Rabobank W€UCoM BU Welkom bij theater Swanla Kijk voor meer informatie en overige voorstellingen op onze website www.dorpshuis.nl KAARTVERKOOP BIJ REISBURO DE ZWALUW, TEL. 1 BO-6321 31 Breurs III KARIN BRUERS MARGRIET ESHUIJS Flowerchild Unplugged KALINKAFeest uit weem Margriet Eshuijs is als enige zangeres in Nederland in staat om popmuziek uit de seventies (House for sale), eighties (Black Pearl) en nineties (God is asleep, Rose) nieuw te laten klinken. Naast alle mooie hoogtepunten uit de inmiddels 30-jarige zangcarrière van Margriet Eshuijs komen er ook gloednieuwe lied jes voorbij, zoals het spetterende titel stuk Flowerchild, Stay (gepassioneerd),the Dancer (ingetogen) en het uitbundige Find it in your heart. Flowerchild unplugged is een muzikaal feestje van Nederlands meest veelzijdige popzangeres en stijgt boven trends en stijlen uit. Margriet rijgt met herkenbare kleine verhaaltjes de liedjes aan één en samen met de weergaloze muzikaliteit van haar band levert dit een bijzonder concert op. Zaterdag 8 oktober 2005 Aanvang 20.15 uur Entree 10.00 Bruers III is het eerste soloprogramma van Karin Bruers. In een interview met het Brabants Dagblad vertelt ze het volgende. "Mijn programma gaat over de verdoeting van de maatschappij. Mensen hebben geen principes meer. Tolerantie is mooi, maar je moet niet aan de poten van je eigen stoel gaan zagen". In haar voorstelling "Bruers III" kijkt de Tilburgse naar drie generaties vrouwen haar oma, haar moeder en zichzelf. Drie keer een drang naar onafhankelijkheid en een nuchtere kijk op het leven. Een recht-door-zee mentaliteit in combinatie met een behoefte aan gezelligheid. "Bij mij staat de lach voorop" zegt Bruers ,"maar ik wil ook iets te vertellen heb ben. Dat is niet zo eenvoudig. Het wordt snel moraliserend en van dat opgeheven vingertje moet ik niets hebben. Dan had ik in de politiek moeten gaan. Ik ben ondertussen veertig en moeder van twee kinderen. Met een relativerende knipoog kijk ik naar mezelf". Zevenhuizen - Moerkapelle pagina 8 Hart van Holland 21 september 2005 DORPSHUIS Nog even geduld... Het is weer bijna zover. Nog even en dan start het nieuwe theaterseizoen in Dorpshuis Swanla. En dit voor het vierde seizoen. Ook nu hebben we geprobeerd een zo gevarieerd mogelijk programma op te stellen zodat er voor iedereen wat te beleven en te genieten valt. Alle medewerkers en vrijwilligers van Dorpshuis Swanla zijn er weer klaar voor. U ook? Wat kan u de komende weken verwachten? We openen het seizoen op 1 oktober met een sfeervol en overrompelend concert "Flowerchild unplugged" van niemand minder dan Margriet Eshuys. Op 8 oktober is Karin Bruers aan de beurt met haar programma Bruers III. Wilt u een avondje gezellig uit, dan is dit een aanrader! Jammer genoeg hebben we de voorstellingen van Bram Biesterveld moeten annuleren wegens te weinig animo. Op 22 oktober kan u weer genieten van een wervelende Russische show "Feest uit Weemoed" van de theatergroep Kalinka, geen onbekende in Swanla. Op 5 november is Astrid van Fielden aan de beurt met haar programma "Zingen als medicijn'". En er volgt nog veel meer! Denk hierbij aan Claudia de Breij, 'n Avondje Anders waarbij gebruik wordt gemaakt van meerdere zalen, Droog Brood, Laurens van Rooyen in gezelschap van twee jonge talenten... Het bestuur van Dorpshuis Swanla wenst iedereen veel theaterplezier toe en tot ziens! Zaterdag 1 oktober 2005 Aanvang 20.15 uur Entree 17.00 Zaterdag 22 oktober 2005 Aanvang 20.15 uur Entree 15.00 Kalinka is een unieke groep waarin al ruim 35 jaar Nederlanders, die de Russi sche en Oekraïense folklore in hun hart hebben gesloten, samen met de mense:, die deze bij hun geboorte hebben mee gekregen, zich met veel plezier en veel overgave wijden aan het beoefenen van de folkloristische muziek, zang en dans. Daarbij wordt gestreefd naar een zo hoog mogelijke artistieke kwaliteit. De originele kleding en instrumenten traditionele dansen en de zang in de oorspronkelijke taal, geven het gehes een authentiek karakter. In de show "Feest uit weemoed" brengt het orkest een aantal mooie muzikale intermezzo's De bijzondere choreografieën, de rode draad door de gehele voorstelling met zeer verrassende elementen, de originele opkomst, een verteller, nieuwe solisten, prachtige kostuums en het repertoire met vele nieuwe nummers is een lust voor oog en oor. ASTRID VAN HELDEN Zingen als medicijn Zaterdag 5 november 2005 Aanvang 20.15 uur Entree 10.00 In deze jachtige stressvolle tijd is er behoefte aan rust. Waar ben je nog vei lig en bescherm je jezelf tegen alle narigheid om je heen? Astrid van Helden schijnt het antwoord te kunnen geven op deze vragen in haar programma "Zingen als medicijn". Astrid van Helden is op de eerste plaats concertzangeres, maar dan wel met een groot gevoel voor entertainment en humor. Jazz, opera, pop, eigen materi aal, het Nederlandse levenslied worden op een fantastische wijze gebracht. Astrid van Helden zingt, provoceert, ontroert, shockeert en amuseert. Mark Lobenstein begeleidt Astrid virtuoos aan de piano samen met Anne Jansen (zang). Partners in business Burg. Klinkhamerweg 86 - 276 1 B J Zevenhuizen - Tel. I BO-63 I 989 - www.dqrpshuis.nl - infq@dqrpshuis.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 8