaar van rust is het concept van 'Kunst en Kitsch' opnieuw, onder goede belangstelling een succes geworden. Vele bezoekers kwamen langs om hun veelal oude voorwerpen te laten taxeren. Sommigen toonden een mooi bord of een antieke vaas. Bij de taxatie werd bepaald uit welke periode het getoonde voorwerp kwam, of het echt was en of het voorwerp beschadigd was. Bij elk voorwerp hoorde weereen ander;eigen verhaal. De gehele dag werd gepresenteerd door de heer Boertje. De vele positieve reacties van de kerstborrel van vorig jaar heeft ertoe geleid dat het Agrarisch Adviesteam vrijdag 2 september j.l. een Midzomer feest heeft georganiseerd voor haar klanten. Dit team bedient de agrarische klanten van de Rabobanken 3B Hoek, Gouwe- zoom, Nieuwerkerk-Moordrecht en Zevenhuizen-Moerkapelle. In de achtertuin van Rabobank Zeven huizen-Moerkapelle werd een barbe cue gehouden. Naast een hapje en een drankje konden de ondernemers hun krachten meten aan die van hun colle ga-ondernemers met de Kop van Jut. Het prachtige weer en de sfeervolle ambiance in de achtertuin, mede moge lijk gemaakt door J&K Catering, zorgden ervoor dat het een zéér geslaagde avond werd. Uit de vele positieve reacties blijkt dat deze avond een schot in de roos was. Het grote aantal van 250 klanten kreeg aan het einde van de avond een BBQ Cadeau Box mee naar huis om in hun eigen achtertuin nog even terug te den ken aan dit Midzomerfeest. Rabo Beleggingsadviesteam De afgelopen week sloten de meeste aandelenbeurzen per saldo onveran derd. De energiesector profiteerde van de verdere stijging van de olie prijs als gevolg van de orkaan Katrina, maar verzekeringsmaatschappijen lieten daarom koersdalingen zien. De regio Pacific leverde een deel van de recente outperformance in als gevolg van tegenvallende macrocijfers in Japan. De obligatiemarkten presteerden goed als gevolg van een daling van de lange rente in zowel de VS als Europa. De Duitse werkloosheid is in augustus met 0.2% gedaald tot 9.0%, waar ana listen op een onveranderd cijfer hadden gerekend. Het was de vijfde daling op rij. Het aantal werklozen daalde met 12,000. De banencreatie kwam uit op 30,000. De jongste werkloosheidcijfers bevestigen dat er een herstel van de Duitse arbeids markt plaatsvindt. De Franse werkloos heid heeft in de maand juli onverwacht een daling met 0.2% laten zien en staat nu met 9.9% op het laagste peil in twee jaar tijd. De daling van de werkloosheid met 30,000 banen werd gedreven door overheidsgesubsidieerde banen, zoals leercontracten en tijdelijke banen in de publieke- en non-profit sector. Structure le hervormingen van de arbeidsmarkt blijven echter onvermijdelijk en het is de vraag of de regering Villepin bereid is deze door te voeren. De inflatie in Euroland is in augustus ondanks de hoge olieprijs licht gedaald. Volgens de 'flash' schatting van Eurostat daalde de inflatie op jaarbasis van 2.2% in juli tot 2.1% in augustus. Analisten ver klaren de lage inflatie door de matige vraag die bedrijven dwingt tot prijsverla gingen. Japan liet voor het eerst in lange tijd teleurstellende macrocijfers zien. De belangrijkste tegenvaller was dat de industriële productie onverwacht hard is gedaald in juli. De werkloosheid nam in juli ook licht toe, al werd dit vooral ver oorzaakt door een toename van het aan tal werkzoekenden. Een derde tegenval ler was dat de detailhandelsverkopen in juli lager waren dan verwacht. Een klein pluspunt was de toename van het aantal in aanbouw genomen woningen in juli. Bron: IRIS Research In de afgelopen twee maanden hebben wij de actie Happy Holiday gehouden. Tijdens het Oogstfeest was het de grote dag voor