LITI E BERICHTEN I O nnP tel: 010 - 522 27 90 BIHHf deHaij" ivanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Dirk de Graaf Dirk de Graaf Cvl t Hart van Holland 26 oktober 2005 pagina 3 (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl "Het is pas voorbij als het voorbij is, komt tijd komt raad" Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, bijzondere vader, schoonvader en opa Dick weduwnaar van Anthonia Maria Hijkoop op ~5-jarige leeftijd. Janet en Kees Margreet en Henk Tom, Bas Liesbeth en Peter 19 oktober 2005 Oranjestraat 10 2751 BH Moerkapelle De crematieplechtigheid heeft maandag 24 oktober plaatsgevonden in crematorium IJsselhof te Gouda. Dag lieve, grappige Opi "Bye, Bye, Blues" Tom en Bas W ij hebben het droeve bericht ontvangen dat onze oud directeur is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel van Bouwbedrijf D. de Graaf bv Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd "itvaartverzorging ifï van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail H°ekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Waddinxveen Zevenhuizen lees verder op pagina 19 29.000 exemplaren ADVOCATEN UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor- rw», Voor een persoonlijke en stijlvolle r D0rpSStraat 43a 2761 AB Zevenhutzen bege|e^ing VJ uitvaartL Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren dAG en nacht directe hulp na overlijden TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk m Autoinbraken: Er werd maandag 17 oktober door een viertal auto bezitters aangifte gedaan van inbraak in hun voertuig. In één geval, bij een auto op de Prinses Irenestraat, bleef hij bij een poging. Op de Juliana van Stolber glaan, de Kievitdreef en de Philips Willemstraat hadden de dieven meer succes. De inbraken werden gepleegd in de periode vrijdag 14 oktober-maandag 17 oktober. De buit bestond uit radioapparatuur, CD's, een carkit en diverse beschei den. Later in de week werd ook ingebroken in geparkeerde auto's op de Fazantdreef en Bonenakker. Van deze voertuigen werden ook ruiten ingeslagen. Rijden onder invloed: De politie controleerde dinsdag 18 oktober rond 4.45 uur op de A12 een 55- jarige automobilist uit Purmerend. De man bleek gedronken te heb ben en werd aangehouden. De aan het politiebureau gehouden adem analyse liet een uitslag zien van 875 ug/l (limiet 220 ug/l). De politie vor derde daarop het rijbewijs in en maakte proces-verbaal op. De poli tie onderzoekt de mogelijke betrokkenheid van deze bestuur der bij een aanrijding. De verdach te stond met een beschadigde auto op de vluchtstrook. Hoe de auto de schade had opgelopen wist de bestuurder niet te vertellen. Inbraken: In de nacht van dinsdag 18 oktober is ingebroken in een winkel aan de leplaan. Van de win kel werd de voordeur opengebro ken. In het pand werden de kassa's doorzocht. De daders gingen er vandoor met het kasgeld. Dinsdag 18 oktober, tussen 18.45 en 22.00 uur, is er in een woning aan de Tes- selschadelaan ingebroken. Daders hebben de voordeur ontwricht en vervolgens de woning doorzocht. Zij hebben uit de woning onder andere sieraden en een laptop gestolen. Buurtonderzoek leverde niets op. De technische recherche is ingezet voor een sporenonderzoek Binnenbrand: Brandweer en politie rukten dinsdag 18 oktober uit voor een binnenbrand in een woning aan de Wingerd. De brand is ver moedelijk ontstaan doordat men een kaars in de badkamer had laten branden. Het vuur was snel onder controle. Een 31-jarige vrouw is met ademhalingsmoeilijkheden per ambulance overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. Wie is de dader? Een 25-jarige man uit Waddinxveen kwam zich dins dagmiddag 18 oktober bij het poli tiebureau aangeven voor de dief stal van een pinpas van een 82-jari- ge man uit Waddinxveen. De poli tie was al sinds 23 september toen de bejaarde man aangifte deed naar hem op zoek. De diefstal vond plaats op 3 september. De bejaarde had de man een paar dagen daar voor aan geld geholpen voor ver voer naar huis. Dit gebeurde in Alphen aan den Rijn waar de trei nen op dat moment niet reden. Op 3 september belde de man aan bij de woning van de bejaarde. Hij liet hem binnen omdat hij er van uit ging dat hij het geleende geld kwam terugbrengen. Na enige tijd vertrok de man weer. De bejaarde miste toen zijn pinpas en ontdekte later dat er een bedrag van zijn rekening was afgeschreven. Daarop deed hij aangifte. De verdachte is ingesloten. Uit verhoor en verder onderzoek kwam naar voren dat deze verdachte vooralsnog niets met de diefstal van doen had, waarop hij weer in vrijheid is gesteld. Het onderzoek naar de werkelijke dader wordt voortgezet. Diefstal