COMMUNITY NESSELANDE SCHENKT SMARTB0ARD AAN BREDE SCHOOL VOLKSKERSTZANG IN NESSELANDE "HUIS HYPOTHEEK HAALT VOOR U HET BESTE ADVIES IN HUIS" KERSTGIPS IN GHZ "nfssflande REGlö KERKDIENST ACTIVITEITEN - AC EN DA Zevenhuizen anb© Osjd Terlaat Hoerkapelie. - advertorial - ARJAN C0LLEE EN SANDER KONING OPENEN KANTOOR NESSELANDE: Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 13 december 2006 Zondag 17 december Kerk in Nesselande Nesselande 10.00 uur ds.C. Haasnoot HUISARTSENPRAKTIJK Nes selande Noord, Robert van 't Hoffstraat 10, tel. 010- 8903320. SPOEDGEVALLEN en/of le vensbedreigende situaties: op werkdagen 8-17 uur: 010- 8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestda gen: Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, tel. 010-2799262. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 of info@ nesseweb.nl pagina 17 Nesselande - De stichting Glasvezelcommunity Nesse lande heeft afgelopen week de smartboards geïnstalleerd op de drie scholen van de Bre de School Nesselande. Een smartboard is een groot (1,76 meter doorsnede) digitaal interac tief board met veel toepassingen, zoals bijvoorbeeld het tonen van beeldmateriaal bij het geboden leerprogramma aan de kinderen. Demoruimte De stichting is bezig met de bouw van een demoruimte voor glasve zel die in de Knoop zal komen. De smartboards maken deel uit van deze demoruimte. De scholen kunnen echter altijd gebruik blij ven maken van de smartboards. De demoruimte zelf is bedoeld voor de bewoners van Nesselande en andere belangstellenden in de gemeente Rotterdam. De bedoeling is dat alles uitein delijk aan elkaar wordt geknoopt met de drie smartboards van de scholen. Zo wordt de meerwaar de en de toepassingen van glasve zel duidelijk gemaakt. Interactief plasmascherm Een voorbeeld zou kunnen zijn dat de eerste school een tekening maakt, de tweede school kleurt hem in en de derde school maakt hem af, waarna de tekening in de Knoop uitgeprint kan worden. In de Knoop zal onder andere een groot interactief plasmascherm gaan hangen waarmee een ieder de diensten kan uitproberen. Ook zal er gratis draadloos internet worden geleverd, zodat iedereen tijdens een lekker kopje koffie in de Knoop bijvoorbeeld even zijn of haar mail kan checken. Als alles gerealiseerd is worden de kinderen van de Brede School be trokken bij de spectaculaire ope ning. De verwachting is dat dit in het nieuwe jaar wordt bereikt. Andere zaken waar naar gekeken wordt, is het verzorgen van com puterdiensten voor de mensen die zelf geen computer bezitten. Voor meer informatie: info@glasvezel- pagina.nl Gouda/Regio - Bij de gipsafdeling van het Groene Hart Ziekenhuis kun uit veel verschillende kleuren gips gekozen worden. Heel gewild vlak voor kerst is het speciale kerst- gips. Vorige week kreeg de eerste patiënt dit gips, groen met rode kerstmannetjes, om haar been. Pa tiënten zijn erg enthousiast over de grote keuze uit gips. Standaard heeft het GHZ veel verschillende kleuren gips en voor speciale ge legenheden speciaal gips, zoals; WK-gips tijdens het Wereld Kampi oenschap Voetbal en nu met kerst speciaal kerstgips. Kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten in Zevenhuizen-Moerkapel- le. Activiteiten kunnen gemeld worden bij mevrouw G. Beunder: 0180-631733 of greebeunder@yahoo.com •Speel-o-theek Beestenboel geopend dinsdag in de even weken (groene container) van 9.15 ut/m 11.30 u Koffieochtenden Hervormd Centrum: 7 dec.: Heieen Bernard 'Advent'. 9.30 u 11 jan. Carolien Pape "Het is zo stil tussen God en mij" 8 febr. Ds. Patoe. 