LITI E BERICHTEN Een inbreker steelt meer goederen... dan O n GTI-Nesselande - Rijnmond Volleybal I Oil Cornelia Geertruida Hoogeveen Johanna van der Dussen-Verburg ca t 010 - 5216016 079 - 3426070 TÏÏ 01 Hart van Holland 30 november 2005 pagina 3 Topvolleybal in Zevenhuizen i Zaterdag 3 december - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familieberichten - Jo - Waddinxveen BEVEILIGINGEN lees verder op pagina 15 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 29.000 exemplaren Dames 4e ronde Nationale Bekertoernooi Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten JÊ SS HBIH BMB B Hl B Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Slechts enkele weken na het afscheid van onze vader en opa. Bob Verhoef, deien wij u met verdriet mede dat van ons is heengegaan onze moeder en oma in de leeftijd van 82 jaar. Vol liefde en geduld was haar leven. Gerrie en Sjaak Hester (in herinnering) en Joris Erik en Lenneke Marijke en Arie Madeleine en Dennis Neline en Hendrik Marissa en Willem Zevenhuizen, 26 november 2005 Correspondentieadres: G.J' van Zanten-Verhoef Het Hogeland 33 2761 TP Zevenhuizen Woensdag is in het rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De Afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 1 december om 11.00 uur in de aula van voornoemd rouwcentrum, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, gelegen achter het rouwcentrum. Na de plechtigheid is in het rouwcentrum gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. In de herfst van haar leven, laat ze de tuin gereed achter voor de winter. Zoals zij het wilde. Onverwacht is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 26 mei 1992 weduwe van Maarten van der Dussen 6 april 1922 25 november 2005 Lenie en Evert Evelyne en Marcel Joke en Alexander Anne Wilma Marieke Cobie en Dick Tim Rob en Suzanne Koos Maarten en Inge Marije Annelie Sanne Correspondentieadres: T van der Dussen Lek 10 2911 GB Nieuwerkerk aan den IJssel Le bijzetting in het familiegraf heeft inmiddels plaatsgevonden op de egraafplaats "Essehof" te Nieuwerkerk aan den IJssel. Bedrijfscontrole: In de ochtend van maandag 21 november heeft de politie een bedrijfscontrole uitge voerd bij een kwekerij aan de Abra ham Kroesweg op grond van de Wet Arbeid Vreemdelingen. In het bedrijf werden zes personen gecontroleerd, waarvan er twee zich niet direct konden legitime ren. Eén van de twee gaf een valse naam op en de tweede man bleek in het bezit van vervalste papieren. Beiden zijn aangehouden. De werkgever alsmede het betrokken uitzendbureau worden nader door de politie verhoord. Fietser gewond: Een 16-jarige fiet ser uit Waddinxveen is maandag avond, 21 november, gewond geraakt bij een aanrijding. De fiet ser reed over het fietspad van het Noordeinde en stak schuin de weg over. Op dat moment reed een auto naast hem. Er ontstond een aanrijding waarbij de Waddinxve- ner letsel opliep in het gezicht en werd overgebracht naar het Groe ne Hartziekenhuis. De 22-jarige automobilist uit Waddinxveen bleef ongedeerd. De verkeersdienst van de politie Hollands Midden heeft een technisch onderzoek ingesteld naar de toedracht van de aanrijding. Rood licht-controle: Ook deze week heeft de politie een rood lichtcontrole uitgevoerd bij op de Kerkweg-Oost nabij de Hefbrug. Op dinsdag 22 november werd in de ochtendspits speciaal gecontro leerd op het rijgedrag van de schoolgaande jeugd. Geregeld wordt de politie geconfronteerd met klachten over het gedrag van deze weggebruikers op weg van en onbekende wijze zag men kans er met een portemonnee en een vide ocamera vandoor te gaan. Woensdag 23 november is een zwarte jas met bontkraag wegge nomen uit een schoolgebouw aan de Dreef. De jas hing aan de kap stok in de aula en werd in een onbewaakt moment ontvreemd. Inbraak: Bij een inbraak in een woning aan de Justus van Effenlaan Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.ril info@willemsenbeveiligingen.nl naar school. In totaal werden zes fietsers bekeurd omdat zij door rood reden. De komende tijd zal de politie blijven controleren op dit punt. Diefstal: Dinsdag 22 november werd tussen 17.30 en 20.00 uur een diefstal gepleegd uit een basis school aan de Heggewinde. Op UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk werd een slof sigaretten ont vreemd. De diefstal vond plaats op woensdag 23 november tussen 8.30 en 18.30 uur. Vermoedelijk heeft men een deur van de woning kun nen openen door deze open te flip peren. De technische recherche stelt een sporenonderzoek in. Gewond bij val: Een 61-jarige Wad- dinxveense raakte op woensdag 23 november gewond bij een val in haar woning. De vrouw struikelde over de drempel en brak bij de val haar been. Ook liep zij schouderlet sel op. Een ambulance heeft het slachtoffer naar het ziekenhuis ver voerd voor verdere behandeling. Uitvaartverzorging \Vvan den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 266S KE Bleiswijk MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Jeanne Matze-Koch Marian v.d Bogerd Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax, 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.ni Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3