tclcül L Het terras van het genoegen.... 7,50 i PROEVERI J DIN Dessertproeverij BRASSERIE 'T GRAANHUYS TWEEMANSPOLDER 6A ZEVENHUIZEN TEL. 0180-328928 (5 zoetige heerlijkheden) brasserie 't Graanhuys menukrant *0 'Bonbon' van krab en tonijn met Oosterse dressing Koud komkommersoepje met gerookte heilbot Bitterballetje van paling met citroenmayonaise Beenhammousse met honing en dragon Bruschetta met kalfsrollade en tonijnmayonaise Spiesje van Provencaals gemarineerde runderhaas Flensje gevuld met artisjok, spinazie en Roquefort Hollandse garnaaltjes met whiskysaus en groene asperges Gegrild gambaspiesje met knoflookdip In witte wijn gekookte mosselen Carpaccio met pesto, spekjes en Parmezaanse kaas Kalfsragöut met bleekselderij Lamsfilet met rozemarijnjus Geitenkaas in bladerdeeg met tomatenjam cn o *0 Zalmrolletje met rivierkreeft en truffel Gambatempura met milde Thaise curry dip Kreeftensoepje met Hollandse garnaaltjes Flensje gevuld met Parmaham, groene asperges en kruidenroom Bitterballetje van gekonfijte eendenborst Knoflookbrood met kruidenricotta en Serranoham Met brie gegratineerde kastanjechampignons Flensje van groene kruiden, gerookte"' zalm en bieslook crème fraiche Mousseproeverij van paling, zalm en makreel Mosterdsoepje met krokante spekjes Rolletje van Ardennerham en meloen Gerookte eendenborst met portsiroop Ossenhaastartaartje met truffelolie Kruidentoast met mozzarella, tomaat en pesto w Welkom op het terras van Brasserie 't Graanhuys. Een terras zoals u ze weinig tegenkomt. Aangepast aan de verschillen de stemmingen waarin u een culinaire belevenis wilt ondergaan. U kunt er op diverse wijzen heerlijk verpozen en genieten van het heerlijke weer. Fris wordt het er nooit, want met heaters wordt de temperatuur aangenaam gehou den. U kunt kiezen voor een zitplaats aan een tafel en samen genieten van ons heerlijke a la carte menu. Maar u kunt ook wat onderuit gaan zitten op onze loungeban ken, terwijl u wat drinkt en bijpraat over gedane arbeid, een sportieve inspanning of over al die tijd dat u elkaar niet zag. Op een ander moment wilt u het allemaal wat minder statisch en loopt u liever wat rond om ook eens naast die persoon tegenover u te kunnen gaan staan. De hoge tafels lenen zich hier uitstekend voor. Aan deze hoge tafels kunt u tevens a-la-carte eten, van een heerlijke tourne- dos tot een lekker graanhuys sateetje. Naast onze a la carte diner bieden wij u eveneens een diner van een heel ander kaliber. In de culinaire wereld kennen wij inmiddels een amuse en fingerfood, ter wijl in de zuidelijke landen men de tapas kent. Op het 'terras van het genoegen' hebben wij dit alles samengebracht en bieden wij onze gasten het Proeverijdiner 't Graanhuys Proeverijdiner hoe werkt 't? Op de kaart vindt u vier verschillende selecties, vernoemd naar de wateren in en rondom Zevenhuizen. Een selectie bestaat uit zeven totaal verschillende klei ne gerechtjes per persoon. Smaakvolle culinaire verrassingen met voor ieder wat wils. Voor de gemiddelde 'eter' staan twee selecties gelijk aan een voor- en een hoofdgerecht. Per tafel kunt u een keuze maken met welke selectie u begint, vervolgt en afsluit. Bent u met vier personen start u bijvoorbeeld met de 'Rottemeren' en ver volgt u met de 'Ringvaart'. Let wel, het is niet mogelijk om per persoon verschillen de selecties te kiezen. U bestelt dus per tafel één selectie heerlijkheden per gang. Deze gerechtjes zullen per gang allemaal in een keer geserveerd worden. In onze zithoeken kan alléén het Proeverijdiner worden geserveerd, op het andere meu bilair zowel het Proeverijdiner als onze a la carte gerechten, dus per tafel kiest u óf een heerlijk a la carte diner óf het proe verijdiner. \J\ O rfSv T GRAANHUYS WENST U SMAKELIJK ETEN! aIIWin»--* - I

Hart van Holland | 2006 | | pagina 16