fflPffl m Effecten Een eigen plek onder de Moerkapelse zon? Beurzen houden stijgende trend vast Nieuwe toepassing internet bankieren Weekkalenders en agenda's Rabobank De bank waar je lid van wordt 7e jaargang nummer 337 c Groeien met de Rabobank. pagina 2 Hart van Holland 16 november 2005 Speciaal Oranjestraat Projecttarief! Weeknieuws Op woensdag 23 november zal de GEA in Moerkapelle van ca. 8.30 tot 12 uur buiten werking zijn wegens een onderhoudsbeurt. Bankieren kan je zélf. Je krijgt zakgeld of je hebt een bijbaantje. Met de Rabo Jongeren Rekening mag je zélf je geldzaken regelen. Je krijgt een Jongerenpas en toegang tot de Rabofoon. Vanaf 15 jaar mag je ook nog eens gratis Rabo Internet bankieren: geld overmaken, saldo bekijken, rekeningaf schriften uitprinten. Stap voor stap mag je alles zelf doen en ben jij de baas over je eigen geld. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Zevenhuizen - Moerkap Overweegt u een kavel bouwgrond van de gemeente Zevenhuizen-Moer- kapelle aan de Oranjestraat in Moer kapelle te kopen? Ongetwijfeld vormt de wijze van financiering dan een belangrijk onderdeel van uw besluitvorming. Wij nodigen u uit om samen met één van onze gecertificeerde adviseurs uw financiële situatie optimaal af te stem men op de mogelijke aankoop. Het spreekt hierbij voor zich dat niet alleen de huidige, maar ook uw toekomstige wensen en eisen worden besproken. Bovendien hebben wij voor dit project een speciaal projectaanbod samenge steld, waarin een aantrekkelijke rente gecombineerd is met enkele andere voordelen. Vraag er naar tijdens uw adviesgesprek. Voor een afspraak kunt u ons bereiken op telefoonnummer (0180) 63 73 53. 1 r f7 Ui»- Rabo Beleggingsadviesteam Vrijwel alle aandelenbeurzen lieten vorige week een oplopende trend zien. In de Verenigde Staten wisten de beurzen de positieve stemming als gevolg van sterke productivi- teitscijfers vast te houden. Europese beurzen lieten een gemengd beeld zien, waarbij Nederland in positie ve zin opviel. Ook Japan hield de stijgende trend vast. De Nikkei- Index en de Topix bereikten beide het hoogste punt in vijfjaar tijd. Het was een betrekkelijk rustige week qua macro-economische cijfers. De aandelenbeurzen in de Verenigde Staten hielden de stijgende trend vast als gevolg van de sterke pro- ductiveitscijfers die aan het eind van de vorige maand bekend zijn gemaakt. Het handelsbalanstekort van de Verenigde Staten liep op tot USD 66 miljard, een nieuwe record. Het nieuws in Europa werd gedomi neerd door de onrust in Frankrijk. Deze situatie heeft voor negatief sen timent omtrent de euro gezorgd. Op economisch gebied kwam er wel positief nieuws uit Frankrijk. De economische groei viel met 0.7% op kwartaalbasis hoger uit dan ver wacht. Bovendien bleek de inflatie lager dan verwacht. Deze cijfers plei ten er wederom voor dat de ECB voorlopig niet in actie hoeft te komen. Na een rustige periode staan er deze week weer veel macrocijfers op de agenda. In de Verenigde Staten staan de producentenprijzen, consumenten prijzen, detailhandelsverkopen en industriële productie op het pro gramma. Verder zal nauwlettend gekeken worden naar de cijfers over het aantal in aanbouw genomen woningen nu het sentiment op de huizenmarkt lijkt om te slaan. Dit blijkt onder meer uit het oplopende aanbod van nieuwe en bestaande huizen. In Euroland worden de BBP kwartaalcijfers bekendgemaakt. Wij verwachten een lichte stijging. Tot slot komt uit het Verenigd Koninkrijk nog nieuws over de consumenten prijzen en detailhandelsverkopen voor de maand oktober. Pasgegevens opvragen in internet- bankieren Sinds 10 november is het mogelijk om via Rabo Internetbankieren Reke ning- en pasgegevens te raadplegen. Deze gegevens zijn te benaderen binnen Rabo Internetbankieren via Betalen Sparen, Rekening- en Pasgegevens. De gegevens zijn ook te benaderen via de link rekeningdetails in het scherm transactieoverzicht. Op de nieuwe schermen is informatie te vinden over de rekeninggegevens, pasgegevens en creditcardgegevens, zoals bestedings- en opnamelimie ten, vervaldata, tenaamstellingen, etc. Vrijdag 25 november willen wij onze klanten in Moerkapelle de gelegen heid geven om een kalender of agenda af te halen op onze locatie in Moerkapelle. Onze collega zal aanwezig zijn van 09.00 tot 12.00 uur. Wees er snel bij want OP OP. Rabobank 'trendsetter' met hippe winkel voor jongeren Op 11 november opende de Rabo bank, samen met telecomprovider Orange en muziekzender MTV een nieuwe shop aan de Lijnbaan in Rot terdam. De 'Orange-store' heeft een opper vlakte van meer dan 1.000 vierkante meter, verdeeld over twee etages. Op diverse plaatsen in de winkel zijn de nieuwste telefoons en internetpc's geïnstalleerd. Er zijn lounge-plekken en living rooms waar jongeren de nieuwe modellen kunnen uitprobe ren. In de store hangen verder mega videoscreens met films en videoclips. Daarnaast is er veel aandacht voor gadgets en bling bling area's. Als je op de Lijnbaan aan het shop pen bent, loop gerust eens binnen bij de nieuwe Orange-shop. I Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen maandag t/m donderdag 09.00-17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00-20.00 Adviestiiden: maandag t/m vrijdag 08.00-21.00 Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren Helpdesk Telebankieren Extra 0900-0309 Rabobank website 013-58012 34 («oor schade melding Interpolis) 0180-637323 (voor schade melding overige maatschappijen) Blokkeren passen cards www.rabobank.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2