uine Woon- en tuinwereld Mooie ronde vormen van badaccessoires H oogen doorn Meij er Ed Plaizier TilKv/ffEKBlERlI Hoveniers Tuin-en terreininrichting DAKKAPELLEN ISO-GLAS DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM ontwerp en advies aanleg onderhoud www.terbraak Tel: 06-22912450 Unieke rariteiten, bloemdecoraties en verrassingen tuinaanleg - sierbestrating - ontwerp - tuinonderhoud Bredeweg 15, 2751 GH Moerkapelle Bredeweg 15 Waddinxveen 0180-638183 www.edplaizier.nl Ontwerp straatwerk tuintimmerwerken etc. pagina 16 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 9 augustus 2006 Tot en met 13 augustus organi seren De Tuinen van Appeltern de jaarlijkse Zomercapriolen. Speciaal in de zomervakantie staan de 180 modeltuinen vol met rariteiten, kunstzinnige verrassingen, muziek, kinder activiteiten en natuurlijk prach tige bloemdecoraties. Met de wandeling langs de bontge kleurde planten en een bezoek je aan de heerlijke terrassen is het voor iedereen genieten tij dens een dagje Appeltern! Zotheden brengen u van de wijs De tuin is een afspiegeling van je zelf. Je kiest je favoriete elementen, je eigen bloemen, je lievelingskleu ren en maakt daarmee jouw eigen wereld. De Tuinen van Appeltern laten in de meer dan 180 voor beeldtuinen zien waar je zoal uit kunt kiezen. Slechts één keer per jaar zetten wij de tuinen op hun rariteiten die overal opduiken in de tuinen. Gekkigheden met tuinmeu bels en gereedschappen en grapjes met onze tuinbeelden en planten. Je vind ze op onverwachte plek ken, aangevuld met bijschriften en zotheden die je op een vrolijke ma nier van de wijs brengen of die je zullen verbazen. Zoals bijvoorbeeld een luchtballonnenboom, elegan te vogelverschriksters, vliegende komkommers en waterhoofden. Overal in de tuinen tref je ook de bijzondere en spitsvondige bloem decoraties van Toon van Ooijen aan. Om je over te verwonderen en om te bewonderen. Toon is Ap- pelterns groenarrangeur. Met na tuurlijk materialen maakt hij niet alledaagse versieringen die je toch gemakkelijk zelf na kunt maken. Zomercapriolen zijn bedoeld om je eens op een andere gedachte te zetten en je geest te prikkelen. Dit evenement wordt voor het zesde middels landelijke bekendheid. En dat moet vooral zo blijven of beter nogblijven groeien. Kinderactiviteiten en Neder lands eerste Tuin Gatenkaas! Ga met het bootje naar de Natuur Speelhof met ouderwets klimpar- cours, jolige trampolines en de stoere skelterbaan. Op het ter rein van de Natuur Speelhof vind je tijdens Zomercapriolen ook Ne derlands eerste Tuin Gatenkaas! Wring je in allerlei bochten om je door het gangstelsel van de kaas te wurmen! Voor kinderen vanaf zes jaar is er een leuke speurtocht door de tuinen en natuurlijk is het heerlijk schommelen en zwaaien in de twee speeltuinen. Appeltern, een groene beleve nis! De Tuinen van Appeltern zijn niet alleen gemaakt om u te informeren over de verschillende tuinmogelijk- heden en producten... veel meer nog wil 'Appeltern' u inspireren en laten genieten. Het park is op een prachtige wijze met het Maas en Waalse landschap verbonden. Rij en van knotwilgen, grazende koei en, wilde bloemenweides, sloten, vaarten en bossages lopen vloei end over in de voorbeeldtuinen en plantenborders. U kunt eindeloos wandelen en genieten van de pure kleuren en geuren, zonnige en lommerrijke plekken en waterpar tijen. De Tuinen van Appeltern telt vele terrassen, pleinen met daarbij gezellige restaurants, een planten- markt en een kunstroute. U moet echt zelf gaan kijken en het erva ren! Ontdek uw eigen plekje in de verschillende tuinsferen, ontspan en geniet! kop en verrassen wij je met tal van jaar georganiseerd en geniet in- Ambachtweg 47 - 2841 MB Moordrecht Tel.: 0182-374608 - Fax: 0182-375460 Tel.: b.g.g. 0180-631002/0180-312093 Knibbelweg 42 - 2761 JE Zevenhuizen - Tel.: 06-51257148 of tel.: 06-27094771 Zoekt u mooie bad- en toilet- accessoires met ronde en ele gante vormen, van topkwaliteit en toch betaalbaar? Dan bent u bij fabrikant EMCO aan het juiste adres met de serie em- corondo2. Dit is een nieuw en kwalitatief hoogwaardig as sortiment badaccessoires voor zeer gunstige prijzen. Zoals de naam emcorondo2 al zegt, is ROND het basis stijlkenmerk. De ronde vormen komen in alle elementen schitterend en strak tot uiting. Dankzij het universe le design zijn deze accessoires met vele stijlen te com bineren. Wat de kwaliteit be treft, krijgt u waar voor u geld. Alle elementen zijn van hoogwaardig verchroomd metaal, dat niet alleen sterk en duurzaam is, maar ook nauwelijks onderhoud vergt. De nieuwe serie bestaat uit 25 functi onele accessoires voor badkamer en toilet, aan alles is gedacht. Uniek zijn o.a. een 2-lids hand doekhouder die in twee lengten verkrijgbaar is, en zowel een open als een gesloten borstel garnituur. Voor de dealerlijst en gratis catalogus belt u EMCO Nederland (073) 599 83 20. Of u laat zich inspireren op www. emco.de voor zowel emcorondo2, als de vele andere mooie accessoi- reseries.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 16