Boelhuisveiling i M basisopleiding eerste hulpverlener herfstvakantie LITI E BERICHTEN r/ JONGERENVOETBALTOERNOOI IN I GTI-Nesselande - Set Up'65 IB I nn p LIONSCLUB tel: 010-522 27 90 Hart van Holland 12 oktober 2005 pagina 3 ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 17 Familieberichten itt t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Topvolleybal in Zevenhuizen - Dames Eerste Divisie i I Zaterdag 15 oktober - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen u Toegang gratis Waddinxveen 29.000 exemplaren organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 5 november ten bate van kinderen met Down-syndroom in Roemenië en Moldavië. Gezellige sfeer, interessante veilingstukken van zowel moderne aard als op het gebied van curiosa, sieraden, munten, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: tel. 0180-633847/0180-633038 of 0180-631373 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten .Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Met eerbied en respect Ook ,huis °Pbaren v Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhoven bege|eiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Oma pak wordt 13 oktober 80 jaar. Gefeliciteerd! Leone en Corné Gevraagd: 2 kaartjes voor Jan Smit op 21 okt. in La Baraque. 0180- 633232 evenhuizen - EHBO-vereniging zevenhuizen start in januari een nieuwe opleiding voor Eerste Hulp verlener. In 18 lessen worden de cursisten geschoold in levensred- ende handelingen, ze leren reani meren en verbanden aanleggen, wisselend worden theorie- en Praktijklessen gegeven. Lotus- s achtoffer zijn aanwezig om onge- va situaties uit te beelden. Twee avonden wordt lesgeven door een arts, de overige avonden worden begeleid door een kaderinstructeur van het Oranje Kruis. Het reanime ren en beademen wordt geleerd op een pop. De lessen worden vanaf 10 januari elke dinsdag gegeven in het Hulp verleningsgebouw (naast de brand weerkazerne) aan de Burg. Boer- straat van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie of aanmel ding: 0180-631376. 9'0 - |n dg herfstvakantie op .,n^a9 18 oktober van 13.00 tot 0 uur houdt Stichting Jeugd- en ngerenwerk Midden-Holland tn°r C'e.1:weede keer het voetbal- ernooi om de Midden-Holland P-Jongerenwerkers uit Bodegra- T Jacobswoude, Reeuwijk, Wad- unXVfen' Bleiswijk, Zevenhuizen- Dri^ Leerdam, Waarder, knn Boskoop en Nieuw- P hebben de handen in elkaar se a9en °m dit toernooi te organi- n Deelnemers spelen tegen teams uit de regio. Inzet is de Midden-Holland Cup, een wisselbe ker. Dit betekent dat er meerdere toernooien volgen op verschillende plaatsen in Midden-Holland. Het tweede toernooi vind plaats in Sporthal de Meerkoet in Reeuwijk- Brug. Er worden wedstrijden 5 tegen 5 gehouden. De jongeren worden ingedeeld in twee leeftijds categorieën: 12-14 jaar en 15-17 jaar. Voor meer informatie en aan melding: 06-12839280. De kosten bedragen €5,- per team. Verdacht van winkeldiefstal: De politie heeft maandag 3 oktober een tweetal mannen van 21 en 25 jaar aangehouden op verdenking van winkeldiefstal. Het feit werd gepleegd in een drankenzaak aan de Zuidplashof. De daders, afkom stig uit Waddinxveen en Poortu- gaal, gingen er in eerste instantie met de drank vandoor maar kon den op de Dreef worden ingere kend. Er wordt proces-verbaal opgemaakt. Na afronding van dit onderzoek is de 25-jarige Waddinx- vener overgedragen aan de Spoor wegpolitie. De man wordt er van verdacht dat hij op 8 maart betrok ken was bij een geweldpleging in de Lightrail ter hoogte van de Zui delijke Rondweg. Hij werd daar, samen met een vriend, betrapt op het reizen zonder geldig plaatsbe wijs. Toen hij daar op aangespro ken werd ontstond een woorden