Musical Oliver Twist LITI E BERICHTEN ill O nnP MANTELZORGCAFE FEESTDAGEN ZORGEN VOOR TOPDRUKTE ROND DE GLASBAK ivt t Iro BINNEN/ Hart van Holland 7 december 2005 pagina 3 voorstellingen op 16 en 17 december 20.00 uur en op 28 en 29 december 14.00 uur Kaartverkoop voor de middagvoorstellingen elke avond in Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen. milieberichten Je gaf ons liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van die jaren met jou! We weten dat het jou ook goed heeft gedaan maar we zullen je missen bij het verder gaan. Zeer onverwachts is uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke, lieve moeder, schoonmoeder en oma Anna Maria Ignatia van den Bosch-Houtman - Anneke - 2 februari 1946 f 29 november 2005 Onze laatste reis was onze allerlaatste reis samen Antoon van den Bosch Nielco Wilbert en Margriet Lars, Sophie Jo-Ann en Menno Sanne van Hasseltweg 6 2751 GZ Moerkapelle Anneke is overleden in Zuid-Afrika, wanneer de uitvaart plaats zal vinden is nog niet bekend. Zevenhuizen Moerkapelle Bewegen tijdens kerst goed voor de lijn GEZÉLLIG GLASBAK VOL? GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kontoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Gouda/Regio - Informele Zorg Midden-Holland (Steunpunt Mantel zorg) houdt vrijdag 16 december van 10.00 tot 12.00 uur het mantel zorgcafé. Mensen die zorgen voor een naaste met een ziekte of handi cap, hebben hier de mogelijkheid om elkaar te ontmoeten. Mantelzor- gers kunnen zo hun verhaal bij elkaar kwijt, elkaar steun geven en kun nen er even uit zijn in een gezellige omgeving. De koffie is gratis, het doel van de bijeenkomst is het bieden van een plek aan mantel- zorgers waar zij elkaar ondersteuning kunnen bieden, waarbij lotge- notenervaringen en informatie uitgewisseld kunnen worden, onder begeleiding van een deskundige. De bijeenkomsten worden iedere derde vrijdag van de maand gehou den en vinden plaats in café Résistance, bij het Verzetsmuseum in Gouda, Turfmarkt 30. Aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: 0182 547920. Onder invloed: In samenwerking met de politie Zoetermeer werd zondagmorgen 27 november om 03.00 uur, na een achtervolging, een automobilist op de Swanlaweg aangehouden, die een groot aantal overtredingen had begaan in Zoe termeer. Omdat de bestuurder nogal recalci trant was en verdacht werd van alcoholgebruik, moest de man 'bla zen'. Resultaat een A, alcohol. De 19-jarige bestuurder uit Bleiswijk werd aangehouden en overge bracht naar het politiebureau. Een ademanalyse wees uit dat het alco hol percentage 530 ug/l (max toe gestaan 220 ug/l). De bestuurder is met een proces verbaal en een rij verbod van 5 uur heen gezonden. Man overleden: Zaterdagavond 26 november is een 67-jarige inwoner uit Rotterdam op de tennisbaan aan de Strandweg onwel gewor den. Direct is door mede sporters gestart met reanimatie. Ook het ambulance personeel heeft gerea nimeerd; het mocht niet baten. Onder invloed: Maandagmorgen 28 november om 5.00 uur waar schuwde een buschauffeur een politiepatrouille dat een personen auto, met vermoedelijk een dron ken bestuurder, voor hem reed. Na een korte achtervolging kon de auto op de rijksweg richting Zoe termeer aan de kant worden gezet. De 29-jarige bestuurder uit Gouda blies een "A" en werd aangehou den en overgebracht naar het poli tiebureau. Onderweg vertelde hij dat hij geen rijbewijs had en medio december voor zijn rijbewijs moest afrijden. Twee andere inzittenden van de auto waren ook niet in staat de auto te besturen en zijn met een taxi verder gegaan. De bestuurder is later met een proces verbaal voor het niet bezitten van een rijbewijs en voor de drank naar huis gezon den. Vernielingen schooldak: Een omwonende zag zondagavond 27 november dat op de school aan de