1 Tl E BERICHTEN n min O nnP GRATIS NAAR OPTREDEN LOES LUCA EN BRACE PLAATSEN VRIJ BLOKFLUITCURSUS Bob Verhoef Hart van Holland 9 november 2005 pagina 3 de H a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Fami lieberichten Tiny de Gelder-Huisman ivl t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 21 90 Waddinxveen Fietsenkijkdag Zevenhuizen Moerkapelle 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl En als ik doodga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moet je weten, 't is maar een lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Bram Vermeulen Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, unieke opa en broer Een trouwe vriend in de leeftijd van 81 jaar. C.G. Verhoef - Hoogeveen Gerrie en Sjaak Hester (in herinnering) Erik en Lenneke Marijke en Arie Madeleine en Dennis Neline en Hendrik Marissa en Willem en verdere familie Gouda, 3 november 2005 Correspondentieadres: M.I. Boertje-Verhoef Van der Duijnlaan 1 2761 VR Zevenhuizen De crematieplechtigheid heeft dinsdag 8 november plaatsgehad te Capelle aan den IJssel. Uw medeleven en hartelijkheid waarmee u allen ons hebt omringd hebben ons troost gegeven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma Het deed ons goed te ervaren dat zij niet alleen voor ons veel heeft betekend. Mede namens de kinderen en kleinkinderen Jan de Gelder Moerkapelle, november 2005 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect k„„. Voor een persoonlijke en stijlvolle antoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitva aftverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiawijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind hij zijn weg vervolgen. Hij zei dat hij heel erg moe was. Bestelbus gestolen: In de nacht van 1 op 2 november werd in de Coen- ecoop een rode Ford Transit bestel bus gestolen. De bus was geladen met gereedschap en werd later teruggevonden in Burgerveen. Het gereedschap was weg. Op heterdaad: In de Dorpstraat is op 2 november rond halfelf een inbreker op heterdaad betrapt. De 35-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats, was op een bouw plaats in de Dorpstraat aan het inbreken in een bouwkeet. Bij het zien van de politie ging hij er van door, maar kon na een achtervol ging worden aangehouden in een tuin in de Dorpstraat, waar hij zich verborgen had. Naast de inbraak in de bouwkeet bekende de man ook een inbraak in een woning aan de Dorpstraat, de diefstal van een bromfiets en de diefstal van een fiets in Leiden. De verdachte is voorgeleid aan de Officier van Justitie te Den Haag. Brand in container: De brandweer moest op 5 november kort na mid dernacht tot tweemaal toe hande lend optreden in verband met brand in een container. Als eerste werd een container met papier op de Sterrenlaan in brand gestoken, later vatte ook op de Mina Druc- kerhoeve een container vlam. De brandweer had het vuur snel onder controle. Poging tot inbraak: In de nacht van 5 november werd geprobeerd in te breken in een school aan de Jan Dorrekenskade. Men probeerde verschillende ramen open te bre ken. Toen dat gelukt was, werd het alarm geactiveerd waarop de daders vermoedelijk gevlucht zijn. Vooralsnog lijkt het erop dat niets is meegenomen. Kappen zonder vergunning: Zater dag 5 november werd tegen een Waddinxvener proces-verbaal op gemaakt omdat hij een boom in zijn tuin had omgezaagd. De beno digde kapvergunning bleek niet aanwezig. Toen de politie ter plaat se kwam, was de boom al in stuk ken gezaagd. Burenruzie: In de middag van 5 november heeft de politie hande lend op moeten treden bij een burenruzie aan de Mauritslaan. Na een woordenwisseling raakten de buren slaags waarop de politie gewaarschuwd werd. Uiteindelijk werden drie personen gearresteerd en verhoord voor over en weer gepleegde feiten. Na verhoor zijn de betrokken personen in vrijheid gesteld. Het politieteam Waddinxveen-Bos- koop houdt zaterdag 19 november een fietsenkijkdag op het bureau aan de Limaweg. Daar staat een groot aantal fietsen, dat de afge lopen tijd door de politie in Bos koop en Waddinxveen is aangetrof fen. Mensen die een fiets missen worden in de gelegenheid gesteld op deze wijze hun fiets terug te krijgen. Na de kijkdag gaan de fiet sen naar een opkoper. De fietsen kijkdag begint om 10.00 uur en ein digt om 14.00 uur. Kijkers dienen hun aangifte mee te nemen. Diefstal