NESSELANDE PROLONGEERT TITEL M0ERKAPELSE El PUPILLEN KAMPIOEN Hart van Holland 3 mei 2006 pagina 16 raat 2 2761 VP Zevenhuizen Tei. (0180) 633050 dat aanvoerder Marko Klok zijn team naar een 25-23 winst bracht. Willem Snippe verder werd uitge bouwd naar acht (19-11). Nesselande bleef deze voorsprong vasthouden en Kristian van der Wel maakte bij 25-18 de set uit. Rotterdam- In een vol huis met circa 2200 man publiek wisten de volleybaliers van OrtecRotterdam.Nesselande de trilogie vol te maken; door met 3-1 (25-18, 25-23, 23-25 en 25-15) de vijfde ont moeting met Piet Zoomers in de finalemaand te winnen de lands titel te geprolongeerd. In de derde set had coach Van Ree van Dynamo Tony Krolis in het veld gebracht voor de tegenvallende Joram Maan. Aan Nesselandezijde was Allan van de Loo op zijn ver trouwde plaats ingezet voor Jan Willem Snippe, die het blok van Synamo een aantal keren op zijn weg tegenkwam. Krolis wist zijn team in de wedstrijd te brengen en kon na een spannende eindstrijd deze set met 23-25 voor Dynamo binnenhalen. In de vierde set waren de Rotterdammers oppermachtig en kon Piet Zoomers niet onder de druk uit komen. Dirk Jan van Gendt wist met zijn tactiscNesselande nam toe en ook de middenaanval was succesvol. Uiteindelijk besliste Albert Cristina de wedstrijd met zijn aanval: 25-15. Hiermee was de landstitel weder om voor Nesselande en werd ein delijk, na twee keer 'uit' kampioen te worden, het in eigen huis behaald. In de tweede set hielden de ploe gen elkaar lang in evenwicht. Toch wisten de Rotterdammers met een uitstekend scorende Jairo Hooi een voorsprong te nemen, die door de Apeldoornse formatie bij 21-21 teniet was gedaan. Dynamo kon niet doordrukken en moest toezien van Gendt en libero Richard Rademaker. Na een rustige start wist Nesselande met een sterke ser vice en blokkering een voorsprong van vijf punten op te bouwen (15- 10), die met de opslagbeurt van Jan De Rotterdammers werden door coach Peter Blangé met de volgende opstelling in het veld gezet: Marko Klok, Albert Cristina, Kristian van der Wel, Jan Willem Snippe, Jairo Hooi, Dirk Jan Na afloop kregen de spelers hun eremetaal omgehangen door de burgemeester van Rotterdam Ivo Opstelten en van voorzitter van NeVoBo. Hierna werden de schaal en beker behorend bij het kampi oenschap overhandigd en nam veelkoppige publiek de zaal beslag om hun spelers te felic ren. 'Thuis' smaakt de champagne nog beter; voor de tweede achtereen volgende keer kampioen van Nederland. (foto's: Jan van Woerden) met 2-1 af. In de tweede helft was er echter sprake van een ander ver haal. Met leeuwenmoed probeerde E1 het duel naar zich toe te trek ken, hetgeen uiteindelijk lukte. Uit mooie aanvallen was het tenslotte Danny v.d. Zijden die telkens doel treffend afrondde en en de Blauwwitten op een 2-3 voor sprong zette. In de slotfase pro beerde Berkel de bakens nog te verzetten, maar verdedigend werd niet meer weggegeven. Bovendien Moerkapelle - Door donderdag avond 27 april met 2-3 bij Berkel E2 te winnen konden de voetballertjes van Moerkapelle E1 de kampioens- vlag in top hijsen. Voordat het ech ter zo ver was, ging hier veel span ning aan vooraf. Concurrent Groeneweg E2 had namelijk een avond eerder al gewonnen en daarom moest het duel bij Berkel per se in winst worden omgezet. Bij rust zag het daar echter nog niet naar uit. Berkel sloot de eerstehelft

Hart van Holland | 2006 | | pagina 16