Burg. Boerstraat twee jongens met stenen gooiden en daardoor ver nielingen aanrichtten. Bij aankomst van de politie waren de jongens verdwenen. Bromfiets in sloot: Een bewoner van de Wollefoppenweg meldde zaterdagmorgen 27 november dat er voor haar huis een brommer in de sloot lag. De bewoonster vertel de dat zij in die nacht iets had gehoord maar er verder geen aan dacht aan had geschonken. Aan de hand van het verzekeringsplaatje kon de eigenaar van de bromfiets worden opgespoord. Snelheidscontrole: Dinsdag 29 november is een snelheidscontrole gehouden op de Burg. Klinkhamer- weg van 7.55 tot 12.10 uur. Er pas seerden 2440 voertuigen, waarvan er 52 harder reden dan de toege stane snelheid van 50 km/u. De bestuurders kunnen rond de Kerst een brief in de bus verwachten. Hond doodt schapen: Een schapen houder vond maandag 28 novem ber op zijn land een dood schaap aan. In de directe nabijheid was ook een herdershond aangetrof fen, die op dat moment een schaap aan het 'villen' was. Nader onder zoek op het land leerde dat er nog een dood schaap in de sloot lag en een achttal schapen beetwonden had. De eigenaar van de hond is opgespoord, omdat de hond een chip in zijn huid had. Nader onder zocht zal worden wat de verzeke ringstechnische consequenties zijn. Enkele dagen later kon de balans worden opgemaakt: de dierenarts heeft nog een aantal dieren moe ten afmaken. Vijf schapen dood en vier schapen gewond. Tijdens de feest dagen verzamelt het gemiddelde huishouden meer flessen en potjes dan in de rest van het jaar. Gemeen ten houden dit goed in de gaten en legen de glas bakken waar mogelijk een keer extra om te voor komen dat zij vol raken. Stichting Promotie Glasbak roept de consu ment op de gemeente hierbij de helpende hand te bieden: mocht de glasbak onver hoopt toch vol zijn, dan is het verzoek het glas niet op of rondom de bak neer te zetten maar het een weekje later alsnog aan te bie den. Uit de resultaten van de poll 'Hoe brengt u uw glas naar de glasbak'" op www.glasbak.nl blijkt dat 23% van de ondervraagden lopend naar de glasbak gaat en 13% op de fiets stapt. Na een zwaar kerstdiner is het natuurlijk goed om even te bewegen en direct het glas naar de glasbak te brengen. Maar als de glasbak vol is vragen Stichting Pro motie Glasbak de consument een extra rondje te fietsen of te wande len en op een later moment terug te komen. Overigens blijkt dat 14% PI GLASBAK HAP ZlCH NA PE FEESTOAGEN MRPlG VOLGEGETEN GLASBAK WACHT TOT HIJ WEER G8.EEG0 IS' Verkeersongeval: Woensdagmor gen 30 november om 7.10 uur reed een 56-jarige inwoner uit Moerka pelle over de Bredeweg. Ter hoogte van de Ambachtstraat moest de bestuurder remmen, daardoor raakte hij in een slip en botste tegen een tegemoetkomende auto mobilist uit Hazerswoude. Alleen materiële schade. Inbraak poging: In de nacht van 30 november op 1 december is een poging gedaan in te breken in een winkel/bedrijf aan de Bredeweg. De dader(s) heeft geprobeerd aan de achterzijde een deur open te bre ken, maar deze poging is mislukt. Dfc Gedenkteken specialist Voor ten blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. het glas in de auto laadt als het zich thuis te veel heeft opgestapeld. Glasrecycling is van belang voor het milieu. Het hergebruik van glas zorgt voor energiebesparing in de smeltovens die bij 1.500 graden Celsius glas produceren. Elke kilo glas die wordt ingeleverd, spaart bovendien 1,2 kilo grondstoffen uit. Een wijnfles, een mixdrankfles je, een koffiemelkflesje, een jam pot en een sausfles vormen samen al een kilo glas. Een lege fles of pot is dus geen afval, maar een grond stof. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging Ijy van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jttciiiii'.: Mat/e-Kocli

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3