ÉflLft? GEWOON KIJKEN SSSS H00GEND00RN OPTIEK EN HOORTECHNIEK ZEVEN DWERGEN VIEREN FEEST DE ZWART DOET GOEDE ZAKEN Hart van Holland 21 juni 2006 NE SSELANDE/ZE VENHUIZEN* vervolg van pagina 1 Hengelsport Voor de vierde keer speelt hij op dit toernooi. "Dit jaar speel ik samen met Jorn Huiskamp, drie jaar terug heb ik samen met mijn tweeling broer Richard dit toernooi gewon nen." Volgens de als eerste ge plaatste Rademaker kan dit een van de mooiere locaties worden van het beachvolleybal. "Nesse- lande is nu nog in opbouw, maar wanneer het klaar dan is het een toplocatie." In het eredivisietoernooi speelden twee keer acht teams mee. Zij speelden tot de vier besten over bleven. Die vier speelden zondag op de Markt van Gouda om de toernooiwinst. Niet alleen de professionals speel den hun wedstrijden, op de velden daarnaast werd er een bedrijven en - recreantentoernooi gehouden. In het bedrijventoernooi streden 12 teams om de winst. Uiteindelijk won 'Ortec' van 'Paul en Paul' in de finale en won zo het Beachevent 2006 voor bedrijven. Vriendengroep "4deBonne" was een van de zestien teams die mee speelde in het recreantentoernooi. te doen, maar met dit warme weer ook wel heel vermoeiend. Maar zowel ons team als de heren spelen vooral mee voor de lol", aldus de drie vriendinnen Eva, Astrid en Marion. Volgens de heren strijden ze dit jaar niet voor de beker. "We gaan dit jaar voor de rode lantaarn, de laatste plaats." Aan de meer ervaren beachvolley- ballers was ook gedacht tijdens het beachevent. Zowel bij de heren als bij de dames waren er verschillende categorieën waarin uitgekomen kon worden. De eerste divisiespeler speelden ook hun partijen op het strand van Nesselande. In die cate gorie speelden twee keer 12 teams voor de winst. Met veel toeschou wers en een gezellige sfeer was het beachevent wederom een geslaagd evenement dat afgesloten werd met een buffet voor de spelers. KERKDIENSTEN - 22 januari Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ev. G. van den Bos. HUISARTSENPRAKTIJK Nesselande Noord, Robert van 't Hoffstraat 10, tel. 010-8903320. SPOEDGEVALLEN en/of levensbe dreigende situaties: op werkdagen 8-17 uur: 010-8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestdagen: Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, tel. 010-2799262. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 ofinfo@nesseweb.nl Zevenhuizen - Peute -?ee' zaal De Zeven Dwergen vi zaterdag 24 juni het jaarlij* zomerfeest, ledereen is kom van 10.00 tot 14.00 u Kinderen kunnen zich i schminken, touwtje tre op een luchtkussen en lekkers eten en drinken is er verkoop van 9r® j bloemen en fruit. In ve met het 35-jarig bestaa er voor alle peuters e presentje. rechtsom. Het lijkt alsof de enige structuur van de vooruitgang de voortgang is. Doelgerichte rich tingloosheid. Misschien is die brede A12 wel nodig om alles dichter bij de burgers te brengen. Ze vragen erom! In Dresden staat een vanuit het bombardement weer herrezen schitterend Semper opera gebouw. Op de rand boven het toneel staat: "Nicht Nrgern, nur wundern". Dat moeten we dan maar doen. Reacties?: gerardbaaij@hotmail.com (tekst) of ernst@vliegendevogel.com (illustratie) andere opticiens. Zijn opleiding tot audicien heeft hij gevolgd bij Peter Vegt, audicien bij Dijkshoorn. "We wilden graag zelf een zaak begin nen. Toen kwam dit op ons