Mode Lingerie Laat u verrassen door onze nieuwe Herfstcollectie! °pen dinsdag - zaterdag van 9.30 - 17.00 uur pagina 11 Hart van Holland 28 september 2005 Dorpsstraat 37 - Moordrecht - tel. (0182) 37 26 28 SMALL W «li LI) WilhelMincistraat 7 - Bodegraven - Tel:0172-6U5Il5 Dorpsstraat 6a - Boskoop-Tel.OI72-230W Passage 232 Waddinxveen Reigershof 87 Nieuwerkerk Burg. Colijnstraat 17 Boskoop Dorpsstraat 58 Zoetermeer Smallworld Monique Monique Mode is een klein filiaalbedrijf met vier winkels in Nieuwerkerk, Waddinxveen, Boskoop en Zoetermeer. Monique Mode is een winkel die zich van oudsher richt op het oudere publiek, maar is door de jaren heen steeds meer aan het verjongen gegaan. De doelgroep is nu de 35+ vrouw, maar jonger en ook ouder slaagt bij Monique Mode. Sportieve jacks, comforta bele broeken, mooie broekpakken, klassieke blouses, warme truien en spijkerbroeken, u vindt het allemaal bij Monique Mode. Een aantal bekende merken die Monique Mode verkoopt zijn Serres, Gardeur, Gelco, Lerros en Roberto Sarto. Verder houdt Monique Mode ervan u te ver rassen in de winkel; ze kopen bij veel verschillende lever anciers in en brengen zo een heel divers beeld in de win kel. Een aantal merken brengt elke maand een nieuwe col lectie in de winkel, zodat het modebeeld steeds bij blijft. Eigenlijk komen er iedere week nieuwe dingen binnen, daarom moet u gewoon steeds binnen blijven lopen. Bij Monique Mode kunt u ook terecht voor nachtmode en lin gerie van de merken Triumph en Chantelle (niet in Wad dinxveen). Loopt u ook eens binnen bij Monique Mode, zeker als u al een aantal jaren niet geweest bent. U zult verbaasd zijn over de collectie kleding en lingerie. fashion for kids Aad en Marijke zwart en bruin, is er veel groen en paars te koop. De nieuwe najaarskleuren van 2005! Heerlijke comfortabe le stoffen, veelal met stretch erin verwerkt. Nieuwsgierig? Kom maar langs, we helpen u graag! Aad Marijke, Dorpsstraat 37 Moordrecht Sinds 4 weken is er een trendy kindermodezaak in 1/2 jaar een begrip in Bodegraven en door groot Boskoop. De winkel heet Small World. Eigenlijk al 3 succes hebben ze nu hun tweede winkel in Boskoop. Het is een trendy kinderzaak met alle bekende mer ken onder een dak zoals Esprit, Mexx, Ragazzi etc... Voor zowel hippe meiden als stoere jongens zit er altijd wat bij. Ook volop keuze voor de baby 's en peuters, leuke kleurtjes en modelletjes. Het is ook nog eens reuzegezellig om langs te komen want in beide winkels staat er een ballenbak. Dus terwijl moeder de nieuwe najaarscollectie aan het bekijken is kunnen de kinderen zich vermaken in de speelhoek. Echt een leuk uitje om eens binnen te lopen in Small World. Ze zijn te vinden aan de Dorpsstraat 6a in Boskoop. Een winkel waar iedereen zich thuis voelt, met een grote keuze aan kleding voor jong en oud. Alle mooie merken onder één dak. Door alle merken met elkaar te mixen komen we tot verrassende combinaties. De rok is weer helemaal terug. Niet te lang, klokkend, heel vrouwelijk. Naast de vertrouwde basiskleuren zoals

Hart van Holland | 2005 | | pagina 11