Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Effecten Teamleider Verzekeringen Rabobank De bank waar je lid van wordt Rabobank kinder decemberpuzzel Opheffing dienst spraakherkenning Rabo Beleggingslijn Weeknieuws Groeien met de Rabobank. pagina 2 Hart van Holland 7 december 2005 A P P E L F L A P L A B D R W U E E N S P 1 E K U G R S T A A H c S M E O W E E L U S E J T O R K A A R S E N K K 1 O S G N N N L L M 1 E R B T D T E U 1 W E U J A K M A E D C N A A E T P N 1 L N H R G R E T S S A S G T K R E W R U U V L G A D S R A A J E D U O y 7e jaargang nummer 340 Jong geleerd is oud gedaan. Kinderen kunnen zelf sparen met een RaboTopKid Rekening (vanaf 5 jaar). Ze leren wat geld is; dat je het nodig hebt om iets te kopen. Elk jaar wordt de rente bijgeschreven, dat is mooi verdiend! Ook krijgt uw kind een handig mapje om de afschriften in te bewaren. Stimuleer uw kind spelenderwijs om te gaan met geld. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Een speciale decemberpuzzel voor kinderen tot en met 12 jaar. Spelregels: streep de woorden aan. Dit mag verticaal, horizon taal of diagonaal. De letters die overblijven vormen een slagzin. Lever je slagzin vóór 24 december 2005 in. Dit kan bij de Rabobank in Zevenhuizen of in de brievenbus bij de Geldwinkel in Moerkapelle. Misschien ben jij wel degene die een prijs gaat winnen! j Appelflap Kerstmis Oudejaarsdag Rotjes Kaarsen Slinger Licht Muts Wanten Bal Arreslee Piek Boom Schaats Sneeuw Koud Vuurwerk Spar Knal Glad Ster Den Slagzin Naam Adres Tel.nr Leeftijd Rabo Beleggingsadviesteam De dienst 'orders plaatsen via spraak herkenning' bij de Rabo Beleggingslijn vervalt per 30 december 2005. Uit onderzoek is gebleken dat klanten bij het doorgeven van telefonische beleg gingsorders de voorkeur geven aan contact met een medewerker van de Rabo Orderlijn. De toegevoegde waar de van spraakgestuurde orders plaat sen is onvoldoende om deze kostbare dienst in stand te houden. Orders kun nen worden geplaatst via de medewer kers van de Rabo Orderlijn, bereikbaar via 0900-0705, keuze 2.3. Nieuw: Rabo DoubleTrackers Na de succesvolle introductie van 2 Rabo AEX Double Trackers in 2003 en de Rabo Financial Double Tracker en de Rabo Energy Double Tracker eerder dit jaar, geeft Rabobank International opnieuw twee Double Trackers uit: de Rabo Europe Double Tracker met als onderliggende waarde de Dow Jones EURO STOXX 50(r) Index en de Rabo Japan Double Tracker met als onderlig gende waarde de Nikkei 225 Index. De producten zijn volledig identiek, alleen de onderliggende waarde is ver schillend. Beide producten bieden de mogelijkheid dubbel te profiteren van een stijging van de onderliggende index tot en met een stijging van 50%. Als bescherming tegen een eventuele daling van de onderliggende index is een beschermingsniveau ingebouwd. Hierdoor zal aan het einde van de loop tijd minimaal de hoofdsom worden terugbetaald indien de onderliggende index tussentijds niet met 50% of meer is gedaald ten opzichte van de start- waarde.De Rabo Double Trackers kun nen geschikt zijn voor beleggers die ten aanzien van aandelen een positieve verwachting hebben, omdat een koers stijging tot 50% dubbel zal worden uit betaald. De inschrijving staat open van 12 december 2005 tot 6 januari 2006, 15.00 uur. Voor meer informatie: www.rabo- bank.nl, beleggen, emissies en intro ducties of bel uw adviseur van de Rabobank. Per 1 december 2005 is Jan-Willem Baan gestart in de functie van Teamleider Verzekeringen. Ik ben Jan-Willem Baan, 41 jaar en woon in Berkel-Enschot (bij Tilburg). Ik ben getrouwd met Eline en wij heb ben 3 kinderen: Kim, Stijn en Lotte. In mijn vrije tijd besteed ik graag tijd aan mijn gezin en muziek. Om in con ditie te blijven doe ik aan (hard)lopen. Tot 1 december ben ik bijna zes jaar werkzaam geweest bij Rabobank Hage-Beek. Dit is een fusiebank van Prinsenbeek en Princenhage. Ik ben hier als specialist Verzekeringen gestart en via enkele tussenstappen uiteindelijk als Teamleider Adviesbank werkzaam geweest. Hierbij was ik onder andere verant woordelijk voor de subafde ling Verzekeringen. Voordat ik bij de Rabobank begon heb ik bij verschillende assurantietussenpersonen en een verzekeringsmaatschap pij als adviseur gewerkt. Ik heb de overstap naar Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle gemaakt, omdat ik het gevoel had klaar te zijn bij mijn vorige bank. Toe was aan een nieuwe uitda ging met andere mensen in een nieuwe omgeving. Maar wel bij de Rabobank, want die heb ik leren ken nen als dichtbij, betrokken en klantge richt. Dat wil ik graag samen met mijn nieuwe collega's verder uitbouwen. De eerste indruk die ik van de bank, de medewerkers en de mogelijkheden binnen het werkgebied van Zevenhui zen-Moerkapelle heb is positief. Mijn aandachtsgebied is verzekeringen en de uitdaging is dit op een professio nele wijze op de kaart te zetten. En wel zo dat u als klant niet meer om Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle heen kunt. voor u, van en door uw bank Legitimatiebewijs Deze week ontvangt een groep klanten een brief met daarin het verzoek om het legitimatiebewijs te komen tonen bij de bank. De regels voor identificatie van klanten zijn voor banken aange scherpt. Deze regels zijn opgeno men in de 'Wet Identificatie Dienst verlening' en zijn onder andere bedoeld om fraude tegen te gaan. Als u deze week een brief ontvangt, dan voldoen uw identificatiegege vens in onze administratie niet meer aan de eisen die de regelge ving daaraan stelt. In de brief wordt u uitgenodigd om het legitimatiebewijs te konen tonen bij onze bank. Om u een extra mogelijkheid te geven om langs te komen met het legitimatiebewijs, is de bank geo pend op zaterdag 10 en 17 decem ber van 9.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze speciale zaterdag openstelling staan wij u alleen van dienst voor de identificatie. Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: geldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestilden Openinostiiden:qeldwinkel Moerkapelle 24uurpercag Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: 180-391590 Rabofoon: Rabo orderlijn: Verzekeringen: Blokkeren passen, cards Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: HelpdeskTelebankieren Extra: E-mail-adres: infolzevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobank website:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2