Gouwelux zonwering Nu verkrijgbaar bij van Waay: Rietveld by Rietveld Van Waay presenteert zich bij Van Waay a Rietveld by Rietveld Nu vanaf 1938,00 Nu vanaf 2319,00 PRIJZEN OM BIJ WEG TE DROMEN Hart van Holland 16 november 2005 pagina 27 RIETVELD K CD Rietveld by Rietveld is een initiatief van de kleinkinderen van Gerrit Rietveld. Zij blazen de ontwerpen van hun grootvader nieuw leven in. De militaire tafel uit de jaren twintig zijn te bewonderen bij Van Waay interieurs in Benthuizen. YOGA JR 7360: DESIGN PRODUCT DEVELOPMENT: VERHAERT CONSULTANCIES N.V. MENSANA JR 7260 DESIGN: JEAN-PIERRE AUDEBERT I VERHAERT CONSULTANCIES N.V. Verbreepark 27, 2731 BR Benthuizen (A12 afrit 8), Telefoon 079 - 331 12 00, www.vanwaayinterieurs.com, Openingstijden: maandag 13.00 -17.30, dinsdag t/m donderdag 9.30-17.30, vrijdag 9.30-21.00, zaterdag 9.30-17.00 uur e ri e 3 - SS It's all in the name. Dankzij Rietveld by riet veld zijn nü nieuwe heruit gaven verkrijg baar uit het omvangrijke meubel-oeuvre van Gerrit Thomas Rietveld (1888-1964). Een Neder landse primeur van wereldformaat! Alweer acht maanden geleden opende Gou welux Zonwering haar deuren van een nieu we showroom in de Coenecoop te Wad- dinxveen. De afgelopen maanden stonden in het teken van buitenzonwering en horren. Nu ligt de nadruk op binnenzonwering en rollui ken. De dagen worden korter en men gaat weer de gezelligheid in huis zoeken. Het inte rieur wordt weer aangevuld met kussentjes en kaarsen maar ook met raambekleding kan men een gezellige warme sfeer creëren. Bij Gouwelux kunt u terecht voor de laatste trends op dit gebied. In de gezellig ingerichtte hoek kunt u een keuze maken uit vouwgordijnen, jaloezieën, lamellen, rolgordijnen en plissé-gordijnen. Bij Gouwelux Zonwering bestaat een budget serie, vouwgordijnen die qua prijs erg aan trekkelijk is. U kunt voor alle raambekleding een keuze maken uit de producten van Luxaflex, een uitstekend kwaliteitsproduct, of uit een voordeliger huismerk, waarbij de goede prijs kwaliteitsverhouding gegaran deerd wordt. Voor alle raambekleding geldt dat deze op maat gemaakt worden en vak kundig worden opgehangen. Op dit moment loopt er bij Gouwelux een fikse kortingsactie van 25% op aluminium volpantser rolluiken. Rolluiken die juist nu de kou eraan komt ideaal zijn. De rolluiken heb ben voorgeschuimde lamellen die kou isole ren. Indien u nog geen dubbel glas heeft, kan dit zeker schelen op uw energierekening. Verder isoleren deze rolluiken geluid van bui tenaf en zijn ze ook nog eens inbraakwe rend. De rolluiken zijn in diverse kleuren te leveren en worden gratis gemeten en gemonteerd. Gouwelux Zonwering is geopend woensdag t/m zaterdag en is gevestigd in de Coen ecoop 144C nabij de auto-boulevard. Rietveld by rietveld is een initi atief van Egbert Rietveld - een kleinzoon van Rietveld - en achterkleinzoon Ries Seijler. De twee achterneven wil len 'de wereid laten zien dat Rietveld veel méér is dan alleen de Rood- Blauwe of Zig Zag stoel'. Precies 40 jaar na het overlijden van hun (over groot)opa Gerrit Rietveld, richt ten zij op 25 juni 2004 het bedrijf Rietveld by rietveld op. In juni vond de eerste dea lerpresentatie plaats. De collectie werd enthousiast ontvangen. En vanaf deze maand staan de meubels in de woonwinkels. De asymmetrische Steltman stoel, heeft de voor Rietveld zo kenmerken de open compositie van regels en stijlen. De Steltman is zowel in een link se als rechtse uitvoering verkrijg-baaro.a. in white wash en blank gelakt. De meest toonaangevende woonwinkel van Nederland, van Waay in Benthuizen is direct op deze unieke collectie inge sprongen. Kwaliteit De Rietveld by Rietveld collectie bestaat vooralsnog uit vijf modellen: de Militaire stoel, de Militaire tafel, het Militaire krukje en de Berlijnse stoel - allemaal ontwerpen uit 1923 - plus de Steltman stoel uit 1963. Egbert Rietveld: 'We hebben de meubels zorgvuldig geproduceerd in de geest van mijn opa en alles zoveel mogelijk exact nagemaakt. Wél hebben we gebruik gemaakt van de huidige moderne tech nieken als dat de kwaliteit van de meubels ten goede kwam. Dat zou mijn opa in deze tijd beslist óók gedaan hebben. De meubels van Rietveld by rietveld zijn stuk voor stuk genummerd en voorzien van een certificaat van echtheid. De twee neven zijn trots op het eindresultaat. Rietveld: 'Het eerste prototype heb je volledig in de hand. Ik ben echter geïnteresseerd in de nummers 30 en 40, want die staan straks bij de mensen thuis. Ik heb beiden in mijn handen gehad en kan trots uitroepen dat die mogelijk nóg strakker zijn dan nummer 1Het resultaat moest meer dan goed zijn. En dat is het.' Tip: wie zich online registreert, ontvangt een nieuwsbrief met daarin de laatste ontwikkelingen omtrent Rietveld by rietveld (nieuwe collectie, dealers, shows en beurzen etc.) CD_ Of

Hart van Holland | 2005 | | pagina 27