L_ LITI E BERICHTEN O nnP j GTI-Nesselande - Taurus tel 1:010 - 522 27 90 Klaas Knop Leo Krijgsman Hart van Holland 28 september 2005 Topvolleybdl in Zevenhuizen Dames Eerste Divisie I I Zaterdag 1 oktober - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen B Toegang gratis Leendert Jacobus Waddinxveen Moerkapelle Zevenhuizen Üt t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging JwjÊ van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk 29.000 exemplaren Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten J Sm muÊÊmm m esxsgms Hij was zo sterk als een beer, maar nu wilde zijn lichaam niet meer. Heel erg verdrietig, maar met fijne herinneringen aan zijn liefde en zorgzaamheid, geven wij u kennis dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn zeer lieve zorgzame man, onze grote vriend de chef en ondeugende opa op 74-jarige leeftijd. Janie Knop-Noordhoek Hans en Louise Knop Rob en Karin Knop Christian, Charlotte, Rafael 23 september 2005 Raadhuisstraat 13 2751 AT Moerkapelle De uitvaartplechtigheid heeft plaatsgevonden op woensdag 28 september op de algemene begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. Gelieve geen bezoek aan huis. Essen De CHEF is niet meer, wij zullen hem missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Namens alle medewerkers van de van der Lindengroep. Je wilde altijd zo veel, je hield nooit op. Je wilde leven, werken, genieten, bezig zijn. Zeven levens in één. Voor ons te vroeg is er een einde gekomen aan het zorgzame leven van mijn lieve man, onze geweldige pa en fantastische opa Leo 3 april 1944 t 26 september 2005 Rust nu maar uit, je bent verlost uit je lijden maar wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Marian Krijgsman-Karreman Marco en Miranda Mike Dion Sandra en Wilco Youandi Duncan Rottekade 18, 2761 DZ Zevenhuizen. Donderdag 29 september is er van 19.00 - 20.30 uur gelegenheid 0 condoleren in het rouwcentrum Zevenhuizen, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 30 september om 11.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, VaaiT|a de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Geen bloemen. Fietsen gestolen: In de nacht van 16 op 17 september werden vanuit een loods van een bedrijf aan de Tweede Bloksweg twee fietsen gestolen. De loods en de fietsen waren niet afgesloten. De dames- en herenfiets zijn van het merk Gazelle en in nieuwstaat. Portemonnee gestolen: In een supermarkt aan de Passage werd op 19 september een portemonnee gestolen uit een tas in een winkel wagentje. De diefstal vond plaats tussen 11.00 en 11.15 uur. Vernieling: In het weekend van 16 tot 19 september werd van een geparkeerde auto de voorruit ver nield. De auto stond geparkeerd op het Woubrechterf en de eigenaar zag op maandag dat er enkele bar sten in de voorruit zaten. Inbraken: Rond middernacht van maandag 19 september werd inge broken in een autobedrijf in de Coenecoop. Nadat de daders een hek hadden opengeknipt, gooiden zij twee ruiten van het bedrijf in en gingen naar binnen. Daar door zochten zij de receptieruimte. De buit bestond uit wat kleingeld. Ook werd ingebroken in een auto bedrijf aan de Oranjelaan. Dat gebeurde in de nacht van maandag 19 op dinsdag 20 september. Een deur werd opengewrikt en uit de receptieruimte werden 2 paar autosleutels meegenomen. Tussen maandag 19 september 21.15 uur en dinsdag 20 september 7.15 uur, werd ingebroken in een geparkeerde auto. Het linnen dak van de cabrio werd opengesneden. In dezelfde nacht werd ingebroken in een auto op de Sirius. Van die auto werd het rechterportier open gewrikt. De buit bestond daar uit een portemonnee met wat klein geld en een radio-cd-speler. Rijden onder invloed: Op de Zuid kade werd in de avond van dinsdag 20 september een 64-jarige inwo ner van Waddinxveen betrapt op het rijden onder invloed. Agenten