I I T I E BERICHTEN i 4 O nnP GTI-Nesselande - J l Rijnmond Volleybal DE MAAKBARE MENS? 010 - 5216016 079 - 3426070 .mm m hh mbbh Cornelis Koren Üt> t Hart van Holland 16 november 2005 pagina 3 Topvolleybal in Zevenhuizen - Dames Eerste Divisie I Zaterdag 19 november - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen t Toegang gratis m I ieberichten grafmonumenten EN SIERURNEN Waddinxveen MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Lees verder op pagina 13 29.000 exemplaren Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd .Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten J De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht. Voor ons blijft in herinnering, je vriendelijke gezicht. Na een periode van steeds ajhemende krachten en moe zijn heeft mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader, opa, overgrootvader, broer en zwager nu de rust gekregen 2 februari 1919 t 13 november 2005 63 jaar gehuwd met Hennie Heikoop H. T. Koren-Heikoop Rien en Ana Eli en Dicky Adri en Arie Ada en Koos Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Leliestraat 25 2761 HD Zevenhuizen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 november van 14.00 tot 14.20 uur in crematorium "IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Om 14.30 uur zullen wij hem gedenken in een korte plechtigheid in bovengenoemd crematorium. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Alef eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplosweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk PhGfcDfcNKTEKEN SPECIALIST* oor een blijvende herinnering Grote sortering van fiodellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl mfo@gedenktekenspeciaHst.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Uitvaartverzorging tY van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Marian v.d Bogerd-Kmd Inbraak woning: in de avond van zondag 6 november is ingebroken in een woning aan de Jan Dorre- kenskade-Oost. Eerst werd gepro beerd een achterdeur open te bre ken, wat niet lukte. Hierop werd een ruit vernield waarna men het pand alsnog binnen wist te drin gen. Hoewel diverse ruimtes in huis werden doorzocht, vermiste men vooralsnog geen spullen. Diezelfde avond vond een insluiping plaats in een woning aan de Groensvoorde. Het feit is vermoedelijk gepleegd toen de bewoners even op zolder waren. Toen men terug kwam in de huiskamer trof men de achterdeur wijd open. Er wordt een portemon nee uit de woning vermist. Autobrand: Achter een flat aan de Juliana van Stolberglaan brandde in de nacht van 6 november een auto door onbekende oorzaak uit. Het ging om een rode Volkswagen Golf, die geheel uitbrandde. Nadat de brandweer het vuur geblust had, is de auto door een takelbe- drijf weggehaald. Later in de week ontstond ook brand in een op de Stationstraat geparkeerde bestel auto. Deze brand werd op 9 november omstreeks 1.56 u ont dekt. De brand woedde in het motorgedeelte van het voertuig onder de motorkap. Diefstal sigaretten: Op 7 november is door een winkelier aan de Brede- rolaan aangifte gedaan van diefstal van pakjes sigaretten uit de han delsvoorraad van zijn zaak. Verant woordelijk voor dit feit was een 15- jarige jongen uit Moordrecht, die in de zaak stage liep. Hij liep tegen de lamp toen hij de gestolen siga retten op school verhandelde. Daar bekende hij de diefstal van de siga retten op zijn stage-adres. Een 17-jarige jongen uit Waddinx veen pleegde maandag 7 novem ber rond 09.40 uur een winkeldief stal bij een supermarkt aan de Pas sage. Een pakje met saucijzen broodjes liet hij in zijn tas zakken en rekende deze niet af bij de kassa. Medewerkers van de super markt ontdekten dit en waar schuwden de politie. De jongen krijgt een HALT-straf. Inbraak.Twee tot nu onbekende mannen hebben in de nacht van 7 op 8 november ingebroken in een recreatieruimte aan de Brugweg. Een buurtbewoner waarschuwde de politie nadat hij glasgerinkel hoorde en kort daarop twee man nen bij het bewuste pand zag weg lopen. Hoewel de politie binnen twee minuten ter plaatse was, waren de daders gevlogen. Van het pand werd een raam opengebro ken. Er is in ieder geval een beamer gestolen. Extra toezicht fietspaden: De poli tie is begonnen met extra toezicht op de fietspaden aan de Gerstakker en Linzenakker. Het gaat hier om zgn. 