"IEDERE DEELNEMER KAN BIJ ONS ZIJN GRENZEN VERLEGGEN" '{h- REACTIE gemeente op bouwplannen kleine trompetter OPBRENGST COLLECTE HANDICAP.NL ZINDERENDE ZOMERAVOND R0TTEMEREN DIER VERMIST OF GEVONDEN? MUZIEK- EXAMENS LEERLINGEN ANGEIE BAKKER, WEDSTRIJDLEIDER OPEN TOERNOOI TV ZEVENHUIZEN f ''XK/i 'r ip» Hart van Holland 21 juni 2006pagina 7 r?VENlHTj IZ E N - MOERKAPELLE L www.amivedi.nl Niveau Mi -fl •- V mm*' r. - t - 1 *v.' «•■Tjh^'KÉjlÉ» Gedrag op de baan Verschillende hoofdsponsors Swingend Visitekaartje Even geen WK... Fietsen maar! Stichting AMIVEDI, Kosteloze re gistratie vermiste en gevonden huisdieren. Hulppost 3B-Hoek- Zevenhuizen/Moerkapelle- Pijnacker/Nootdorp. VERMIST: Kater, zwart, geel/oranje ogen. Reigershof, Moerkapelle; Kater, cypersbruin/witte on derkant en op snuit, cypers bruin/grijs/zwart, Zegwaartse- weg, Zoetermeer hoort thuis in Moerkapelle; Kater, rood/wit befje, 14 jr, Hogeland Zevenhuizen nr: 343921; Kater, zwart, geen wit, rood bandje sensor, 15 jaar oud. Zuringveld, Waddinxveen; Poes, cyperse poes, klein wit vlekje op borst, mager en doof, 19 jaar oud. Mercurius- weg, Waddinxveen; Poes, wit, Passage, Waddinx veen; GEVONDEN: Zwarte kat, is gechipt. Weegje, Waddinxveen Kater, cyper - rood, drie witte poten, rechtsachter witte sok, donkere ringen om staart. Groene Zoom, Waddinxveen. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Schildpad poes, gesteriliseerd, 1 jaar; Zwart-witte poes, gesteriliseerd, 1 jaar; Heel veel kleurrijke jonge katjes vanaf 8 weken. ledereen die vragen heeft of informatie kan geven kan bellen naar: Stichting Amivedi Hulppost: 3B-Hoek - Pijnacker/Nootdorp - Zevenhuizen-Moerkapelle, telefoon 010-5121937 of kijk op De Lier - Een aantal leerlingen van Jttiziekvereniging De Kleine Trompetter was zaterdagochtend ''juni afgereisd naar De Lier om J3n het praktijkexamen van aFaBra deel te nemen. Het exa- T'en bestaat uit voorspelen van een santal ingestudeerde stukken, een Jireuw stuk, improvisatie, verschil de toonladders en wat andere oefeningen. Na het behalen van I He' B examen kan men in het atmonie orkest van De Kleine 'ompetter meespelen. De geslaag- en zijn: Pieter van Sprang B-diplo- 3 trompet, Jeannette van den er9 B-diploma klarinet, Paul van 'l* B-diploma klarinet, Suzanne |uTreman B-diploma Bas klarinet, endy de Ridder B-diploma es-kla- 'd; Walter van den Berg A-diplo- oia klarinet. Bart Bakker weet al jaren via zijn pen door te dringen tot iemand zijn leef- en gevoelswereld. In de wekelijkse rubriek 'Het Voetstuk' zet hij mensen uit de lokale samenleving in de schijnwerpers. Komend weekeinde start het traditionele open tennistoer nooi van Zevenhuizen. Angèle Bakker fungeert voor de tiende keer als wedstrijdleider. Net als bij de voorgaande edities heeft de 34-jarige Zevenhuizense weer veel zin in het toernooi, dat in de loop der jaren tot een spor tief plaatselijk evenement is uit gegroeid. "We hopen uiteraard dat de weergoden ons gunstig zijn ge zind", aldus Bakker. "Want dat blijft voor een open tennistoer nooi een belangrijke factor. Het scheelt dan meteen of er veel mensen komen kijken." De wedstrijdleiding begroet dit jaar circa tweehonderd inschrij vingen. "Dit zijn er veertig meer dan vorig jaar", vertelt Angèle. "We mogen dus best tevreden zijn. Het overgrote deel van de deelnemers (96) is uit Zevenhui zen afkomstig. Tevens komen er tennisliefhebbers van de Zeven sprong (11), TV Nieuwerkerk (10), TV Seghwaer (12), Dekker Rok- keveen (4) en TV Moerkapelle (8). Ook leden van clubs uit Gouda en Waddinxveen zijn in het deelne mersveld vertegenwoordigd. Kortom, uit de gehele regio weet men de weg naar ons toernooi te vinden." "De categorie met de meeste deel nemers vormt de 'zeven', het voor malige D1-niveau", vervolgt Angèle. "De gemengd, heren- en damesdubbel kennen respectieve lijk twintig, zeventien en twaalf koppels. In totaal zijn er bij ons toernooi 19 verschillende catego rieën te vinden. De categorie 'vijf" (voormalig C1 niveau) is het hoog ste en kent zowel in de heren enkel als de dubbel drie deelne mers, die el-kaar in poulevorm zul len bestrijden. Op zich zijn dit niet veel deelnemers, maar de gezellig heid en de saamhorigheid staan bij ons toernooi voorop, ledereen kan op zijn eigen manier zijn grenzen verleggen." fV s«> In al die jaren dat Angèle Bakker als wedstrijdleider fungeert, heeft zij op de banen geen ernsti ge incidenten meegemaakt. "Het gedrag op de baan was bijzonder sportief", concludeert de salaris administrateur van het fitness concern