bouwmaterialen: Van de bouwplaats "Doolhof" aan de Noordelijke Dwarsweg zijn verschil lende bouwmaterialen weggeno men. Onderzoek door de uitvoer der in de omgeving leverde de ver miste spullen op. Nader onderzoek volgt. Poging inbraak auto: Tijdens de vakantie van één van de bewoners van de Weth. Kreftlaan is gepoogd de auto open te breken. Hoewel de dader niet in de auto is geweest, is de schade aanzienlijk. Poging inbraak woning: In de nacht van 1 op 2 november is een poging gedaan, door middel van gaatjes boren' in te breken in een woning aan de Perkstraat. Onwel geworden: Een bewoner van de Kratonlaan werd donder dagmiddag 3 november vlakbij zijn huis onwel. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Botsing auto/motor: Donderdag middag 3 november heeft zich een botsing voorgedaan op de Swanla- weg tussen een motor en een bestelwagen. De toedracht van het ongeluk is vrij onduidelijk, de beide bestuurder hadden ieder een ande re verklaring over het richting (links of rechts) aangeven door de bestel bus. Aanhouding: Na een melding dat een personenauto met een Duits kenteken op de Bredeweg reed, waarvan de bestuurder wellicht dronken was, heeft een politiewa gen deze auto in de nacht van 4 op 5 november, stilstaand met draai ende motor en de lichten aan, aan getroffen op een industrieterrein in Nieuwerkerk. De bestuurder lag te slapen achter het stuur. Nader onderzoek leerde dat de bestuur der een flinke boete had openstaan en dus werd hij uitgenodigd mee te gaan naar het politiebureau. Daar heeft hij de boete betaald en kon Moerkapelle - Er zijn enkele plaat sen vrij bij de blokfluitcursus van De Zeven Muzen. De cursus wordt gehouden in de Rehobothschool, op vrijdag vanaf 15.15 uur. Voor meer informatie: 0180 - 632380. Slotfeest Noord- en Zuid-Holland in kader Hollandmaand Haarlem/Regio - Loes Luca en Brace treden 24 november op tijdens het Slotakkoord van de HollandMaand in de Philharmonie in Haarlem. Dit gebeurt ter ere van het 25-jarige regeringsjubileum van Koningin Beatrix. Beide provincies hebben november daarom omgedoopt tot HollandMaand. In die maand wor den er diverse activiteiten georga niseerd voor alle inwoners van de twee provincies. Voor het slotfeest kunnen inwoners van de beide pro vincies gratis kaarten bestellen via www.hollandmaand.nl. Er vinden die avond diverse acti viteiten plaats. De finale van de HollandQuiz wordt gespeeld, er is een uivoering van het Holland Sym- fonia en als hoogtepunt is er het concert door Loes Luca en Brace, waarbij meezingen gewenst is. Behalve Loes Luca en Brace treedt ook Omer Kadan op, een blinde Turkse troubadour die Hollandse smartlappen zingt. Voor meer informatie: www.hollandmaand.nl. Snelheidscontrole: Vrijdag 4 november, van 7.15 tot 13.40 uur, is een snelheidscontrole gehouden op de Swanlaweg. In totaal passeerden 6180 voertuigen de radarwagen. Van 38 passanten is een foto gemaakt. De hoogst gemeten snel heid was 121 km/u. De bekeurin gen, variërend van 30,- tot 280,- zullen door Justitie worden toege zonden. Diefstal wieldoppen: In de nacht van 28 op 29 oktober zijn van een auto, geparkeerd in de Dorpsstraat, de 4 wieldoppen ontvreemd. Snelheidscontrole: Maandagmor gen 31 oktober is een snelheidscon trole gehouden op de Bredeweg van 7.35 tot 9.15 uur. De toegestane snelheid is ter plaatse 50 km/u. Van de 620 passanten reden er 66 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 74 km/u. Een bekeuring van 30,- tot 100,- kan tegemoet worden gezien. Poging inbraak auto: In de nacht van 1 november is een poging gedaan het portier van een auto die geparkeerd stond in de Klap roosstraat open te breken. De dader heeft de auto niet open kun nen maken. Aanrijding: Een vrachtwagenbe stuurder verliet woensdagavond 2 november onvoorzichtig een uitrit en zag een auto die op de Brede weg reed over het hoofd met als gevolg een botsing. De bestuurder van de personenauto klaagde over pijn in nek en hoofd. De personen auto moest worden weggetakeld. Diefstal uit auto's: In de nacht van 1 op 2 november is een poging gedaan in twee auto's die gepar keerd stonden in de Kievit in te bre ken. Van beide auto's werd het slot van het linkerportier vernield. Uit één van de auto's is de radio/CD speler met frontje meegenomen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn a dverten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3