Zevenhuizen - Moerkapelle Betaling via internet Nieuws E Effecten Rabobank Groeien met de Rabobank. Nieuw: Rabo GeneratieSparen De bank waar je lid van wordt ra'W'Wi.1 Rabo Double Trackers pagina 2 Hart van Holland 14 december 2005 Kortingen op ziektekostenverzekering voor Rabobankleden 7e jaargang nummer 341 Weeknieuws 0800-0705 S Bankieren kan je zélf. Je krijgt zakgeld of je hebt een bijbaantje. Met de Rabo Jongeren Rekening mag je zélf je geldzaken regelen. Je krijgt een Jongerenpas en toegang tot de Rabofoon. Vanaf 15 jaar mag je ook nog eens gratis Rabo Internet- bankieren: geld overmaken, saldo bekijken, rekeningaf schriften uitprinten. Stap voor stap mag je alles zelf doen en ben jij de baas over je eigen geld. Het is tijd voor de Rabobank Hoe kunt u op een slimme manier schenken? Rabobank voor u, van en door uw bank Rabobankstand op carrièrebeurs Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: (voor schade melding interpolis) 0180-637323 (voor schade melding overige maatschappijen) Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: o fzevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobank websiti Openinqstiiden:oeidw!nkel Zevenhuizen Bezoekadressen Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Moerkapelle 24 uur per dag Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: 0180-391590 één van de grote werknemerscollectivi teiten en hebben dus veel profijt van de ledenaanbieding van de Rabobank. Het afsluiten van een verzekeringscon tract kan via de site van de Rabobank. Op www.rabobank.nl staat de ZorgActief adviesmodule. Met deze module kan iedereen zijn polis samenstellen, de pre mie berekenen en de verzekering direct afsluiten. Leden kunnen dus meteen zien hoe groot het voordeel is ten opzichte van het aanbod van hun huidige aanbie der. Leden die geen internet hebben kunnen bellen met de Interpolis Help desk: 0900-7226967. Gratis lidmaatschap De korting op de basisverzekering is één van de voordelen van het lidmaatschap van de Rabobank. Uit onderzoek blijkt dat ongeveer de helft van de 1,5 miljoen leden vanwege de financiële en mate riele voordelen lid is geworden. Andere voordelen zijn het Rabobank Ledencerti ficaat en het blad U, een kleurrijk en informatief magazine boordevol met nieuws en exclusieve aanbiedingen. Ook immateriële zaken speelden voor de hui dige leden mee om lid te worden. Zoals de lokale maatschappelijke betrokken heid van de Rabobank en de uitnodigin gen voor seminars en ledenbijeenkom sten. Veel leden zeggen bovendien invloed en zeggenschap belangrijk te vinden, waardoor steeds meer banken ledenraden invoeren. Voorwaarden om lid te kunnen wor den van de Rabobank zijn: - achttien jaar of ouder - wonen in het werkgebied van de bank - betekenisvol zijn; dus meerdere dien sten afnemen Klanten die op Internet goederen te koop aanbieden lopen de kans dat zij een email krijgen die zoge naamd afkomstig is van Webmas- ter@rabobank.com Deze email heeft als onderwerp *****WIRE TRANSFER CONFIRMA TION**** DO NOT REPLY In de mail wordt de indruk gewekt dat er een betaling onderweg is naar de verkopende partij. Deze mail kan ver der nog voorzien zijn van grafische afbeelding zoals het logo van de Rabo bank of bewegende bankbiljetten. Mocht u middels dergelijke emails benaderd worden, dan is er een sprake van een FRAUDULEUZE MAIL. U dient deze mail gelijk te verwijderen. onderscheiden De Rabobankstand op de Nobiles Carrièrebeurs, begin december in Utrecht, is uitgeroepen tot beste standaard stand. De jury was positief over de stand én de bemanning. Die bestond uit Met de Rabo Double Trackers kunt u dubbel profiteren van een stijging van de Dow Jones EURO STOX 50 of de Nikkei 225 index. Daarbij is uw inleg beschermd indien de onderlig gende index tijdens de looptijd niet met 50% of meer is gedaald. Beide Double Trackers hebben een looptijd van 6 jaar. De slotstand van de Dow Jones EURO STOXX 50 index en de slotstand van de Nikkei 225 index op 6 januari 2006 zullen de startwaarde zijn van de betreffende Rabo