BERICHTEN O nnP vh Journaal r/cmii/ie/) eric/ten Rick Folge WETHOUDER DIJKSTERHUIS BEDANKT VERKEERSBRIGADIERS cl e H a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven üt t WANDELTOCHT Middenstand Vereniging v' Zevenhuizen Zuidpias 5 juli 2006 pagina 3 HART VAN HOLLAND - dè krant voor de Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Interactief programma slaat aan Waddinxveen Boskoop 29.000 exemplaren De MVZ heeft weer wat in petto voor U: ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Zo opeens is het over, die jongen met die mooie lach. Zo opeens is het over, met die humor dag na dag. Zo opeens is het over, maar Rick in ons hart zul je altijd blijven leven. We zullen je missen, je vrienden uit 4V2 Tot ons grote verdriet vernamen wij dat op 30 juni, vlak voordat de zomervakantie aanbrak, onverwacht is overleden onze leerling Rick was een plezierige leerling van klas 4 vwo die ondanks zijn ziekte in staat was om van élke dag te genieten. Hij had een hechte vriendenkring op school en hij was een spontane en altijd vrolijke leerling. Rick was pas 16 jaar. Wij wensen zijn ouders, zijn zusje Melissa, zijn verdere familie, vrienden en klasgenoten en allen die hem zullen missen heel veel kracht in deze moeilijke tijd. Namens de leerlingen, medewerkers en bestuur van het Coenecoop College in Waddinxveen en Boskoop, M.E.M. Beertema, algemeen directeur A.M.G.J. Lemmens, mentor 4V2 LITI E UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekelndsewag SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d Bogerd-Kind Stichting Waddinxveens Welzijns werk organiseert voor maandag 10 juli een wandeltocht van 6 kilome ter door recreatiegebied Hitland Vooraf opgeven is niet nodig; men kan op de dag zelf vanaf 9.30 uur inschrijven in de foyer van het Anne Frankcentrum. Om 10.00 uur ver trekt de groep richting Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0182-631932. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Waddinxveen - Negenentwintig leerlingen en veertig ouders van de Eben Haazerschool had den woensdag een plezierige middag op het gemeentehuis. De gemeente bedankt ieder jaar de verkeersbrigadiers voor hun inzet in het afgelopen schooljaar en kiest één school om dit presentje op het gemeentehuis te komen halen. Alle andere brigadiers krijgen natuurlijk ook een cadeautje. Wethouder Dijksterhuis vindt het belangrijk dat de brigadiers een keer per jaar in het zonne tje worden gezet. "Zij zetten zich een jaar lang belangeloos in om hun schoolgenootjes vei lig op school aan te laten komen. Ze moeten goed oplet ten tijdens het brigadieren en bovendien wat vroeger op school zijn. Die inzet mag best beloond worden." Tijdens de middag op het gemeen tehuis was er onder meer een optreden van Jolanda en René van de theatergroep Verrassend Jo! Zij namen de kinderen van de Eben Haazerschool en de ouders mee op een reis in de tijd én door de wereld. Ze lieten op een ludieke manier zien hoe er vroeger en in andere landen wordt omgegaan met verkeersbrigadiers. Vooral omdat ze de kinderen nauw betrokken bij hun acts leverde dat komische situaties op. De kinderen hadden het dan ook erg naar hun zin. Dit jaar hebben 106 ouders en 59 kinderen 'gebrigadierd'. Alle kinde ren kregen een zakje autodrop en een kadobon van zwembad de Sniep. Voor de brigadierende ouders was er een bloemenbon. De kinderen van de Eben Haëzerschool kregen ook nog een 'BOB'-sleutel- hanger. Inbraak: Een woning aan de Brug weg was dinsdag 27 juni het doel wit van inbrekers. Overdag, ver moedelijk op een tijdstip tussen 11.00 en 17.15 uur, werd de achter deur opengebroken. De buit bestond uit persoonlijke zaken en papieren. De Technische Recherche van de politie heeft de zaak in onderzoek. Mensen die iets gezien of gehoord hebben, worden verzocht dit te melden bij de politie in Waddinxveen, telefonisch of aan het bureau aan de Limaweg. Visserijcontroles: De politie heeft de afgelopen week op diverse plaatsen in Waddinxveen visserij controles uitgevoerd. De meeste vissers hadden hun papieren in orde. Aan de Wilhelminakade werd een visser bekeurd omdat hij viste met levend aas en niet in het bezit was van de benodigde visserijbe scheiden. Vissen met levend aas is sinds enige tijd verboden. