Loodspersoneel DACHSER Aannemingsbedrijf Van der Meer BV Monteur werkplaats Grondwerker Hovenier met diploma Vaste Medewerker KNAAP bestratingen en rioleringen grondwerk en wegenonderhoud sportvelden en recreatieprojecten water- en oeverwerken groenonderhoud baggerwerken Grond - Water - Wegenbouw en groenvoorzieningen Er is een vacature voor de hierna volgende nieuwe collega's Voor alle functies zijn ervaring, diploma's en rijbewijs een pré Heeft u interesse, laat het ons dan weten via de volgende mogelijkheden: Schriftelijk: Postbus 3, 2730 AA Benthuizen Per telefoon: 079-3420601 (tijdens kantooruren) Per fax: 079-3424801 Per E-mail: Leo@meeraann-gww.nl, website: www.meeraann-gww.nl Voor onze hoofvestiging zijn we op zoek naar een: Wij bieden: een uitstekend salaris Spaarloonregeling Prettige werkomstandigheden Uitgebreide vakantieregeling Vast dienstverband Tevens zijn we op zoek naar enkele Part-time medewerkers Is je interesse gewekt en wil je meer informatie, neem da; kontakt met ons op voor een vrijblijvend gesprek. Knibbelweg 20b 2761 JE Zevenhuizen tel: (0180) 633977, 0650298712 fax: (0180) 633550 www.heemskerkorchideeen.nl info@heemskerkorchideeen.nl Knaap Moduulwoningen BV is een bedrijf daf gespecialiseerd is in het ontwerpen van woningen en het begeleiden van kopers. Ter versterking van ons huidige team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Office assisfenfe Jouw taken zullen onder andere bestaan uit: beantwoorden van de telefoon ontvangen van klanten uitwerken van offertes diverse administratieve werkzaamheden voor deze functie vragen wij: VMBO MBO niveau goede contactuele eigenschappen kennis van tekstverwerking Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Ben je geïnteresseerd in deze baan, stuur dan voor 20 december a.s. een brief met c.v. naar: Knaap Moduulwoningen BV t.a.v. de heer C.J. (Kristian) van der Knaap Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen Of mail naarcjvdknaap@knaapmoduulwoningen.nl Heemskerk orchideeën is een uiterst modern bedrijf waar wij met een jong enthousiast team streven naar een perfect prod u kt. pagina 18 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 13 december 2006 Dachser Transport (Nederland) B.V. gevestigd in Zevenaar, is een snelgroeiende logistieke dienstverlener met circa 230 werknemers. De dynamische onderneming maakt deel uit van DACHSER GmbH Co. K.G., één van de grootste expediteurs in Europa waarbij 13.500 werknemers verspreid over 240 vestigingen werkzaam zijn. DACHSER biedt meer dan transport alleen. Intelligente logistiek vormt onze uitdaging. Een uitdaging die wij graag met jou aangaan. Heb jij genoeg bagage om transport in goede banen te leiden? Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze vestiging in Waddinxveen enthousiaste teamleiders en loodsmedewerkers die op een gemotiveerde manier de volgende taken willen uitvoeren (40 uur per week in een drie/vier-ploegendienst): Uitvoeren van alle voorkomende laad- en loswerkzaamheden met betrekking tot het laden/verladen en/of lossen van goederen; Op de juiste wijze behandelen van zendingen van klanten en materiaal; Controleren van zendingen met behulp van scanapparatuur; Schoonhouden van de loods en werkmateriaal (vegen, schoonmaken, opruimen). Profiel: Je hebt aandacht voor veiligheid en het correct en op tijd uitvoeren van laad- en loswerkzaamheden; Ook tijdens piekdrukte en bij spoedopdrachten blijf je vrij van stress; Werken in een drie /vier-ploegendienst vind je geen bezwaar; Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Heb je belangstelling? Bel voor verdere informatie of stuur een brief met c.v. naar onderstaand adres t.a.v. de afdeling Personeelszaken, de heer J. Snelder, tel. (0316) 520903. Wij bieden je een uitdagende baan binnen een succesvolle, internationale onderneming. Daarbij zijn je toekomstperspectieven goed te noemen. Dachser Transport (Nederland) B.V., Postbus 88, 6900 AB Zevenaar, tel. (0316) 520903. voor 40 uur per week (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Knaap Moduulwoningen BV Groeneweg 38 3059 LC Rotterdam-Nesselande 010 - 222 10 00 www.knaapmoduulwoningen.n MODUULWONINGEN

Hart van Holland | 2006 | | pagina 18