wisseling met de conducteur en de Lightrailbestuurder, die de trein inmiddels tot stoppen had gebracht nabij de spoorwegover gang aan de Zuidelijke Rondweg. De beide mannen verlieten daarop de Lightrail en gooiden vervolgens enkele ruiten van het treinstel met stenen kapot. Ondanks een zoekac tie wisten ze op dat moment uit handen van de politie te blijven. Aan de hand van verklaringen en signalementen wist de politie één van de daders alsnog te traceren. Het onderzoek wordt voortgezet door de Spoorwegpolitie. Geen geldig rijbewijs: in de avond van maandag 3 oktober heeft de politie een 39-jarige Waddinxvener bekeurd omdat hij in een auto reed terwijl zijn rijbewijs ongeldig is ver klaard. De man was in het verleden voor soortgelijke feiten al eerder betrapt en bekeurd. In overleg met justitie is de auto van de man nu in beslag genomen. Het politieteam Waddinxveen-Bos- koop voert een actief opsporings beleid ten aanzien van bestuurders die een ontzegging van de rijbe voegdheid hebben gekregen of van wie het rijbewijs ongeldig is verklaard. In de praktijk blijkt dat deze bestuurders toch vaak weer achter het stuur van een auto krui pen. Met gericht toezicht maakt de politie hier een eind aan. Inmiddels zijn al diverse bestuurders op deze wijze tegen de lamp gelopen. Aanrijding: Woensdag 5 oktober omstreeks 16.50 uur vond een aan rijding plaats op de T-kruising van de Staringlaan met de Noordkade te Waddinxveen. Een 61-jarige automobilist uit Boskoop verleen de, komende vanaf de Staringlaan geen voorrang aan een bromfiet ser, die over de Noordkade uit de richting Boskoop naderde. De 17- jarige bromfietsbestuurder en zijn 16-jarige duopassagier raakten ten gevolge van de aanrijding gewond en zijn met ernstig letsel per ambu lance vervoerd naar het Leids Uni versitair Medisch Centrum in Lei den en het Groene Hart ziekenhuis in Gouda. De slachtoffers zijn op de plaats van de aanrijding behandeld door medisch personeel van een ingezet te traumahelicopter. De verkeers dienst van de Politie Hollands- Midden heeft een sporenonder zoek verricht naar de toedracht van de aanrijding en de technische staat van de betrokken voertuigen. inbraak: Bij een inbraak in een per sonenauto op de parkeerplaats van het Koningin Wilhelminaplein werd op woensdag 5 oktober een tas ontvreemd. Van de auto werd een ruit ingeslagen. De benadeelde moest een boodschap doen en dacht de tas wel even in de tas te kunnen laten staan. Toen hij tien minuten later bij de auto terug kwam, was de tas ontvreemd. Botsing: De politie heeft de schade opgenomen nadat vier auto's op het Noordeinde op elkaar waren gebotst. De aanrijding ontstond op donderdag 6 oktober, omstreeks 17.00 uur. Een 63-jarige vrouw uit Waddinxveen remde af voor een overstekende kip met kuikentjes. De auto daarop kon op tijd rem men, echter de derde en de vierde auto niet. Daardoor ontstond er een kettingreacties waardoor alle auto's schade opliepen. Twee per sonen raakten gewond en zijn voor onderzoek overgebracht naar twee afzonderlijke ziekenhuizen in de regio. Roodlichtcontroles: De afgelopen week heeft de politie roodlichtcon troles uitgevoerd op de Kerkweg- Oost, nabij de hefbrug. In totaal werden veertien automobilisten bekeurd voor het negeren van het rode licht. Sommige bestuurders hebben kennelijk zo'n haast om Waddinxveen uit te komen dat zij zelfs inmiddels voor de stopstreep stilstaande voertuigen passeren en door het rood rijden. Een bekeu ring voor het niet stoppen voor rood licht kost 95 euro. De bekeur den krijgen via het CJIB te Leeuw arden hun bekeuring thuis gestuurd. Ongeval: Een 50-jarige vrouw raak te op donderdag 6 oktober gewond bij een ongeval op het ter rein van een garagebedrijf