BINNENSTE B'UITEN kittimdag een groot succes WANDELTOCHT ROTTEMEREN EXPOSITIE IN DE STADSGALERIE NIEUWBOUW GROENE HART ZIEKENHUIS BEREIKT HOOGSTE PUNT KERKDIENSTEN nesseweb.nl Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 9 augustus 2006 pagina 13 J.% iV'flSBIjy - Bleiswijk - Wandelvereniging de Kieviten houdt zondag 3 sep tember de Rottedreven Wan deltocht 2006. De wandelroutes lopen door het natuurgebied De Rottemeren. Honden zijn aange lijnd toegestaan. De start is om 9.00 uur bij het clubgebouw van Nesselande - Elke zaterdagochtend staan ze hun rek - en strekoefeningen te doen tussen de winkels maar dit gebeurt pas als ze hun oefeningen hebben gedaan langs de Zevenhuizerplas. Deze sportievelingen horen bij de hardloopgroep van Nesselande. Ilse Maas-Hage uit Nesselande is één van de hardlopers die trouw elke zaterdagochtend haar oefeningen doet 'men met de rest van haar groep. "Het was de bedoeling dat ik alleen in de zomer mee zou doen maar ik vind het zo leuk dat ik denk dat ik hierna gewoon doorga." Maar rekken en strekken tussen de winkels, is dat niet gênant? "We krijgen eigenlijk alleen maar leuk commentaar van het winkelende publiek." korfbalvereniging Weidevogels aan de Gotzenhainsingel in Bleis wijk. Inlichtingen: telefoon 010- 5218228. Gouda - In de Stadsgalerie in Gouda exposeren vanaf 16 augus tus Marieke van Amerom (schil derijen en tekeningen), Emmie Gostelie (schilderijen op doek) en Marianne Meester (schilderijen en etsen). Behalve overeenkomsten in beeldtaal is de gemeenschap pelijke factor in hun werk emoti onaliteit. Marieke van Amerom laat beel den zien uit nacht- en fantasie leven. Verder stelt zij naakten tentoon. Het werk van Emmy Gos telie is eveneens figuratief. Haar onderwerpen selecteert zij uit het dagelijkse nieuws. Marianne Meester laat kleine figuratieve etsen en grote abstracte schilde rijen zien. Kwalitatief goed mate riaalgebruik oordeelt zij minstens zo belangrijk als de voorstelling. De expositie duurt tot en met 11 september en is te zien in de Goudse Stadsgalerie, Achter de Kerk 10. Openingstijden: woens dag tot en met zaterdag 12.00 tot 17.00 uur, zondag 14.00 tot 17.00 uur. Gouda-Op donderdag 20 juli werd het hoogste punt van het bouw deel F van het nieuwbouwproject van het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda bereikt. Bouwdeel F is het nieuwe, drie verdiepingen tellende gebouw dat aan de ach terzijde van het ziekenhuis op de Bleulandlocatie wordt gebouwd. Dit nieuwe gebouw zal in 2007 klaar zijn en biedt eerst tijdelijk onderdak aan diverse poliklinie ken. Zodra de poliklinieken naar hun nieuwe plek in het ziekenhuis kunnen, zal dit nieuwe gebouw onder andere de Revalidatie Dag behandeling en het regionale GGZ-centrum huisvesten. Het hoogste punt werd gevierd met het traditionele pannenbier. Ondanks de hitte van afgelopen weken is de bouw van bouwdeel F F tot dusver voorspoedig en vol gens planning verlopen. Het ingrijpende nieuwbouwpro ject van het Groene Hart Zieken huis omvat de verbouwing van de bestaande gebouwen en de bouw van diverse nieuwe onderdelen, waaronder bouwdeel F. In 2010 is het nieuwe Groene Hart Ziekenhuis klaar en is alle zorg in een modern en gastvrij ziekenhuis aan de Bleulandweg te vinden. 13 augustus Kerk in Nesselande (Brede School) Nesselande 10.00 uur ds. C. Haasnoot. HUISARTSENPRAKTIJK Nesselande Noord, Robert van 't Hoffstraat 10, tel. 010-8903320. SPOEDGE VALLEN en/of levensbedreigen de situaties: op werkdagen 8-17 uur: 010-8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestdagen: Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, tel. 010- 2799262. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 of info@ Pit ez/en aan Je pias (5 Regio - De kittendag die afgelo pen zaterdag voor het eerst werd georganiseerd in het Dierentehuis Midden-Holland was een over weldigend succes. Twee uur lang was er een massale toeloop van belangstellenden voor de kittens die een nieuw baasje zochten. In totaal werden er 30 kittens ge plaatst en heeft ook een aantal volwassen katten een nieuw huis Rotterdam - Het Cultureel Cen trum Orion aan de Wollefoppen- weg 91a houdt van 28 september tot en met 1 oktober het "Binnen ste B'uiten" Festival. De organisa tie is op zoek naar kunstenaars uit Rotterdam-Zevenkamp en om geving die deze dagen hun werk gevonden. Voor de mensen die afgelopen zaterdag achter het net visten is er goed nieuws. Bij de Werkgroep Zwerfkat Gouda zit ten nog ruim 30 jongere kittens die ook een nieuw baasje zoeken. U kunt contact opnemen met de werkgroep via telefoonnummer: 06-27166474 of kijken op de web site www.zwerfkatgouda.nl. willen exposeren en eventueel verkopen. Stuur een voorbeeld van uw werk met een korte cv via e-mail: info@ccorion.nl of via de post: postbus 85086, 3009 MB Rotterdam. Voor meer informatie kijk op www.ccorion.nl of bel 010- 4204480 (dinsdag en donderdag).

Hart van Holland | 2006 | | pagina 13