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole met de lasergun zijn woensdag 28 juni vier automobilis ten bekeurd op de Noordkade. De hoogst gemeten snelheid lag na correctie op 59 km/h. Ook werd gecontroleerd op de Beethoven- laan. Hier werden geen overtreders betrapt. Inbraak verenigingsgebouw: Tus sen woensdag 28 en donderdag 29 juni is ingebroken in een vereni gingsgebouw aan de Kanaaldijk. Van het pand werd een achterdeur met grof geweld opengebroken. Eenmaal binnen wist men het nodi ge aan wisselgeld buit te maken. Door de technische recherche is een sporenonderzoek ingesteld. Inbraak zalencentrum: In de nacht van donderdag 29 op vrijdag 30 juni is ingebroken in het zalencen trum aan de Stationsstraat. Door de dader werden diverse deuren en ramen opengebroken en werd een wanorde aangericht. Ondanks dat de politie met verschillende eenhe den snel ter plaatse was, wist de dader te ontkomen. Het gaat om een getinte man, die lichtkleurig gekleed was. Hij verdween langs de C1000 richting Kerkweg-Oost. Afval verbranden: Op vrijdagavond 30 juni heeft de politie een Waddinxvener bekeurd voor het verbranden van afval. Een en ander vond plaats aan de Petteplas waar de man, samen met anderen had gebarbecued. Na afloop hiervan ging het afval op het vuur. Het leverde de man een bekeuring op van 260 euro. Getuigen gezocht omtrent vernie lingen: De politie Waddinxveen is op zoek naar getuigen van vernie lingen, die zijn aangericht tijdens de Luilaknacht van vrijdag 2 op zaterdag 3 juni. Met name in de wijk Zuidpias waren personenauto's het doelwit van vandalen. Op de Aletta Jacobshoeve werd een rui tenwisser afgebroken. Aan de Boekweitakker liep een auto een deuk in het dak op en lagen en etensresten en drank op het voer tuig. In de omgeving van de Gerstakker werden bij enkele auto's de spiegels afgebroken en banden lekgestoken. Op de Mira werd een auto beklad met verf. Bewoners die iets kunnen vertellen over de mogelijke daders, worden verzocht contact op te nemen met de politie. Dit kan telefonisch via 0900-8844 of tijdens kantooruren aan het politie bureau aan de Limaweg. Politie op zoek naar inbrekers: De politie kreeg op dinsdag 27 juni, rond 3.20 uur, de melding dat er ingebroken was in een winkel aan de Koninginneweg in Boskoop. Ter plaatse bleek dat de eigenaar van de winkel de daders op heterdaad betrapt had. Hij had nog gepro beerd de auto van de daders klem te rijden, maar dit was niet gelukt. Politieagenten zochten de omge ving af op zoek naar de zwarte BMW die de daders bij hun vlucht gebruikten. De politie heeft de auto en de daders niet meer kun nen traceren. Uit de winkel bleken sigaretten en geld weggenomen te zijn. De eigenaar van de winkel heeft aangifte gedaan. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.ni Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Zaterdag 8 juli zal er in Zevenhuizen weer een leuk evenement plaatsvinden. Een Country-markt, waar natuurlijk veel meer te kopen en te beleven valt. Leuke spullen zullen worden verkocht, de plaatselijke middenstand draagt natuurlijk zijn steentje bij. KOMT U OOK KIJKEN? De MVZ dankt iedereen die zich ingezet heeft om deze dag mogelijk te maken.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3