8 mrt. Martine Visser - EHBO nieuwe opl. eerste hulp. Start di. 9 januari (inf. A.de Vos 0180 631376 n.o.z.) -Zaterdag 27 jan. lampionnenoptocht 19.00 u Koninginnedag 30 april van 9.00tot 17.00 u Het Oranje Comité heeft voor beide aktiviteiten het thema "Zevenhuizen Prinsheerlijk" Vlerkap 16dec. Kerstmarkt 16.00 u Klaverjassen 20.00 u 15 ec; 12 jan.; 26 jan. Schakel 20.00 u. 19 dec.;9 jan.; 30 jan. Soos 20.00 u. 19 dec.; 9 jan.; 23 jan. Theater Swanla 18 nov. Ernesto en Marcellino; 2 dec. Rock 4; 22-23-29 dec. Polderromance musical A Christmas Carol; 13 jan. Giphart-Chabot- Bril; 20 jan. Reinier v.d.Naald; 27 jan.Het echt Rotterdams theater; 2 febr. Kees Prins,J.P. den Tex en Paul de Munnik; 3 febr. Stichting Oneffe (fam. voorst.); 24 febr. Sjaak Bral; 3 maart Knijn; 9-10-16-17 maart Polderromance musical Seven Brides for seven brothers; 7 april Quantro Ventos Dc kleine trompetter 25 nov. Sinterklaas intocht Moerkapelle en Zevenhuizen 22 dec. kerstconcert Herv. Kerk 28 dec. begeleiding zangdienst Herv. Kerk 12 14 jan. 2007 Jeugdweekend De Tevenster Lun- hrestaurant de Hertenkuil geopend elke werkdag van 12.00-13.30 uur; info 637111; koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken eikedinsdag 14.00uur. Avond- 'cstaurant de Hertenkuil voor 55-plussers: geopend elke 1e woensdag van de maand (vooraf reserveren 0180-637111): 6 sept., 4 okt.; 1 nov.;6dec. Speimiddag: elke maandag Zevenster 14.00 uur; Soosmiddag (1x per 14 dgn. op woens- da9f 14.00 uur in De Zevenster; Fietsen: (lx per 14 dgn): verzamelen bij dorpshuis Swanla vr|jdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw geref. kerk dinsdag 9.30 en 10.30 uur; 2wemmen: zwembad De Koornmolen: donderdag 9.00, 10.00, 13.30 en 14.30 uur. Musea Zevenhuizen Openstelling Historisch Museum "Ons Verleden", het Molenmuseum en het museum van e --'n c. Lunenburgstichting, alle gevestigd in het gebouw Tweemanspolder 15 te Ze ehuizen, elke laatste zaterdag van de maand van 13.30-16.00 uur, elke tweede dinsdag- avond van elk kwartaal van 19.00 tot 21.00 uur en verder op afspraak. v^geSvereniging Zang en Kleur kaarten: 17 nov.; 15 dec.; 29 dec. I)E VIFRKAP K'ave,iassen: Woensdagmiddag voor de jeugd: v.a. 18 jan, iedere 14 dagen; Schilderen: avond, do.morgen en -avond (info: 010-4554051); Kerstmarkt: 16 dec.; Kerst; -St. zangavond Herv. kerk, m.m.v. Gouwestem: 18 december 20.00 uur. Welzijn SOOS, in Dorpshuis Op Moer, van 9.30 tot 11.30 uur. Data: cember, 11 januari, 8 februari, 8 maart, 12 april, 10 mei. eiorenreis 15 mei 2007 lj nov Boekenverkoop GZB van 10.00u tot 15.00 u locatie De Rank Nesselande - Zowel op kerstavond als eerste kerstdag zullen er dien sten gehouden worden in de Kerk van Nesselande. Tijdens deze diensten staat de geboorte van Christus centraal. Het Thema van deze diensten is 'Kerst=Feest'. Op kerstavond 24 december zal om 19.00 uur een traditionele volkskerstzang worden gehou den. Deze dienst is bedoeld voor klein en groot, iedereen wordt vanaf 18.30 uur uitgenodigd om te verzamelen rondom vuurkor- ven in de grote speeltuin in het Rietveldpark. Om 18.45 uur gaan de aanwezigen met een licht jesoptocht naar de kerkzaal. De dienst zal bestaan uit veel traditi onele liederen, korte overdenkin gen en wordt begeleid door het muziekteam. De Kerstdienst op 25 decem ber begint om 10.00 uur, in deze dienst verleent kinderkoor Levi haar medewerking. Voor de al lerkleinsten is er kinderoppas en voor kinderen vanaf 4 jaar kin- derkerk. Na de dienst is er koffie, thee en limonade. Beide diensten worden door de vaste voorganger Gert van den Bos geleid. Voor meer informatie: www.kerkinnesseiande.net Arjan Collee en Sander Koning zijn met hun kantoor van 'Huis Hypotheek' inmiddels