modernisering kabelnet zevenhuizen-moerkapelle BERICHTEN POLITIE O nnP GHAF! f7^a/?i(/ie/)e/vc//e/i 'Stam d e H a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ia t Hart van Holland 21 juni 2006 mmm V/anneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Moerkapelle Gouda/ Waddinxveen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Zij zijn niet waarlijk dood die in ons harte leven Hartelijk dank voor uw warme belangstelling en het medeleven, betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Het is ons tot grote steun geweest. Toos Blom-Lindhoud Marga en Marc van Woensel-Blom Joost en Eveline Moerkapelle, juni 2006 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Ook fhuis °Pbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoor. Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging '-- van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail eg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kmd ^venhuizen - De Jeugddienstcommissie van de Hervormde Kerk evenhuizen houdt zondag 2 juli een jeugddienst, rond het thema: waf'. De voorganger is Robbemond en muzikale medewerking wordt meneend door Allianz uit Aalsmeer. De dienst vangt aan om 19.00 uur. «iereen is welkom. I Zeu ^a'3e'ne't; in de gemeente I m en"u'zen-Moerkapelle wordt lltorten-ee! 9em°derniseerd. De 1ernisering is een gevolg van de Ierhar|delingen die de gemeen- I Je et ^aserna heeft gevoerd. Naar I net 3 j n9 za' det nieuwe kabel- Itus tweede helft van augus- I Hm n gebruik worden genomen. I ;o^erT1oderniseerde net zal dan I Dahkt z'in voor een budget- |ten!t Van 13 P'us 2 kanalen en I'anale aardpakket van 34 tv~ I ;an ee°niLees zu"en door middel I "itbre'H- over de wijziging en I 'et do 'n3 'n Pro9rammapak- Casema worden geinfor- meerd. Voor meer informatie: www.casema.nl De gemeente heeft het contract met Casema opgezegd, nu ze geen belangen meer heeft. Sinds de Telecommunicatiewet van kracht is geworden, is de invloed van gemeenten op de exploitatie verdwenen. Gemeenten hebben geen rol meer in het toezicht op Casema; dit wordt uitgeoefend door Opta, NMa met de Consumentenbond als 'bewaker'. De huidige rol van gemeenten bestaat wat betreft de exploitatie van de kabel uitsluitend uit het benoemen van leden van de pro grammaraad. Rijden onder invloed: Op de Dreef werd in de avond van 11 juni een 23-jarige bestuurder uit Rotterdam door de politie aangehouden, omdat hij onder invloed reed. De man blies in het politiebureau 215 ug/l. Voor hem geldt als beginnen de bestuurder maximum van 88 ug/l. Diezelfde avond werd een 36-jarige Waddinxvener voor hetzelfde feit aangehouden op de Heemraad- weg. De man blies 510 ug/l, terwijl voor hem maximaal 220 ug/l geldt. Tevens bleek dat de man reed ter wijl hem de rijbevoegdheid was ontzegd. Met processen-verbaal en rijverbo den verlieten zij het bureau weer. Inbraak: In de ochtend van dins dag^ juni werd ingebroken in een flat aan de Havikhoek. De voordeur van de woning werd bij het slot opengewrikt. Toen de politie na de melding ging kijken troffen zij in de slaapkamer een weedkwekerij aan. De kwekerij bevatte 40 oogst- rijpe hennepplanten met alle toe behoren, zoals lampen en irrigatie materiaal. Tevens werd een zak met 236 gram weed aangetroffen, met een straatwaarde van ongeveer 2000,-. Rijden in gestolen auto: In de nacht van dinsdag 13 op woensdag 14 juni zagen surveillerende agenten op de Noordkade een grijze Opel Agila rijden, die eerder als gestolen werd opgegeven. Na een achtervol ging over de Henegouwerweg en de Nieuwe Gouwe O.Z. en Hanzeweg in Gouda, werd de auto tot stoppen gedwongen. De bijrijder van de auto kon direct worden aangehouden. De bestuur der vluchtte weg, verstopte zich in bossages, maar kon na een zoekac tie toch worden aangehouden. De verdachten, Boskopers van 20 en 29 jaar oud, zijn bekenden van de politie. In de auto werden diverse goede ren aangetroffen die van inbraak en diefstal afkomstig waren. Het politieonderzoek daarnaar loopt nog. Inbraak: In dezelfde nacht werd ingebroken in een bedrijf aan de Dorpsstraat. Men brak het cilinder- slot van de voordeur af om binnen te kunnen komen. Uit het bedrijf werden drie compu ters en een cumputerserver wegge nomen. De Technische Recherche heeft deze zaak in onderzoek. Bij een winkel in de Dorpsstraat werd op dezelfde manier getracht in te breken, wat niet is gelukt. Alcoholcontrole: Op vrijdag 16 juni werd in de avond een alcoholcon trole gehouden bij de Coenecoop- brug. Een 22-jarige Waddinxvener werd betrapt met 280 ug/l. Hij bleek een zogenaamde beginnen de bestuurder en voor hem geldt een maximum toegestane waarde van 88 ug/l. Een 47-jarige vrouw uit Waddinxveen blies in het politiebu reau 550 ug/l, terwijl voor haar een