Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente MAAK DE ZOMERVAKANTIE NOG LEUKER MET DE ROTTERDAMPASl RUIMTELIJKE ORDENING rotten Alfijd wd~i do&vIn POLITIEPOST" DEZE WEEK IN DE BUS EERSTVOLGEND SPREEKUUR ZORG EN ZEKERHEID: 11 JULI A.S. BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING WET MILIEUBEHEER Evenementen kalender) Elke tweede dinsdag van de maand van 9.00 tot 12.00 uur pagina 4 Hart van Holland 5 juli 2006 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle,nl WEEK 27 Sinds dit jaar kunt u ook in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerka pelle de Rotterdampas kopen. Met de Rot terdampas kunt u gratis - of met een fikse korting - naar veel bekende topattracties in de regio Rotterdam: bijvoorbeeld de Euro mast, Diergaarde Blijdorp of Madurodam in Den Haag. Maar er zijn ook voldoende leuke dingen te doen in onze eigen omge ving waar u met de Rotterdampas terecht kunt. Ruim 800 inwoners van Nieuwerkerk en Zevenhuizen-Moerkapelle zijn u al voor gegaan en profiteren dus al van vele voor delige aanbiedingen! Maak nu de zomer vakantie nog leuker voor uw hele gezin: koop een Rotterdampas! Aanbiedingen in onze regio Als Rotterdampashouder kunt u onder an dere bij de volgende instellingen profite ren van interessante aanbiedingen: Nieuwerkerkse Muziekschool Openbare bibliotheek te Zevenhuizen Nieuwerkerk Stichting Jeugdwerk Taverna in Nieuwer kerk Zwembad De Koornmolen in Zevenhuizen Kijk voor het totale overzicht van de aan biedingen op de website van de Rotter dampas. Binnenkort komen daar nog veel meer leuke aanbiedingen bij! Rotterdampas kopen De Rotterdampas is voor iedereen te koop voor 55,- (standaardprijs). Let op: als u een uitkering ontvangt van Sociale Zaken of een laag inkomen heeft, dan kunt u de Rotterdampas kopen voor maar 5,-. En als u inwonende kinderen heeft tussen de 3 en 17 jaar dan krijgen zij de pas zelfs gratis! De Rotterdampas is te koop in het Raadhuis op het Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel en het gemeentehuis van Zeven huizen-Moerkapelle aan de Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Als u de Rotterdampas wilt kopen, vergeet dan niet om een pasfoto('s) en uw legitima tiebewijs mee te nemen. Komt u op basis van uw inkomen in aanmerking voor het laagste tarief, dan moet u ook uw uitke ringsspecificatie of salarisstrook meene men. Voor meer informatie kijk op: www.rot- terdampas.nl of bel naar de Rotterdampas- winkel: (010) 498 46 66. Hieronder vindt u een overwicht van de evenementen en activiteiten die in het derde kwartaal van 2006 in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle worden georganiseerd. DATUM 5 juli 12 augustus 14-17 augustus 3 september 1 september 2 september 8 september 9 september 9 september 24 september EVENEMENT Midzomeravondloop AV TV De Kieviten Braderie Dol Promotions Jeugdweek Moerkapelle Tourclub Zevenhuizen '80 Night of Harmony Oogstfeest A.M.C. The Skymasters "puzzelrit" Zendingscommissie Hervormde Gemeente Moerkapelle Open monumentendag 2006 Tourclub Zevenhuizen '80 INFORMATIE Een trimloop van 19:30 uur tot 21:30 door de gemeen ten Zevenhuizen-Moerkapelle, Bleiswijk en Bergschenhoek georganiseerd door AV TV De Kieviten. Zowel leden als niet leden kunnen aan deze trimloop deelnemen. Een braderie van 10:00 uur tot 17:00 uur in de Dorpsstraat, de Herenweg en de Beatrixlaan te Moerkapelle. Diverse activiteiten voor de jeugd in en rond Dorpshuis Op Moer Wielerwedstrijden over de Molenviergang Een klassiek- populair- Promsconcert van 20:00 uur tot 24:00 uur voorafgaand aan het Oogstfeest. Een traditioneel feest die het publiek terug voert naar de tradities en de sfeer van het oude dorps- en boerenleven De puzzelritten worden gereden door de gemeenten Nieuwer kerk aan den IJssel, Capelle aan den IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle. Een zendingsmarkt van 9:00 uur tot 18:00 uur in en rondom de Hervormde Kerk in de Dorpsstraat 15-17 te Moerkapelle. Open Monumentendag 2006 heeft dit jaar het thema "FEEST". Wielerwedstrijden over de Molenviergang Elke vereniging of organisatie kan de evenementen die zij organiseert voor het begin van elk kwartaal aan de gemeente doorgeven. De gemeente zorgt ervoor dat het betreffende evenement op de evenementenkalender wordt geplaatst. De evenementenkalender wordt aan het begin van elk kwartaal op de gemeentelijke website geplaatst en in het Hart van Holland gepubliceerd. Evenementvergunning nodig? evenefY]enten ]e een vergunning nodig. Neem voor meer informatie over een evenementvergunning contact op met mevr. P.H. öiinaar, tel. Ü\o0-<oó77\2. of e-mail adres d.bijnaar@zevenhuizen-moerkapelle.nl. Wijzigingen voorbehouden Deze week ontvangt u van de Politie Hol lands-Midden het nieuwe huis-aan-huis- blad "Politiepost". In de krant