LITIE BERICHTEN ifflill M Lil. Qnnp WEEKPROGRAMMA FILMHUIS GOUDA MAKE SOME NOISE: ACTIE VAN AMNESTY INTERNATIONAL N#ISE de Haij van derWende advocaten id 't ^cJ/elcC 29.000 exemplaren Probleemoplossers voor het bedrijfsleven (Afspraak op locatie mogelijk) Vanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 k MOOIE KERSTBOMEN VANAF 8,50. GRATIS THUISBEZORGD. V'ijdag 8,15 en 22 december kerstinkoopavonden tot 19.00 uur Ook voor onderhoud van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! BOSKOOP WADDINXVEEN MAKE SfME m ^T/TVa Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: organisatie van lokale nieuwsmedia pagina 3 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 6 december 2006 Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Rouwcenfrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcenfrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Ook thuis °Pbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhulzen beqe|eidinq yan uiWqqrten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 begeleiding Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Gouda In Filmhuis Gouda draai en van donderdag 7 december toten met woensdag 13 decem- er de volgende films: Ober - 'Ober' draait om Edgar, een wat sullige vijftiger die dag ln dag uit maaltijden serveert in een kraak- en smaakloos restau rant. Het zit hem bepaald niet nee in het leven: Edgar's vrouw ,sbedlegerig, zijn minnares veel- e'send, hij wordt geterroriseerd °°r zijn asociale buren en is het P'spaaltje van klanten. Maar dan de grote draai in de film: 93' gaat letterlijk verhaal ha- en bij de schrijver van het film- cenario. Deze Herman zit achter ln laptop het verhaal te schrij ven van de film waar wij naar zit ten te kijken. Edgar vraagt hem om een nieuwe vriendin en een gelukkiger leven, et voila, we zien een nieuwe vriendin en pril geiuk. Maar in een zwarte kome die als Ober duurt dat geluk na tuurlijk nooit heel erg lang... L'enfant endormi - Centraal in 'L'enfant endormi' staat de jonge Zeinab. Zij trouwt vlak voordat haar man vertrekt en verwacht een kind, maar dat mag ze vol gens de aloude tradities eigenlijk niet krijgen als haar man zich el ders bevindt... Voor meer informatie en reserve ren: Filmhuis Gouda, Lethmaet- straat 45, telefoon 0182-522200. Aanhouding verdachte wo ninginbraak - De politie heeft woensdagmiddag 29 november rond 14.30 uur aan de Snijdel- wijklaan een 29 jarige man uit Boskoop aangehouden. De man wordt er van verdacht die mid dag rond 13.15 uur te hebben ingebroken in een woning aan de Bellefleur. Bij die inbraak werd in ieder geval een laptop gestolen. De politie kon de ver dachte snel aanhouden dankzij een getuige. Hij zag de man bij de woning en belde de politie. De politie zette de omgeving af en doorzocht de woning. Daar werd de verdachte niet aange troffen. Aan de hand van het signalement wist de politie hem alsnog te achterhalen. De ge stolen laptop is nog niet terug gevonden. De verdachte is voor het verdere onderzoek ingeslo ten. Inbraak bij kapperszaak - De politie doet onderzoek naar de inbraak in een kapperszaak aan de Gouwestraat. De inbraak vond plaats in de nacht van zon dag 3 op maandag 4 december. Om binnen te komen werd een ruit ingegooid en vervolgens werd een kluis meegenomen. De politie denkt dat deze in braak het werk is van dader(s) die een nacht eerder ook al bij de kapperszaak probeerden in te breken. Met breekvoor- werpen werd toen geprobeerd deuren open te breken. Van de dader(s) ontbreekt nog ieder spoor. Autoradio's en sinterklaasca deaus gestolen - Tussen maan dag 27 en dinsdag 28 november is ingebroken in negen auto's in de wijk Zuidpias. Bij een tiende auto heeft men wel een ruit ingeslagen maar geen goede ren weten te stelen. Naast een enkele ingeslagen ruit werd voornamelijk een portier van de auto's geforceerd om het voertuig in te kunnen. Op deze manier werd bijna uit alle auto's radio-cd-spelers weggenomen. Behalve deze nog steeds voor dieven interessante goederen werden ook andere achtergela ten waardevolle spullen