personenauto: Op woens dag 19 oktober is aangifte gedaan van diefstal van een personenauto. Het gaat om een zwarte Opel Corsa, die in de voorafgaande nacht is weggenomen van de Da Costaweg. De auto werd later in de week op zaterdag 22 oktober onbeheerd aangetroffen op de Sta tionsstraat. De auto is weer ter beschikking gesteld aan de eige naar. Verkeerscontrole: De politie heeft woensdag 19 oktober op diverse locaties verkeerscontroles uitge voerd, waarbij gelet werd op het dragen van autogordels en de gereden snelheid. Op de Dreef, Kanaaldijk en Koningin Wilhelmin- asingel werden in totaal 28 bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de autogordel. Op de Dreef en de Noordkade werd snelheid gemeten, waarbij 70 auto mobilisten gefotografeerd werden. Op de Dreef lag de hoogst geme ten snelheid op 80 km/h en op de Noordkade op 97 km/h terwijl op beide wegen niet harder gereden mag worden dan 50 km/h. Auto- en woninginbraak: De politie is een onderzoek gestart naar een auto- en woninginbraak. In de auto werd donderdag 20 oktober rond 2.15 uur ingebroken. Het alarm van de auto was afgegaan, waardoor de inbreker niets heeft kunnen meenemen. Enkele uren later werd aan dezelfde weg, op de Centauri, ingebroken in een woning. Via de achterzijde is de inbreker binnen gedrongen. Maar ook in de woning werd het alarm geactiveerd en is de inbreker afgeschrikt. De inbreker heeft de benen genomen zonder iets weg te nemen. Of beide feiten met elkaar te maken hebben, is niet duidelijk. De technische recherche is ingeschakeld. Later in de week ontdekte een bewoonster van een andere woning aan de Centauri dat ook haar woning bezocht was door het inbrekersgil de. Ook hier werd in het raamko zijn geboord, waarna hefboompjes ontsloten werden. De benadeelde kon nog niet vertellen of ze iets uit haar woning miste. Poging inbraak: In de nacht van 20 op 21 oktober werd geprobeerd in te breken in een bedrijf aan de St. Victorstraat. Aan de achterzijde van het pand werd een raam openge broken. De inbrekers kwamen daar echter niet verder omdat er achter het bewuste raam goederen ston den opgeslagen zodat men niet naar binnen kon. Alcoholcontrole: Op 22 oktober heeft de politie in de avonduren een alcoholcontrole uitgevoerd op de Noordkade, Stationsstraat en Beyerincklaan. In totaal hebben ruim 150 automobilisten een blaastest ondergaan. Twee bestuur ders bleken teveel gedronken te hebben. Zij bliezen 285 en 350 ug/l (grens is 220 ug/l). Kop/staart botsing Al2: Op de lin kerrijstrook van Gouda naar Den Haag, op maandag 10 oktober om 7.55 uur, moest een automobilist afremmen voor stilstaand verkeer. Een achterop komende automobi list merkte te laat op dat zijn voor ganger remde, met het gevolg dat hij op zijn voorganger botste. De eerste bestuurder is met een plank uit zijn auto gehaald; in het zieken huis bleek dat hij geen nekletsel had. Rijden onder invloed: Middernacht op 11 oktober is ter hoogte van het benzinestation op de Swanlaweg een automobilist staande gehou den en is hem een blaastest afge nomen. Er bleek alcohol in het spel en de bestuurder is aangehouden en overgebracht naar het bureau in Gouda. Een tweede ademanalyse gaf een alcoholpercentage van 335 ug/l. De bestuurder is met een pro ces verbaal en een rijverbod van 2 uur heen gezonden. Vernieling ruiten: In de nacht van 9 op 10 oktober zijn vier ruiten van een pand op het Nijverheidscen trum vernield, vermoedelijk door kogeltjes. Ook aan de andere zijde van het pand zijn twee ruiten beschadigd door kogeltjes. Inbraak bedrijfspand: Op woens dagavond 12 oktober is een poging gedaan in te breken in een bedrijfs pand aan het Nijverheidscentrum. Door te proberen de glaslatten te verwijderen is een poging gedaan binnen te komen. De bewakingsca mera heeft de nodige beelden gemaakt. Rijden onder invloed: Zondagmor gen om half vijf heeft een politie wagen een auto met daarin een aantal personen laten stoppen. De bestuurder uit Moerkapelle blies een A (alcohol) en werd aangehou den en overgebracht naar het poli tiebureau. Daar werd een adem analyse uitgevoerd met als resultaat 665 ug/l (wettelijk toegestaan 225 ug/l). De bestuurder is met een pro ces verbaal en een rijverbod van 7 uur heengezonden. Woninginbraak: In de nacht van 16 op 17 oktober is een poging gedaan de voordeur van een woning aan de Kratonlaan open te breken. De ontdekking werd gedaan door de krantenbezorger die de voordeur open zag staan. De voordeur kon niet verder worden geopend omdat deze was 'verze geld' door een ketting met een lengte van 15 cm. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-kiaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3