GEVRAAGD Ernst Olieman Rozen AC Allround Medewerker (m/v) SJALOOM BV trraciKhvjs 06 221 963 19 medewerkers voor gevelreiniging/ glasbewassing ERVAREN BEDRIJFSLEIDER Gemotiveerde afwassers meisje of jongen van 15 jaar voor de vrijdagmorgen van 8.00 -11.00 uur bij Bakkerij 4t Stoepje en van 11.00 -14.00 uur bij Vishandel Jonker Meer informatie allround teeltmedewerker zoekt ter ondersteuning van ons enthousiaste team fulltime. Ervaring niet vereist, inzet wel. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Indien u geïnteresseerd bent kunt u telefonisch contact opnemen met Herbo Schoonmaakservice Tel. 0180-638 638 of 06-53 39 51 79 POTPLANTENKWEKERIJ Sales Representative Fulltime Technical Service Engineer Fuimme pagina 28 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 18 oktober 2006 Op zoek naar I a 2 dgn in de week Lijkt het je leuk om in een jong team te werken en je handen uit de mouwen te steken reageer dan f brasserie Tweemanspolder 6A Zevenhuizen «Tel: 0180-328928 Uren en dgn in overleg, email: info@graanhuys.nl Fa. Gebr. Bac Herenweg 45 2751 DC Moerkapelle Wegens uitbreiding in ons orchideeënbedrijf zijn wij op zoek naar een voor een volledige werkweek. We zoeken iemand in de leeftijd van 1 7 tot en met 23 jaar. We bieden een afwisselende werkweek aan met salariëring conform de tuinbouw CAO. Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Dico Bac. Dit kan via 06-22466196 ofvia email:gebroedersbac@hotmail.com We hopen snel van je te horenl Potplantenkwekerij Sjaloom is een van de grotere producenten van groene en bloeiende kamerplanten in Nederland. Het uitgangsmateriaal wordt voornamelijk geïmporteerd uit Midden- Amerika. Onze hoofdproducten zijn: Yucca, Beaucarnea, Massangeana en Spathiphyllum. In de voorjaarsmaanden kweken wij tevens Hibiscus, Dipladenia en Oleander Corazon®. Potplantenkwekerij SJALOOM BV is volop in beweging, daarom zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: Een enthousiaste medewerker met kennis van en enige jaren ervaring in de glastuinbouw. Je kunt zelfstandig werken maar bent ook een teamplayer Daarnaast ben je flexibel inzetbaar en heb je geen moeite met verschoven werktijden. Je hebt een MBO-denk- en werkniveau. Kennis van automatisering in de glastuinbouw is een pré. Je leeftijd is tot 30 jaar en bent woonachtig in Waddinxveen of directe omgeving. Wij bieden: Een uitdagende, afwisselende baan met uitzicht op een vast dienstverband. Beloning in overleg en afhankelijk van kennis en ervaring alsmede een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatie en C V. binnen 14 dagen bij voorkeur per e-mail naar els@sialoombv.nl of schriftelijk naar Potplantenkwekerij Sjaloom BV, t.a.v Els Goudkade, Personeelsfunctionaris, Abraham Kroesweg 31, 2742 KV Waddinxveen. Tel: 079-593 52 37 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld «v Rozenkwekerij Ernst Olieman B.V. is een hypermodern en volledig geautomatiseerd bedrijf van 3,8 hectare glas. De witte rozen, Akito, worden geteeld op het Automatisch Roulerend Teeltgootsysteem en is vanaf medio 2005 in werking. De rozen worden naar de verwerkingsruimte gebracht middels een gecombineerd transport- en inhangsysteem. De sortering en verpakking wordt uitgevoerd door een volautomatische sor- teerstation. Hierdoor zijn wij in staat om een kwalitatief hoogwaardig product te leveren met uitstekende waarderingen uit de markt. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Functie-omschrijving U bent verantwoordelijk voor het aansturen van de medewerkers; U bedient en controleert de klimaatcomputer en de teeltinstallatie; U zorgt voor doeltreffende registratie om het groeiproces te volgen en te verbeteren; U zorgt er voor dat de rozen veiling klaar zijn; U heeft contacten met leveranciers van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen etc. Functie-eisen Middelbaar agrarische opleiding of door ervaring verkregen gelijkwaardig niveau; Teeltervaring met rozen; Leidinggevende capaciteiten; Goede contactuele eigenschappen. Wij bieden een afwisselende functie met veel zelfstandigheid, een marktconform salaris, een prettige werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. U kupt solliciteren door een brief met een cv te sturen naar; Ernst Olieman B.V. t.a.v. de heer E. Olieman Violierenweg 32 2665 MX Bleiswijk Of per e-mailinfo@ernstolieman.nl The Electro-Optical Automation Company GCC Europe is een internationaal bedrijf uit Taiwan, gevestigd in Capelle aan den IJssel en is leverancier van grafische machines voor visuele communicatie. Hierbij kan gedacht worden aan "Sign cutting plotters", lasergraveerapparatuur en grootformaat UV printers voor buitenreclame. De voertaal binnen het bedrijf is Engels, beheersing van de Nederlandse taal is geen must. GCC Europe is op zoek naar: Je bent goed in communicatie en hebt ervaring in een vergelijkbare functie/branche. Kennis van logistiek, verkoop, marketing en handel is een pré. Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en ondersteuning van het verkoopkanaal, het opzetten van verkoop- en prijsstrategie, het verwerken van orders, het aanleveren van laad- en levertijden aan de afdeling logistiek en het verzorgen van 2 of 3 beursen per jaar. Je hebt ruime ervaring opgedaan op engineering gebied en bent handig met machines, IT en Q&A. Ervaring op het gebied van trouble shooting is een pré. Je voorziet distributeurs van technische oplos singen, veelal via de mail, het geven van demonstraties en trainingen aan nieuwe distriubuteurs behoort ook tot je werkzaamheden. GCC Europe is het hoofdkantoor voor de europese markt, kandidaten voor bovengenoemde functies beheersen de Engelse taal in woord en geschrift. Beheersing van een tweede europese taal is een pré. Werk- en denkniveau MBO-HBO niveau, je hebt geen 9-5 mentaliteit bent enthousiast en kan goed overweg met Microsoft Office Het zijn zelfstandige functies waarvoor individueel gereisd zal moeten wor den, maar teamspirit staat hoog in het vaandel. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie voorzien van CV, volledig in het Engels, naar GCC Europe BV: macy.liu@gccworld.com Voor meer bedrijfsinformatie bezoek de website: www.gccworld.com

Hart van Holland | 2006 | | pagina 28