maximum van 220 ug/l geldt. Een 56-jarige vrouw uit Stolwijk blies die avond net iets teveel, namelijk 290 ug/l. Later die nacht werd een 32-jarige man uit Boskoop op het Noordeinde betrapt terwijl hij teveel alcohol had gedronken. Hij blies 530 ug/l. De aangehoudenen kregen een proces-verbaal en een rijverbod. Auto gestolen: In de nacht van 16 op 17 juni werd vanaf de Sirius een auto gestolen. Het betreft een grij ze Volkswagen Polo. Mensen die iets gezien of gehoord hebben, worden verzocht dit bij de Waddinxveense politie te melden. Woninginbraak: Donderdag 15 juni werd ingebroken in een woning aan de P. den Oudenstraat. Men heeft de voordeur geforceerd om binnen te komen. Er werden onder andere een fotocamera, geld en documenten weggenomen. De politie stelt een onderzoek in en verzoekt getuigen zich te melden. Inbraakln de nacht van maandag 12 op dinsdag 13 juni is ingebroken in een winkel aan de Dorpsstraat. Voor zover bekend worden er geen goederen vermist. Controle gesloten verklaring: Dinsdagmorgen 13 juni, van 7.30 - 8.30 uur, is gecontroleerd op de Wollefoppenweg, op de grens met de gemeente Rotterdam. Ter plaat se geldt een gesloten verklaring. Toch waren 21 automobilisten 'zo ondeugend' dit verbod te negeren. Een bekeuring zal aan de betrok ken bestuurders worden toegezon den. Tot genoegen van een aanwo- nende is ook woensdag gedurende een half uurtje gecontroleerd. Nu zijn 9 bestuurders opgeschreven en krijgen te zijner tijd een schikking thuis gestuurd. Snelheidscontrole: Woensdag avond 14 juni is een snelheidscon trole gehouden op de Burg. Klinkhamerweg. In een periode van 2,5 uur zijn 51 auto's op de foto gezet. Een bekeuring zal in de komende weken worden thuisbe zorgd. De hoogst gemeten snelheid was 73 km/u (goed voor €114,-). Ook op donderdag 15 juni is een controle gehouden. Het resultaat hiervan is niet nader bekend gemaakt. Gevallen met bromfiets: Woens dagmiddag 14 juni is een 16-jarige bromfietsbestuurster gevallen op de Knibbelweg. Door onbekende oorzaak is zij vermoedelijk naast de weg terecht gekomen en bij de cor rectie daarop weggegleden. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis. Onder invloed: In de nacht van donder op vrijdag 16 juni werd een 37-jarige automobilist uit Voorschoten op de Swanlaweg gecontroleerd, die een 'F'" (=fout) blies en vervolgens werd aange houden en overgebracht naar het politiebureau. Een ademanalyse gaf als uitslag 680 ug/l max toegestaan 220 ug/l). Het rijbewijs is ingevorderd en de bestuurder kon met een proces ver baal naar huis. Vrachtwagen gekanteld: Donder dagmiddag 15 juni is een vrachtau to op de Bredeweg gekanteld." Door onbekende oorzaak had de bestuurder zijn wagen niet geheel onder controle waardoor de vrachtauto naar de rechterkant omviel op een vangrail en vervol gens in de daarachter liggende tuin. De vrachtauto was geladen met negen stalen buizen die in de tuin terecht zijn gekomen. Als gevolg van dit alles was ook de olietank van de vrachtwagen leeg gelopen en was een elektriciteits kabel kapot getrokken, waardoor een groot aantal bedrijven en woningen zonder stroom kwamen te zitten. Door het organiseren van verschillende noodaggregaten was het mogelijk de koeien toch op tijd te melken. Het heeft nog verschil lende uren geduurd voordat de weg weer kon worden vrijgegeven. Snelheidscontrole: vrijdag 16 juni is een snelheidscontrole gehouden op de Bredeweg, van 12.55 tot 15.15 uur. In totaal passeerden 463 voer tuigen de radarwagen en van 24 is een foto gemaakt. De hoogst gemeten snelheid was 71 km/u (toegestaan 50 km) Mede-weggebruiker stopt automo- biliste-onder-invloed - De politie heeft maandagavond 19 juni een 77-jarige automobiliste uit Wad dinxveen aangehouden vanwege het bestaan van vermoedens dat de vrouw onder invloed haar auto bestuurde. De aanhouding werd rond 20.00 uur gedaan op de Kanaaldijk ter hoogte van de Dreef in Waddinxveen en kon verricht worden dankzij een alerte mede weggebruiker. Deze man zag dat de vrouw op de Hanzeweg in Gouda een reclamebord uit de grond reed, vervolgens nog een vangrail raakte en daarna haar weg vervolgde. Hij volgde de vrouw tot bij de verkeerslichten op de Kanaaldijk. Daar moest de vrouw voor het rode licht stoppen. Op dat moment zag de man kans om de autosleutels uit het contact van de auto van de vrouw te halen. De gewaarschuwde politie nam de vrouw van de man over. Zowel op straat als aan het politiebureau lukte het niet vanwege te geringe longinhoud een ademtest danwel ademanalyse van haar af te nemen. Ter vervanging liet de politie dan ook een bloedproef van haar afne men. De politie vorderde het rijbe wijs van de vrouw in en maakt pro- ces-verbaal op. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3