meege nomen zoals; een naaimachine, sinterklaascadeaus (speelgoed, boek) en cd's. De politie wil auto eigenaren meer bewust laten worden op hun eigen verantwoordelijk heid waar het gaat om het goed afsluiten van hun voertuigen en het niet achterlaten van kost bare goederen in de auto's. Daarom houdt zij van maan dag 4 tot en met zaterdag 16 december a.s. een preventieve actie voeren met betrekking tot auto-inbraken. Op diverse plaatsen, zoals woonstraten, parkeerplaatsen en bij sportlo- caties zullen preventieve con troles worden gehouden. Controle snelheid - De politie heeft vorige week (22 tot en met 26 november) snelheids controles gehouden op de He- negouwerweg (Provinicaleweg N207). In ruim 100 uren wer- Tuincentrum Groenweide Hocfweg 20I1 Bleiswijk Jcl. 010 - 5223528 Fax 010 - 5210247 "Muziek verkondigt de bood schap van vrijheid, revolutie en solidariteit. Zonder die vrijheid - zonder goede, mooie protest- muziek - zijn we nergens". Aldus Yoko Ono. 'Make some noise' is een wereld wijd project dat gebruik maakt van muziek om een boodschap over te brengen en hiermee een nieuwe generatie wil inspireren. Muziek trekt zich niets aan van grenzen, regeringen en politieke groeperingen en brengt mensen bij elkaar. Muziek is er altijd en voor iedereen. Yoko Ono heeft Amnesty International de rech ten gegeven van 'Imagine' en al John Lennon's andere solo lied jes. Lennon voerde actief actie voor wereldvrede en hij was een van de meest invloedrijkste acti visten ooit. Lennon's boodschap is vandaag de dag, in een we reld vol oorlog en armoede, nog steeds van even groot belang als jaren geleden. Aan het 'make some noise' pro ject hebben vele artiesten mee gewerkt: De Black Eyed Peas, 5now Patrol, Racoon, Maroon 5, The Postal Service, The Cure en vele anderen hebben hun mede werking verleend. Zij hebben de Lennon songs opnieuw opgeno men. Tegen betaling zijn deze te downloaden via www.amnesty. nl en hiermee wordt de strijd van Amnesty tegen discriminatie on dersteund. Dag van de rechten van de Mens. Elk jaar wordt op 10 december de internationale dag van de rechten van de mens herdacht. Dit jaar start op dat moment de campagne tegen dis criminatie, die geheel 2007 zal doorlopen. Amnesty wil discri minatie neerzetten als een wijd verbreid mensenrechtenissue dat ook 'dichtbij huis' een groot pro bleem is. Er zijn in de campagne concrete doelstellingen opge nomen om verbeteringen te be werkstelligen in de bestrijding van discriminatie. Tijdens deze campagne wordt ook een start gemaakt met het vergroten van bewustwording ten aanzien van discriminatie en van eigen op- .vatting en gedrag. Discriminatie is een aanval op de fundamen ten van de rechten van de mens. Discriminatie komt op allerlei manieren voor, op alle niveaus, overal ter wereld en ligt aan de basis van veel andere schendin gen van de mensenrechten. Het tegengaan van discriminatie is cruciaal bij het tegengaan van mensenrechtenschendingen in het algemeen en ligt dan ook aan de basis van Amnesty's werk. Ook in Nederland is discriminatie een realiteit. Onderzoek wijst uit dat per jaartussen de 500.000 en 800.000 mensen discriminatie op basis van hun etniciteit, religie of huidskleur ervaren. Jaarlijks zijn er enkele duizenden gevallen van racistisch geweld. Bovendien wijst onderzoek uit dat in Neder land ruim een kwart van de be volking negatieve denkbeelden heeft over etnische minderhe den. Zij vinden allochtonen cri mineel, onbeleefd, lui en onver draagzaam. Tien procent is zelfs uitgesproken racistisch. AMNESTY INTERNATIONAL den meer dan 56.600 passanten geteld. Het aantal processen verbaal was 796. De hoogst ge meten snelheid was 109 km per uur, terwijl daar waar gemeten is de maximumsnelheid 50 km per uur is. Inbraak in tuinderij, kabels weg - Tussen woensdag 22 en don derdag 24 november is ingebro ken in een tuinderij aan de G. van Dort Kroonweg. Men heeft een ruit ingegooid om de loods binnen te kunnen. Vervolgens werd er ongeveer 60 meter elektrakabels gestolen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3