al weer ruim tweeëneenhalf jaar actief. Er is veel gebeurd in die betrek kelijk korte tijd dat de hypo theekadviseurs zich aansloten bij de landelijk bekende orga nisatie. Het kantoor is door de Stichting Keurmerk Hypotheek Bemiddeling (SKHB) gecertifi ceerd en beide hypotheekadvi seurs verkregen de wettelijk ver plichte WFD-vergunning. Volop tekenen van vakbekwaamheid. Ze zijn werkzaam in alle zeven vestigingen van Ruseier Ma kelaars. Onlangs openden ze hun nieuwe kantoor in Rotter- dam-Nesselande. Redenen ge noeg om nader met hen kennis te maken. Arjan Collee en Sander Koning vertellen met zichtbaar genoe gen over hun werkzaamheden. Trots laten ze om te beginnen weten dat hun Huis Hypo theek kantoor doorgedrongen is tot de landelijke top drie van hun organisatie: "Sowieso zijn wij een van de grootste orga nisaties van onafhankelijke hypotheekadviseurs in Neder land. Ons werk is boeiend. We vergelijken het wel eens met boodschappen doen en winke len. Het vergelijken van prijs, kwaliteit en aanbiedingen is daar voor de meeste mensen een vast onderdeel van. Maar het vergelijken van huizen en hypotheken vinden veel mensen geen logisch werk. En het gaat daarbij toch meestal over veel geld. Redenen om daar deskun digen bij in te schakelen. Huis Hypotheek bijvoorbeeld. We werken als zelfstandig bedrijf vanuit de kantoren van Ruseier Makelaars. Zo hebben we een groot werkgebied. Doordat wij onafhankelijk zijn en geen bin dingen hebben met banken of andere financiers geven wij een objectief advies. Wij bemid delen voor de meeste geldver- strekkers en een groot aantal verzekeraars." Passen bij situatie De beide hypotheekadviseurs vertellen preciezer over de werkwijze van Huis Hypo theek: "Er is een enorm aanbod aan hypotheken. Daaruit kiezen we voor onze klanten de beste hypotheek, die zo precies mo gelijk past bij de situatie en de wensen. We bekijken niet alleen de huidige situatie, maar juist ook de toekomst. Het woonge not moet immers voor lange tijd in orde zijn. Wij nemen de hypo theekverstrekkers veel werk en kosten uit handen en ontvan gen er uiteraard een vergoeding voor. Door deze werkwijze be steden we zeer veel individuele aandacht aan onze klanten." Veel ervaring Arjan en Sander verder over Huis Hypotheek: "De organi satie heeft vestigingen in het hele land. Het is een solide be drijf met veel jaren ervaring. Dat komt natuurlijk onze kwaliteit ten goede. Klanten profiteren daar logisch direct van. Door de grootte van de organisatie heb ben we altijd het beste aanbod voor de laagste prijs. Met zo veel deskundigheid in huis en in ons netwerk is onze kennis van actu ele ontwikkelingen optimaal. Er verandert namelijk regelmatig iets in de wet- en regelgeving. Daar zijn we direct van op de hoogte. Dus op politiek, sociaal en juridisch vlak komen onze klanten nooit voor onaangena me verrassingen te staan." Kwaliteit garanderen Tot slot vertellen beide heren nog: "Huis Hypotheek is er ook om te adviseren waar het gaat om inkomens- en vermo gensbescherming. Maar onze hoofdtaak en -zaak betreft hypotheken. Landelijk geven we gemiddeld ruim 30.000 adviezen. En we garanderen er de kwaliteit van. Voortdurende bijscholing zorgt ervoor dat we up-to-date zijn. Dus als er bijvoorbeeld een nieuwe hypo theekconstructie wordt bedacht of er wordt getornd aan de be lastingaftrek dan weten we dat meteen. Wij adviseren mensen voor nieuwe en ook bestaande hypotheken eens contact met ons op te nemen. Dat is altijd vrijblijvend. Maar zeker verras send, want we zijn ervan over tuigd dat we voor onze klanten veel geld zullen besparen."

Hart van Holland | 2006 | | pagina 17