Tuincentrum Groenweide 10 - 50% KORTING LITIE BERICHTEN TONNY 50 JAAR O nnp VRIJWILLIGERS GEZOCHT VOOR ACTIE SCHOENMAATJES HIEP, HIEP, HOERA! de Haij van derWende advocate n Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ca 't ^rjfelet Volop kortingen wegens verbouwing Gefeliciteerd van Ton, Menno, Lenneke Even feliciteren: 079 - 453 23 09 29.000 exemplaren (Afspraak op locatie mogelijk) Sr?//(vvV///(v/ 'anneer de tijd voor u even stilstaat men wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Met'Êespect en in stijl doen we wal van ons Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Ook voor onderhoud van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 18 oktober 2006 pagina 3 Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging ,'^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk M ULDLNKSTLINL'iN Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk amWROOM üL Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-1 O Tuincentrum Groenweide Hoefweg20lJ Bleiswijk Tel. OIO - 5223528 Fax OIO - 52I0247 Zevenhuizen Aanhouding voor diefstal skelter - De politie heeft woensdagavond 11 oktober een 33-jarige man in zijn woning in Zevenhuizen aangehouden. In de ochtend was hij in het park achter de Burgemeester Klinkhamerweg door een getuige gezien met een skelter aan de hand. In de middag werd door een bewoonster van die straat aangifte gedaan van diefstal van een skelter. Na een 1e onderzoek kwam de politie uit bij de verdachte. Hij is ingesloten. De skelter is nog niet teruggevonden. De politie gaat verder met het onderzoek. Gordelcontrole - Het Regionaal Verkeershandhavingsteam (RVHT) van Politie Hollands Midden heeft maandag 9 oktober een gordelcontrole gehouden op diverse plekken in Nieuwerkerk a/d IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle. Door een gordel te dragen verklein je het risico van letsel met 40%. Achttien mensen bleken niet de gordel te dragen. Zij kregen een bekeuring. Waddinxveen Burgers grijpen tasjesrover - De politie heeft woensdag 11 oktober rond 14.15 uur aan de Staringlaan een 20-jarige man uit Waddinxveen aangehouden. De man werd daar vastgehouden door stratenmakers die net zoals twee burgers op een fiets naar hem op zoek waren. Dit deden zij nadat zij van een 29-jarige vrouw uit Waddinxveen hoorde dat haar handtas zojuist was gestolen. Dit gebeurde toen de vrouw met haar dochtertje over de Justus van Effenlaan liep. Plotseling werd toen haar tas van haar schouder getrokken en rende een man ermee weg. Nadat de vrouw dit had verteld aan de twee mannen op de fiets en de stratenmakers gingen zij met z'n allen op zoek naar de tasjesrover en met succes. Ook de gestolen tas werd in bosjes teruggevonden. Alles zat nog in de tas. De verdachte is ingesloten en het onderzoek tegen de man wordt voortgezet. (Poging) inbraak in bedrijf - Op donderdag 12 oktober, rond 22.40 uur, is er gepoogd in te breken bij een bedrijf op de Coenecoop. Een getuige zag drie mannen bij een bedrijf rommelen, vermoedelijk probeerden zij de schuifdeuren van het bedrijf open te wrikken. De mannen merkten de getuigen echter op en gingen er vandoor. Zij vluchtten in een auto weg in de richting van de Kanaaldijk. De politie heeft een onderzoek ingezet naar de poging tot inbraak. Mogelijk dat de inbraak verband houdt met een inbraak in een bedrijf in Gouda aan de James Wattstraat. Daar werd eveneens door een getuige een groepje mannen gezien die aan het zelfde signalement voldeed als in Waddinxveen. Ook in Gouda wisten de inbrekers geen buit te maken, zij waren echter wel binnengekomen via het openwrikken van een raam. Doorrijder bekend geworden - De politie heeft vrijdagmiddag 13 oktober een 20-jarige man uit Benthuizen verhoord over een schaderijding aan een hoogteportaal van de Noordtunnel aan de Staringlaan. Eerder die dag, rond 06.25 uur reed hij met een bestelauto de stalenbalk van het portaal er uit. De balk lag zo'n 5 meter weg. De man kwam er toen niet op om de politie te bellen maar reed weg. Buurtbewoners die door de klap wakker geworden waren, belden de politie. Dankzij de omschrijving van de auto die zij gaven kon dit misdrijf worden opgelost. De politie maakt proces verbaal op voor het doorrijden na aanrijding. Boskoop Diefstal met geweld van mobieltje - Van een 24-jarige inwoner van Boskoop is op zondag 15 oktober rond 04.45 uur met geweld zijn mobieltje gestolen. Zevenhuizen - Actie Schoenmaat jes (voorheen Operatie Schoenen doos) is een actie van Edukans waarbij kinderen in Nederland een schoenendoos vullen met ca deaus voor leeftijdgenootjes in arme landen. Dit jaar gaan weer tienduizenden prachtig versierde schoenendozen met speelgoed, toiletartikelen en schoolspullen naar Azië, Afrika en Oost-Europa. Als een persoonlijk gebaar van kind tot kind. Om de kwaliteit van de dozen te garanderen wordt de inhoud van alle schoenendozen gecontroleerd door een team van vrijwilligers. Heeft u interesse om te komen helpen, neem dan contact op met Max Veenstra 06-50525062. Infor matie www.schoenmaatjes.nl. de Gedenkteken specialist Voor eet1 blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Dit gebeurde op de parkeerplaats achter de supermarkt aan de Voorofscheweg. Op het moment dat hij daar aan het wildplassen was, werd hij aangevallen door een jongen die hem zijn mobieltje ontfutselde. Een 35-jarige man uit Boskoop sprong er nog tussen en kreeg een klap van de aanvaller die er halsoverkop vandoor ging en vermoedelijk in een auto weg is gereden. De politie is bezig met het onderzoek in deze zaak. Inbraak in woning - De politie doet onderzoek naar de inbraak in een woning aan de Kooiweg. De inbraak gebeurde tussen zondag 15 oktober 12.00 en 23.00 uur. Bij de inbraak werden onder andere enkele sieraden en werd een portemonnee met inhoud gestolen. Men is de woning binnengekomen via de achterkant waar een raam van de eerste etage werd opengebroken. Van de dader(s) ontbreekt nog ieder spoor. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3