'onverplichte fietspaden', die alleen gebruikt mogen worden door fietsers en snorfietsen met uit geschakelde (hulp-)motor. Desondanks worden de fietspaden ook gebruikt door bromfietsers en bestuurders van scooters. Bewoners klagen over hoge snelheden, geluidsoverlast en het veroorzaken van bijna aanrijdingen met spelen de kinderen op en langs de fietspa den door deze bromfiets- en scoo tersbestuurders. Op 7 november werd een bromfietser bekeurd omdat hij over het fietspad reed. Potloodventer: De politie kreeg 7 november enkele meldingen binnen van een 'potlootventer' aan het Wilgenlaantje. Voorbijgangers werden daar geconfronteerd met een ongeveer 30-jarige man, die zijn geslachtsdeel uit zijn broek had en zichzelf bevredigde. De man was ongeveer 1.80 m lang en had stijk, zwart, achterover gekamd haar. Inbraak bedrijf: In de nacht van 7 op 8 november is ingebroken in een bedrijf op Coenecoop. Uit het pand werd een aantal computers ontvreemd. Het is niet duidelijk hoe men het bedrijf is binnengeko men. Het lijkt erop dat de daders zich hebben laten insluiten. Aanrijding: Een 20-jarige Boskoper raakte op 8 november gewond bij een aanrijding op de rotonde van de Henegouwerweg. Het slachtof fer wilde de rotonde oversteken en verleende daarbij geen voorrang aan een automobilist. Hij is met een hersenschudding overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. Verdacht van mishandeling: De politie heeft woensdagmorgen 9 november een 17-jarige Waddinx- vener aangehouden op verdenking van mishandeling van een 14-jarige plaatsgenoot. De 14-jarige jongen fietste met een vriend over het fietspad van de Linzenakker toen hij door een bekende van zijn fiets werd getrapt en vervolgens diverse keren werd geslagen en geschopt. De jongen had verbaal gereageerd naar een groep tegemoetkomende fietsers toen één van hen een ande re duwde waardoor deze tegen de vriend van het slachtoffer aanviel. De vriend kwam op zijn beurt tegen het slachtoffer waarna de laatste een opmerking maakte tegen de groep. Hierna vond de mishandeling plaats. Het slachtof fer liep schaafwonden en blauwe plekken op. Daarnaast klaagde hij over pijn over het hele lichaam. In de loop van de dag is ook een twee de verdachte in deze zaak aange houden en verhoord. Het gaat hier om een 14-jarige Waddinxvener. Waddinxveen - De heer Jan H.J. Hoeijmakers, Hoogleraar Molecu laire Genetica aan het Erasmus Medisch Centrum, geeft dinsdag 22 november in de Immanuëlkerk een inleiding op het thema 'De maak bare mens; de mogelijk- en onmo gelijkheden van gentechnologie'. Aan de hand van voorbeelden uit de praktijk wordt op deze avond ingegaan op diverse vragen rond om het thema. Aanmelden kan via telefoon 0182-614401. Aanvang 20.00 uur. Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Inbraak auto's: In de vroege avond van 9 november is ingebroken in een op de Julianastraat geparkeer de stationwagen. Van de auto werd een achterruit ingeslagen. Uit de auto verdween een laptop en een paspoort. De politie kan niet genoeg benadrukken dit soort goe deren en bescheiden niet onbe heerd achter te laten in auto's. Tus sen 8 en 20 november werd in een geparkeerde blauwe bestelauto aan de Staringlaan ingebroken. De dader kwam binnen door het slot van het linkerportier te forceren. De buit bestond uit een combinatie radio-cdspeler-telefoon-navigatie- systeem, die uit het dashboard werd verwijderd. Achtervolging: In de nacht van 10 op 11 november vond een achter volging plaats door de politie ach ter een in Rotterdam gestolen auto. De auto was op de Rijksweg A12 gezien bij Zoetermeer en reed rich ting Waddinxveen. Door agenten van het team Waddinxveen-Bos- koop werd op de afrit Waddinx veen positie ingenomen. Daar zag men de auto keren en de afrit afrij den. Daarna stopte de auto en ging de verdachte er te voet vandoor. Na een achtervolging te voet werd hij door de politie aangehouden. Bij zijn aanhouding verzette de ver dachte zich hevig, waarbij hij gewond raakte. Op de oprit werd een vuurwapen aangetroffen. Naast de gestolen auto trof de poli tie een lege huls van een patroon aan. Bij de achtervolging waren politieauto's van meerdere korpsen betrokken. Het politieonderzoek wordt voorgezet in Rotterdam. Snelheidscontrole; Op de Koningin Wilhelminasingel werd in de och tend van 10 november een snel heidscontrole gehouden met behulp van een zogenaamde radar wagen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar ad vertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Jeanne Matze-Koch

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3