Rustig op vakantie gaan Het toilet bedienen in HANSA stijl Win een Weber Barbeque Het grote voordeel van Albert Heijn ®v.d. Mee Jansen hoveniers Praktische tips voor veiligheid van uw huis Van der Mee Jansen hoveniers zorgt voor uw www.droom-tuin.nl Kretalaan 168 - 3059 XL Rotterdam - 010-222 28 46 Öiid van de VHG, dé branche-organisatie voor hoveniers en groenvoorzieners, dus vhg kwaliteit op de eerste plaats. Als u in de periode van 14 augustus tot en met 27 augustus voor minimaal 25 euro aan boodschappen doet, le ver dan uw kassabon in, voorzien van uw naam, adres en telefoonnummer, en maak zo kans op deze schitteren de prijs. Maak 2 weken lang kans op een barbeque t.w.v. 99,- bij Albert Heijn "Nesselande". voor: tuinontwerp, tuinaanleg, tuinonderhoud kijk ook op onze website www.droom-tuin.nl jj23? Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: 0180-633890 of 06-51610498 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 9 augustus 2006 pagina 17 Bent u op zoek naar: Aluminium en Kunststof j "ramen, kozijnen en deuren 'schuifpuien •serres en veranda's oalkonhekken En eist u een... j 'erfecte afwerking? Irielle levering? - Aunstige prijs? Edelgasstraat 44 2718 SX ZoetermeecJ Fax: 079-3622240 >1 Wij, als klein bedrijf, staan al 15 jaar garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. Goed hang- en sluitwerk, daarmee voorkomt u inbraak. Dat denken veel mensen, maar is dat ook zo? Natuurlijk is het belangrijk, maar uiteindelijk komt een professione le inbreker bijna elk huis binnen. Wist u bijvoorbeeld dat er iedere 30 seconden ergens in Nederland een inbraakpoging wordt gedaan en dat er jaarlijks ruim 106.000 keer daadwerkelijk wordt inge broken*. Maak uw huis daarom extra veilig met Homesafety, een alarmeringssysteem dat afschrikt, tijdig noodsituaties signaleert en bij eventuele calamiteiten direct bijstaat met professionele hulp. •Bron: VMR, 2006 Het kan iedereen overkomen, een inbreker in huis. Geen enkel huis is immers voor honderd procent te be veiligen. Maar u kunt er wel veel aan doen om inbraak te voorkomen. Een van de beste manieren is kiezen voor een elektronisch alarmeringssysteem. 'Inbrekers gaan een huis met een alarmeringssysteem al gauw voorbij,' vertelt Bert van Opstal, beveiligings adviseur van Homesafety. 'En mocht hij het toch proberen, dan wordt het hem erg moeilijk gemaakt. Zodra een inbreker opgemerkt wordt door het systeem, gaat er een sirene af. Met een daarna gaat de telefoon omdat onze meldkamer met het betreffende adres belt om de situatie te controle ren en zonodig verdere actie te onder nemen. Knappe inbreker die dan nog binnenblijft.' Homesafety is de betrouwbare en gecertificeerde oplossing van Essent. Het draadloze systeem bestaat uit een modern vormgegeven systeem- kast met ingebouwde sirene, bedie ningspaneel en afstandsbediening. Bij Homesafety hoort een abonnement op een alarmcentrale. 'Daar zitten 24 uur per dag, zeven dagen per week speciaal opgeleide mensen klaar die onmiddellijk actie ondernemen als er een melding binnenkomt', legt Bert van Opstal uit. 'Afhankelijk van de situatie en het abonnement belt de alarmcentrale eerst naar uw huis en vraagt om een codewoord. Wordt er niet opgenomen of is het codewoord onjuist, dan wordt er direct gebeld met "sleutelhouders", ofwel buren, familie of kennissen die in de buurt wonen. Eventueel wordt een profes sionele beveiligingsmedewerker naar uw huis gestuurd om rond of zelfs in uw huis te kijken. Mocht dat nodig zijn dan kunnen we zowel alarmcen trale, sleutelhouder als beveiligings medewerker de politie of brandweer inschakelen. Bij alle situaties geldt: sa men met u of namens u ondernemen we zo snel mogelijk actie.' Volgens Bert van Opstal hangt het van de woning en de bewoners af welke oplossing het meest gewenst en ef fectief is. 'We kunnen de infrarood- sensor bijvoorbeeld zo afstemmen dat hij niet reageert op kleine huisdieren. Ook is het mogelijk om 's nachts be paalde zones in huis juist wel of niet in te schakelen, bijvoorbeeld op de gang naar het toilet. Als ik mensen thuis bezoek kijk ik goed naar de situatie en luister naar hun leefge woontes en wensen. Daar stemmen we het systeem op af. Eén keer een keus maken en er dan zo min moge lijk omkijken meer naar hebben, dat is ons streven. We beseffen namelijk dat mensen niet dagelijks met hun veilig heid bezig willen zijn.' Beveiliging op maat dus, zodat u kunt genieten van een rustige nacht en een zorgeloze vakantie. Tips U kunt zelf veel doen om inbraak te voorkomen. Een paar tips. Algemeen Sluit alle ramen en deuren bij afwe zigheid, ook de kleinste raampjes. Ga zorgvuldig om met sleutels, berg sleutels (ook autosleutels!) niet op op plaatsen die erg voor de hand liggen zoals een keukenla. Zorg dat er geen opklimmogelijkhe- den zijn zoals ladders, containers, tuintafels e.d.. Berg ook voor inbre- De luxe wc-bedieningsarmaturen Hansamurano en Hansadesigno. kers interessant gereedschap op. Houd zicht op de woning door struiken en planten te snoeien. Zorg voor goede en regelmatige verlichting binnen en buiten, bij voorbeeld met spaarlampen en tijd- schakelaars. Tijdens de vakantie Laat het huis er bewoond uitzien. Laat buren of bekenden de post op ruimen, de planten water geven en de gordijnen open en dicht doen. Laat ook gerust een boek op tafel liggen, wat afwas staan of was bui ten hangen. Een verwaarloosde tuin duidt op langdurige afwezigheid. Dus laat zo mogelijk iemand het gras maaien en de tuin bijhouden. Vraag buren of bekenden hun auto af en toe op uw oprit of voor uw deur te parkeren Laat op het antwoordapparaat niet weten dat u voor langere tijd weg bent. Beter is het antwoordappa raat door te schakelen, bijvoorbeeld naar uw mobiele telefoon. Geef aan uw buren door wie er eventueel voor uw planten en/of huisdieren zorgt. Als u een voorkeur heeft voor de badaccessoires Hansadesigno of Hansamurano van het designmerk HANSA, dan biedt TECE u een prachtige oplossing. Namelijk een luxe designarmatuur voor de bediening van uw toilet. Het bijzondere ont werp van deze armaturen is perfect afgestemd op de betreffende serie acces soires, zodat alles een harmonieuze styling vormt. De extra voordelen van deze armaturen zijn, dat zij eenvoudig zijn aan te sluiten op de unieke tegen bouwvuil verzegelde TECE inbouwspoelkast. Deze universele inbouwspoelkast kan eenvou dig in of voor een wand worden ingebouwd en heeft een aantal unieke installa- tietechnische voordelen. Alles is de prijs dubbel waard en zorgt er voor, dat u het toilet jaren probleemloos kunt spoelen. Voor meer informatie: www:tece-nederland.nl www.hansa-nederland.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 17