alle kinderen die in deze periode een Topkidrekening of Jongerenrekening hebben geopend. In aanwezigheid van Notaris E.H.Jansen werden de winnende nummers getrokken. De Skelter is gewonnen door J. van der Hoek uit Zevenhuizen en de X-Box door S. Post humus eveneens uit Zevenhuizen. Namens Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle wensen wij hun veel plezier toe met de gewonnen prijzen. Er zijn veel onduidelijkheden geweest de afgelopen tijd over het vrijboeken van de spaarloon. Hieronder geven wij u aan wat de mogelijkheden zijn. Kan ik het gespaarde bedrag laten staan? U kunt er voor kiezen het tegoed te laten staan op uw Rabo Spaarloonrekening. Het aanhouden van het spaarloonte goed is fiscaal aantrekkelijk vanwege de extra vrijstelling in box 3 voor geblok keerde werknemersspaartegoeden. De vrijstelling bedraagt 17.025 per per- Hoe neem ik het bedrag op? Wilt u uw spaarloon tegoed opnemen, dan moet u dat schriftelijk indienen bij de bank. Dit kan op twee manieren. U kunt gaan naar onze site www.rabo- bank.nl via vrijvallen spaarloon heeft u de mogelijkheid om het deblokkerings formulier onderaan de pagina in te vullen stuur dit op naar de Rabobank waar u uw spaarloonrekening heeft. Na ontvangst van het formulier boekt de Rabobank de spaartegoeden en de rente over de spaarperiode 2001 tot en met 2004 binnen enkele werkdagen over naar uw tegenrekening. U kunt ook zelf een brief maken met daarin het verzoek dat u uw spaarloon wilt vrijboeken. Wanneer u deze brief ondertekent en aan ons verstuurd zullen wij zorgdragen voor het vrijboeken. Wat kan ik met het bedrag doen? Wilt u het tegoed opnemen, maar heeft u er nog geen bestemming voor? Stort dan het tegoed op een spaarrekening van de Rabobank. Zo ontvangt u een goede rente over uw tegoed. Vraag naar de verschillende spaarvormen om te kij ken welke het meest geschikt is voor u. Winnaar Studentenkameractie bekend! De 19-jarige Marijne uit Gouda is de winnares van de Radio 538 Rabobank Studentenkameractie. Na vijf dagen met z'n vieren in de hoeketalage van de Bijenkorf in Amsterdam te hebben geslapen, gegeten en opdrachten te hebben uitgevoerd, heeft Marijne de meeste stemmen van de luisteraars van Radio 538 gekregen. Marijne heeft daarmee een jaar lang een gratis kamer in Rotterdam gewonnen en mag dat jaar gebruik maken van de diensten van een schoonmaakster. Daarnaast krijgt ze van de Rabobank een inboedel verzekering. De vier studenten kregen iedere ochtend een speciale opdracht van Edwin Evers en 's middags werd de dagwinnaar bij Ruud de Wild bekendgemaakt. De winnaar van de opdrachten kreeg een maand studiebeurs van de Rabobank en de dagwinnaar van zondag ontving drie maand- beurzen op zijn of haar Rabobank StudentenRekening. Iedere dag kwam een bekende Nederlander op bezoek bij de stu denten om een opdracht te beoor delen. Zo liet Rabo-wielrenner Michael Boogerd de studenten vrij dagmiddag zweten in de etaiage bij een fiets-opdracht. Bron: www.radio538.nl Je mag daarna een leuk cadeau uitzoeken. Het is tijd voor de Rabobank. Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkel Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestijden Telefoonnummer Algemeen: 80-637383 T elefoon num m e r Be I egg mgsad vie s 180-391590 Rabofoon: Raboorderliin: Verzekeringen: 013-58012 34 (voor schade melding interpolis) 0180-637323 (voor schade melding overige maatschappijen) Blokkeren passen/cards: 0499-499112 Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: 0900-92 info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobank website: www.rabobank.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2