aan de Mercuriusweg. De vrouw wilde met de auto een proefrit maken nadat de auto gerepareerd was. Op het moment dat ze weg wilde rijden bleek er nog een blok voor een van de wielen te staan. Toen zij het blok weghaalde begon de auto te rijden omdat de versnelling niet in de parkeerstand gezet was. De vrouw probeerde de auto te stop pen en raakte daarbij bekneld tus sen de auto en een muur. Zij is voor onderzoek overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. Diezelfde dag werd een vrouw door een personenauto aangere den op de Sterrenlaan. De vrouw had een brief gepost en stak achter een geparkeerde auto de rijbaan over. Juist op dat moment trok de bestuurder daarvan achteruit op. De vrouw kwam ten val en is voor onderzoek per ambulance naar het Groene Hartziekenhuis vervoerd. Pasje weg, geld weg: Een onbeken de man wist zich vrijdag 7 oktober binnen te praten bij een bejaarde man aan de Kerkweg-West met een smoes over diens giropas. De man wilde de geldigheid van het pasje controleren. Na controle verliet de man de woning. Kort daarop ont dekte de bejaarde dat hij zijn pasje miste. Inmiddels bleek ook zijn rekening geplunderd. De dader betreft een man, leeftijd tussen de 30 en 40 jaar, licht getinte huids kleur, breed postuur, lengte onge veer 1.60 m, kort zwart krullend haar. De man is in een grijze auto gestapt met een dakkoffer of boot op het dak. Inbraak: In de nacht van vrijdag 7 oktober is ingebroken in een bedrijf aan de Kromme Esse. Het is voor de derde keer in korte tijd dat het inbrekersgilde hier toesloeg. Van het pand werd een raam open gebroken. Opvallend is dat in alle gevallen niets werd ontvreemd. Eenzijdig ongeval: Diezelfde nacht raakte een 37-jarige man uit Hazerswoude-Dorp gewond bij een eenzijdige aanrijding op de Onder weg. De man raakte daar door onbekende oorzaak een paal. Hij is met letsel aan arm en knie naar het Groene Hartziekenhuis vervoerd. Aanhouding voor ontvreemden vlag: Een 18-jarige Boskoper werd in de nacht zaterdag 8 oktober aan gehouden omdat hij in het bezit bleek van een vlag, die afkomstig was van een supermarkt aan de Pas sage. In eerste instantie probeerde hij de vlag voor de agenten te ver bergen maar dat had geen succes. Ook had hij geen afdoende verkla ring voor het bezit van de vlag. De man is door de politie verhoord en in vrijheid gesteld. Vernielingen: In de periode tussen 6 en 7 oktober zijn vernielingen gepleegd aan een kantoorpand op het bedrijventerrein Coenecoop. Van het pand werden enkele ruiten met stenen ingegooid. Ook een geparkeerde auto liep schade op. Rijden onder invloed: Tegen een 16- jarige bromfietsbestuurder wordt proces-verbaal opgemaakt voor het rijden onder invloed. De man werd op zondag 9 oktober op de Groens- voorde gecontroleerd omdat hij zonder helm op zijn bromfiets reed. Na staandehouding werd alcohol gebruik vastgesteld. De man blies bij een ademanalyse 425 ug/l. Visserijwetcontrole: De politie heeft zondag 9 oktober een visserijwet controle uitgevoerd aan wateren bij 't Weegje, de Winterdijk, de Kanaaldijk, de Bloemendaalseweg en Coenecoop. Twee vissers hadden hun sportvisakte thuis liggen en moeten deze aan het bureau komen tonen. In 't Weegje kregen twee vissers een bekeuring omdat zij geen visvergunning hadden. Op de Kanaaldijk werden twee vissers bekeurd omdat zij visten met levend aas. Dat is sinds enige tijd verboden. Eén van de twee vissers bleek ook niet in het bezit van een sportvisakte en visvergunning en werd daarvoor bekeurd. lees verder op pagina 7 Gevonden: roze portemonnee; 4 sept: parkeerpl. AH, w'v. 0182-616470 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holiand.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3