Sportcity. "De keren dat de bondsgedeiegeerde er aan te pas moest komen, zijn op één hand te tellen. Ik kan me eigenlijk alleen een incidentje van vorig jaar herinneren toen een speler tijdens de dubbel op de baan opgaf en vervolgens ook niet zijn enkelspel wilde spelen. Hier moest de bondsgedeiegeerde uiteraard wel iets aan doen, want zoiets kan natuurlijk niet." Net als de andere open toernooi en in de regio kan TV Zevenhui zen voor dit evenement niet zon der sponsors. Maar in tegenstel ling tot voorgaande jaren zijn er ditmaal verschillende hoofdspon sors. "Mijn man Sjaak is actief in de PR- en sponsorcommissie", aldus Angèle. "Hij heeft hier mede toe besloten. Zodoende kunnen we de hoofdsponsoring spreiden. Dit werkt best goed. Maar uiteraard dragen we alle sponsors een warm hart toe. Zonder hen kun je nage noeg geen open toernooi organi seren." De sfeer van de wereldkampioen schappen voetbal zal ook tijdens het toernooi merkbaar zijn. "We hebben een groot scherm hangen waarop alle wedstrijden zijn te volgen", zegt Angèle. "De traditi onele feestavond vindt op zater dag 1 juli plaats. Er is dan een entertainer aanwezig, die live op het complex zal zingen. Er zal dus een swingend geheel ontstaan, wellicht ook op de banen." Het toernooi zal wederom als visi tekaartje voor TV Zevenhuizen fungeren, die uit zo'n vierhon derd leden bestaat die de beschik king over in totaal zes banen heb ben. Angale speelt er al vanaf haar achtste, terwijl moeder Marga en vader Jos Magdelijns zich al jaren voor de vereniging verdienstelijk maken. De bekende 'paplepel" is op Angèle dus zeker van toepassing. "Ik vind het heer lijk om een aantal keren per week te tennissen of op de club actief te zijn", zegt ze. "Het houdt me fit. Daarnaast is het reuze gezellig en kom ik er veel bekenden tegen. Ik kijk daarom echt weer uit naar het komende open toer nooi." Moerkapelle - Handicap.nl hield in de week van 5 tot en met 10 juni haar jaarlijkse nationale collecte voor mensen met een handicap of chronische ziekte. De opbrengst van de collecte in Moerkapelle was totaal 908,49. De opbrengst van de collecte is bestemd voor man nen, vrouwen en jongeren met een functiebeperking, maar ook voor ouders van gehandicapte kinderen, die het ondanks de bestaande regelingen financieel niet redden. Handicap.nl is de fondsenwervings organisatie van de Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie - Ango. Bleiswijk/Regio - Het recreatieschap Rottemeren viert donderdag 29 juni de zomer met een zinderende zomeravond vol activiteiten De oevers van de Rotte en het Hoge Bergse Bos zijn op die avond de centrale punten van gevarieerde activiteiten voor jong en oud. Bij het spoorwegtracé onder de A12 opent Jaap Wolf, burgemees ter van Bleiswijk, de fietstunnel en het kunstwerk 'Hortus Conclusus'. ;ven "n - De afdeling com- atie van c'e gemeente eener lizen"Moerkapelle heeft in l'ö, 16 alsnog gereageerd op lomtVOr'9e week geplaatste artikel I ,ra/ent 'ngediende bouwaan- jéstPVooreen nieuwe Albert Heijn |jjjaanvraa9 is bij ons in behande- dat wil zeggen dat de aan vraag moet worden getoetst. We kijken op dit moment naar het hui dige bestemmingsplan. Door het onlangs vastgesteld Intergemeentelijk Structuurplan (ISP) zullen echter voor de toe komst van de Zuidplaspolder ook de gemeentelijke bestemmings plannen moeten worden aange past die nieuwe en gewijzigde inrichting en bestemming mogelijk moeten maken. Dat is een zaak voor de raad. Vooruitlopend daarop heeft de gemeente reeds een onderzoek naar de marktruimte voor nieuwe winkels laten doen. Dit Distributie Planologisch Onderzoek wordt in oktober 2006 aan de raad voorge legd." Burgemeester Wolf opent tus sen 18.30 en 19.30 de fietstun nel en het kunstwerk Hortus Conclusus. De opening wordt opge luisterd met een performance van kunstenaar Lichel van den Ende. Speciaal voor de Zinderende Zomeravond is een fietsroute uit gezet die uiteraard langs de nieu we fietstunnel voert en de onder nemers in het gebied die op deze avond een activiteit organiseren. Er worden allerlei van activiteiten gehouden door onder andere de ondernemers in dit gebied, maar ook Natuur- en Vogelwacht Rotta grijpt de Zinderende Zomeravond aan om van zich te laten horen. De vereniging houdt een excursie in het natuurreservaat Koornmolen- gat en bij de Molenviergang draai en de molens en geven de mole naars tekst en uitleg over de wer king van de molen. Voor meer informatie: www.recrea- tiegebied-rottemeren.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 7