aandacht voor het reilen en zeilen bij de politie. U krijgt informatie over veiligheid, resulta ten, aangifte doen, contacten en samen werken met burgers, preventie en nog veel meer. Heeft u geen Politiepost ontvangen? In de hal van het gemeentehuis ligt een exem plaar voor u klaar. Inwoners van Zevenhuizen-Moerkapelle die gebruik maken van de collectieve ziek tekostenregeling van de gemeente en een zorgverzekering hebben afgesloten bij Zorg en Zekerheid te Leiden, kunnen met hun eventuele vragen terecht op het spe ciale spreekuur in Nieuwerkerk aan den IJssel dat door deze firma in het leven is geroepen. Tijdens het spreekuur is het ook mogelijk om nota's (orginele!) voor ver goeding in te dienen. Elke tweede dinsdag van de maand van 9.00 tot 12.00 uur is er spreekuur aan één van de balies in de cen trale hal van het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Verzekerden dienen hun verzekeringspas mee te nemen. Ook kunnen eventuele vragen telefonisch gesteld worden aan het collectiviteitsteam van Zorg en Zekerheid, tel. 071-582 52 95. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Sociale Zaken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur op tel. (0180) 63 77 77. In de periode van 23/6/2006 t/m 29/6/2006 zijn de volgende aanvragen om vergunningen binnengekomen: Aanvragen bouwvergunning - Bredeweg 48a te Moerkapelle, verhogen bestaande tuinbouwkas (BR/2006/0043) - Wol lef oppenweg 16a en 16b te Zevenhuizen, ver groten woning (BL/2006/0029) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter informatie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een bouw- of sloopvergunning is verleend of als een vrijstellingsproce dure wordt gevolgd. Het college van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle heeft besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: - Tennisclub Zevenhuizen voor de organisatie van een feestavond op 1 juli van 20:00 uur tot 02:00 uur in het clubhuis aan de Knibbelweg 18 te Zevenhuizen. - Exploitatiemij Moer Staete BV voor het in gebruik ne men van een deel van de gevel van het pand van het Truckercenter aan het Noordeinde 57, 2761 BR te Zeven huizen voor het plaatsen van reclame-uitingen van 11 juli 2006 tot 10 juli 2007. - Stichting Van De Familieleden Van Iran voor het inzame len van handtekeningen en het houden van een collecte van 20 tot 22 juli 2006 op het Dorpsplein te Zevenhuizen. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle heeft besloten de navolgende vergunningen/onthef fingen te verlenen voor: - Een horeca-exploitatievergunning aan Brasserie 't Zon netje, Strandweg 5, 2761 DM te Zevenhuizen - Een haringparty op 10 juli 2006 van 17.00 uur tot 21.00 uur op het terrein van de C1000 aan de Dorpsstraat 129 te Zevenhuizen. Op grond van art. 35 van de Drank- en Horecawet voor het tijdelijk verstrekken van zwak-alco holhoudende drank tijdens voornoemde haringparty. Bezwaar verleende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van burgemeester en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aanteke nen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn be draagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbe treffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voor ziening worden ingediend bij de President van de Arrondis sementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Ontwerpbeschikking Het college van burgemeester en wethouders van de ge meente Zevenhuizen-Moerkapelle is van plan de volgende vergunning te verlenen: Exportslachterij Clazing b.v. inzake een revisievergun ning voor een pluimveeslachterij op het perceel Bier- hoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. Bedenkingen Bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking kunt u tot en met 9 augustus 2006 bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, doch zenden aan de Milieudienst Midden-Hol land, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge beden kingen kunt u zich richten tot de Milieudienst Midden-Hol land, tel. 0182-545700. Wij wijzen u op de mogelijkheid een verzoek tot geheim houding van uw persoonlijke gegevens in te dienen. Alleen zij die tijdig bedenkingen uiten tegen de ontwerp beschikking, kunnen later beroep instellen tegen de defini tieve beschikking. Inzage De ontwerpbeschikking kunt u vanaf 13 juli 2006 gedu rende vier weken inzien. Voor inzage kunt u elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur terecht in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, Afdeling VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan een af spraak worden gemaakt, tel. 0180-637725. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Publiekszaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0172-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2006 | | pagina 4