Double Tracker. Op de eind datum wordt iedere procent stijging van de onderliggende index ten opzichte van de startwaarde dubbel uitbetaald, tot en met een stijging van 50%. Fluctuaties in wisselkoersen hebben geen effect op de aflossing. Om uw belegging te beschermen tegen een daling van de onderlig gende index, is een beschermings niveau ingebouwd. Het bescher mingsniveau zorgt ervoor dat aan het einde van de looptijd minimaal de hoofdsom wordt terugbetaald. Voor waarde is wel dat de onderliggende index gedurende de looptijd niet met 50% of meer is gedaald. De Rabo Double Trackers zijn dage lijks verhandelbaar op Euronext Amsterdam. Dit betekent dat u op iedere beursdag eenvoudig kunt uit stappen of bijkopen.Tijdens de loop tijd geldt bij aan- en verkoop de marktwaarde van de Rabo Double trackers. Deze kan zowel hoger als lager zijn dan de nominale waarde. Bij tussentijdse verkoop zal een eventu ele stijging van de onderliggende index niet automatisch dubbel wor den uitbetaald. Heeft u belangstelling voor de Rabo Europe Double Tracker of de Rabo Japan Double Tracker en u wilt meer informatie of inschrijven? Vraag dan bij de Rabobank de brochure. U kunt zonder transactiekosten inschrijven van 12 december 2005 tot 6 januari 2006, 1500 uur. U kunt ook de bro chure kosteloos downloaden via www.rabobank.nl. U dient uw beslis sing om te beleggen in de Rabo Dou ble Trackers uitsluitend af te gaan op de prospectus. Bron: IRIS Research Op 1 januari 2006 is de nieuwe basisver zekering van kracht. De 1,5 miljoen leden van de Rabobank krijgen 7,5% korting op de basisverzekering en 10% korting op aanvullende verzekeringen en gebits verzekeringen van Interpolis ZorgActief, de zorgverzekering van Interpolis. Half december krijgt iedere Nederlander van zijn huidige verzekeraar een nieuw aan bod. Een mooi momentom een vergelijk te maken waar je het beste en voordelig ste uit bent. De leden van de Rabobank ontvangen deze korting omdat ze deel uitmaken van één van de grootste collec tiviteiten van Nederland. Met de komst van de basisverzekering verdwijnt het verschil tussen de huidige ziekenfonds- en particuliere verzekering. De basisverzekering is voor iedereen ver plicht. Zorgverzekeraars moeten op hun beurt iedereen accepteren. Maar Interpo lis gaat verder. Zij accepteert ook ieder een voor de aanvullende verzekering. Alleen voor de twee meest uitgebreide gebitsverzekeringen vraagt Interpolis om gegevens van de klant. Op de basisverzekering, de aanvullende verzekeringen en de gebitsverzekerin gen krijgt de klant korting als hij lid is van de Rabobank. Per volwassene bedraagt de korting al snel €100,- per jaar. Voor kinderen tot en met 18 jaar hoeft sowieso geen premie te worden betaald. De aanbieding is vooral interessant voor leden die bij kleine bedrijven werken, voor zelfstandige ondernemers, onder nemers die hun bedrijf al hebben beëin digd en voor senioren. Deze mensen hebben geen toegang tot korting via intercedenten en recruiters van Rabobank Nederland.Ondanks de ongunstige locatie van de stand Het is leuk om geld te schenken aan uw (klein)kinderen. Helemaal als u slim gebruik maakt van de belas tingvoordelen die de fiscus biedt. Met Rabo GeneratieSparen is het extra feestelijk om de komende maanden geld te schenken. Want u kunt de kinderen verrassen met de cadeaucheque van Rabo Generatie- Sparen en u profiteert van de schenkingsvrijstellingen voor 2005. Als u wilt, kunt u zelf het bewind voe ren over uw schenkingen en zo zelf het moment bepalen waarop uw (klein)kinderen over het geld kunnen beschikken. Meer weten? Kijkopwww.rabobank.nl of neem con tact met ons op via telefoonnummer 0180-637383. wist de bemanning veel bezoekers te interesseren voor een oriënterend gesprek over de Rabobank.Zo'n 25 'toppers' worden uitgenodigd voor een gesprek over nog op te starten traineeships in 2006. maandag t/m donderdag 09.00-17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 maandag t/m vrijdag 08.00-21.00

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2