pad. Voor ons een hele goede mogelijk heid vanwege de korte afstand naar Waddinxveen en Herman ken de Zevenhuizen natuurlijk al en heeft daar altijd met plezier ge werkt", vertelt Olga Hoogen- doorn. "De dorpse sfeer spreekt ons erg aan, we zijn ook erg goed ont vangen zowel door klanten als door de middenstand." Naast opticien en audicien is Hoogendoorn ook contactlensspe cialist en optometrist. Hij kan dage lijks van dinsdag tot en met zater dag oogmetingen en hoortesten maken. Ook hoeft er geen afspraak gemaakt te worden. Als er men even moet wachten, wordt er een lekker kopje koffie aangeboden. Klanten die niet zelf naar de winkel kunnen komen door ziekte, kunnen een afspraak maken aan huis."Wat we erg belangrijk vinden is dat de winkel voor iedereen optimaal toe gankelijk is, ook voor rolstoelenen bromscoots. Op dit moment is de toegang nog niet aangepast voo invaliden, maar dat gaan we bin nenkort veranderen." "Wat voor ons heel belangrijk is, I dat mensen altijd binnen durven komen voor informatie", zeg Hoogendoorn. "De deur staat altijl open en men zal hier altijd op ee vakkundige manier geïnformeer en geholpen worden." Zevenhuizen - In de Rotte werd de zevende wedstrijd van de ouderen- competitie gevist. De vangst was goed, er werd 31.250 gram vis gevangen door 11 deelnemers. Eerste werd J. de Zwart met 5.950 gram vis, tweede W. Berkelaar met 5.450gram vis en derde K. Bos met 4.950 gram vis. Ook de zevende wedstrijd van het clubkampioenschap werd gewon nen door J. de Zwart. In het Aar kanaal wist hij van de tien deelne mers het meest te vangen, 1.920 gram. Tweede werd Adr. van Erk met 1.820 gram, gevolgd door J. Visser met 1.700 gram vis. De vo gende clubwedstrijd is op 1 ju'16 in het Gouwe-kanaal. De vijfde wedstrijd van de avon competitie werd gevist in c Gouwe kanaal. Zeven deelnerne wisten hier in totaal slechts 8.6 gram vis te vangen. Eerste wer Adr. van Erk met een gewicht va 3.220 gram vis, tweede wer P.VermuIm met 2.080 gram vis e derde werd J. Visser met 1- gram vis. De volgende weds rj wordt gevist in de Rotte. Kijk vo meer informatie op www. m.com. Houdt u het allemaal wel een beetje bij? Het gaat namelijk snel. Een voorbeeld. In een razend tempo dekt Bouwbedrijf Ballast Nedam het bewijs van eeuwenlange landarbeid af met een kolossale zandbak. Afdekken schijnt hun specialiteit. Voorbereiding voor asfalt. De A12 moet groeien. Mooi? Dacht het niet. Beter? Voor de Ballast-boys zeker. Die graven zich met plezier een slag in de rondte in onze lieflijke polders. Tegen? Nou, het zal wel het zelfde zijn als met de zo moderne drift van "total remake over". Het wordt in ieder geval strakker. En tegenhouden is onbegonnen werk. Het gebeurt toch allemaal. Niet linksom, dan Door Paulien de Graaf Zevenhuizen - Herman en Olga Hoogendoorn openden vorige week een geheel vernieuwde optiek in het pand van Dijkshoorn Brillen. Tijdens een receptie konden genodigden en belangstellenden het nieuwe pand en de nieuwe collectie bekijken. Bij Hoogendoorn optiek en hoortechniek staat de deur voortaan open voor een ieder die informatie wil over brillen, contactlenzen en hoortoestel- len. Herman en zijn vrouw Olga zijn woonachtig in Waddinxveen, maar Herman was zo'n 25 jaar geleden ook al werkzaam in deze zaak, bij Dijkshoorn. Daarna heeft hij gewerkt bij verschillende

Hart van Holland | 2006 | | pagina 8