controleerden de man vanwege zijn afwijkende rijstijl. De man blies in het politiebureau 430 ug/l (toe gestaan is 220 ug/l) op het adema nalyseapparaat. Hij kreeg een rij verbod van 4 uren en een proces verbaal. Aanhouding: Op dezelfde avond werd op de Chopinlaan een 27-jari- ge Waddinxvener aangehouden. De man stond gesignaleerd omdat hij nog een gevangenisstraf moest uitzitten. Tevens bleken nog een paar boetes open te staan. De man is overgedragen aan Justitie. Vechtpartij: De politie stelt een onderzoek in naar een vechtpartij tussen buren aan de Tesselschade- laan. Op 24 september ontstond een woordenwisseling gevolgd door een handgemeen naar aanlei ding van het feit dat de hond van één van de betrokken partijen op de galerij geplast had. Hoewel de hondenbezitter de galerij schoon maakte was dit niet voldoende in de ogen van de buren, waarop over en weer geslagen werd. Hierbij liep een vrouw een hersenschudding en diverse kneuzingen op. De politie verrichtte één aanhouding. Snelheidscontroles: Er werden woensdag 21 september twee con troles gehouden op de Bredeweg. In de ochtend van 10.00 tot 11.45 uur passeerden 460 voertuigen de radarauto. Zes bestuurders kunnen een bekeuring tegemoet zien. De controle in de middag (van 12.25 tot 15.15 uur) leverde een veel gro ter aantal overtredingen op. In totaal 96 bestuurders, van de 780 passanten, zullen een bekeuring thuis ontvangen. Op 22 september is van 18.00 tot 20.50 uur een snel heidscontrole gehouden op de Bre deweg. Het aantal overtredingen van de toegestane snelheid was hoog; 130 van de 530 passanten kunnen een bekeuring tegemoet zien. Controle gesloten verklaring Dorps straat: In de ochtend van 21 sep tember is een controle gehouden die twee overtredingen oplever den. De bestuurders zijn op een proces verbaal getrakteerd. Diefstal motorfiets: In de nacht van zaterdag 24 september is een motorfiets ontvreemd, die voor de woning stond geparkeerd. Het ver moeden bestaat, omdat de motor met meer sloten was afgesloten, dat de motor in zijn geheel in een bus/vrachtauto is geladen. Snelheidscontroles: Met een radar auto is vrijdagmorgen 16 septem ber van 9.00 tot 12.00 uur een snel heidscontrole gehouden op de UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uilvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zorgverlening tot Tv ltl 'et kleinste detail Burg. Klinkhamerweg. In totaal pas seerden 2120 voertuigen de radar wagen en van 59 voertuigen is een foto gemaakt. In de middag is met laser een controle op de snelheid gehouden op het Zuideinde. Toege stane snelheid 60 km/u. Aan 18 pas serende bestuurders zal een schik king worden toegezonden. De hoogst gemeten snelheid was 97 km/u. Tasjesroof: Rond 1.30 uur donder dag 22 september is een 19-jarige vrouw beroofd van haar handtas. De vrouw was op haar fiets en kwam als gevolg van de beroving ten val. Zij had verwondingen aan haar knieën, elleboog en haar voet. De verwondingen zijn in het zie kenhuis behandeld. Inbraak: Er is vrijdag 23 september, tussen 0.30 en 6.45 uur, ingebroken in een woning aan de Kratonlaan. De inbreker kwam binnen door het zogenoemde gaatjesboren. Op een tafel in de woning lagen de auto sleutels die werden weggenomen. De auto is van de oprijlaan meege nomen. Poging inbraak: In dezelfde nacht is een tweede poging gedaan om in een woning aan de Kratonlaan in te breken. Op de oprijlaan stond een auto van hetzelfde merk als bij de eerste inbraak. De inbreker kon niet binnen komen. Aanrding: Door vermoedelijk een technisch mankement is zondag morgen 25 september een bestuur ster van een personenauto in de Boslaan tegen een geparkeerde auto gereden. Beide voertuigen moesten door een takelbedrijf wor den afgevoerd. De bestuurster is met een ambulance naar het zie kenhuis in Zoetermeer gebracht. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3