Dtp-er ELGERSMA [M/V] www.rabobank.nl www.rabobank.n Intern Specialist Verzekeren (m/v) Interne Accountmanager Zakelijke Relaties agrarisch (m/v) Elgersma is op zoek naar een Functiebeschrijving: Elgersma zoekt een dtp-er die zich bezighoudt met het vervaardigen van advertenties en alle voorkomende werkzaamheden. Kennis en vaardigheden: Wij zoeken een dtp-er, die uitstekend thuis is in de wereld van Photoshop, Illustrator en Quark X-Press. Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen in het vakgebied van de grafische industrie en vindt het leuk hieraan een bijdrage te leveren. Profiel: - Flexibiliteit - Klantgerichtheid - Organisatietalent - Stressbestendigheid Werkweek: Het betreft een fulltime functie (37,5 uur per week) Solliciteren: Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar: ELGERSMA Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen of mailnaartilly@drukkerijelgersma.nl Voor meer informatie: telefoon 0180-632289. Rabobank Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Het is tijd voor de Rabobank. pagina 12 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 28 december 2006 Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een ambitieuze bank gelegen aan de rand van het Groene Hart van Nederland. De bank heeft in de afgelopen jaren een sterke groei van haar activiteiten doorgemaakt. De focus van de bank lag in de afgelopen periode op de kwaliteit van haar werkprocessen. Nu daar een gedegen basis is gelegd, zal weer meer aandacht gegeven worden aan de verkoop. In haar werkgebied profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het aandeel op beide markten, zowel in de bedrijven- als in de particulieren markt. Dit levert mogelijkheden op voor een gedreven Intern Specialist Verzekeren m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Uitgangspunt van je functie is een zeer gevarieerd takenpakket. Zo ondersteun je de adviseurs bij het realiseren van de targets, onder andere door hen te voorzien van alle mogelijke relevante signalen, bijvoorbeeld van (mogelijke) klanten en het voorbereiden van de gesprekken. Daarnaast verzorg je hun afspraken en ben je (proactief) bezig met het informeren, adviseren en verkopen van standaard verzekeringsproducten aan klanten, inclusief de bijbehorende afhandeling. Ook onderhoud je contacten met verzekeringsmaatschappijen. Met je MBO+ werk- en denkniveau ben je doelgerichtheid en heb je voldoende kennis van zaken om resultaten te boeken. Jouw resultaten zijn gericht op een hoge mate van klanttevredenheid, een hoge verkoopscore en volle agenda's van de adviseurs. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Johan Tiller, manager Bedrijven via telefoonnummer (0180) 63 73 02. Reacties kun je tot 25 januari 2007 sturen aan: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, Personeelszaken, Postbus 5,2760 AA Zevenhuizen ZH of mailen naar: personeelszaken@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobankzal op basis van haar"Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Ook een assessment kan deel uitmaken van het selectieproces. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een ambitieuze bank gelegen aan de rand van het Groene Hart van Nederland. Binnen het werkgebied ligt het accent op financiële dienstverlening aan ondermeer agrarische bedrijven. Binnen deze Rabobank is het BovenLokaal Agrarisch adviesïeam (BLAT) gehuisvest. Dit team bestaande uit 13 enthousiaste en professionele medewerkers bedient de agrarische klanten voor de Rabobanken Zevenhuizen-Moerkapelle, 3B Hoek, Gouwezoom en Nieuwerkerk-Moordrecht. Momenteel worden er ca. 450 agrarische klanten bediend en de komende jaren is een verdere groei te verwachten. Dit levert mogelijkheden op voor een Interne Accountmanager Zakelijke Relaties agrarisch m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Uitgangspunt van je functie is de optimale inzetbaarheid van de Accountmanager Zakelijke Relaties en jullie werken nauw samen. Je doet dus veel voorbereidend werk: plannen van afspraken en verzamelen, analyseren, uitwerken van financieringsoffertes en doorspelen van relevante klant-, markt- en verkoopgegevens. Daarnaast ben je een correct en deskundig aanspreekpunt voor klanten, adviseer je hen inzake standaardproducten en sluit je ook overeenkomsten af. Je legt uit eigen beweging contacten met klanten en deelt kennis met andere collega's. Met je HBO denk- en werkniveau blijven de resultaten niet uit: een volle agenda van de Accountmanager Zakelijke Relaties, maximale bereikbaarheid voor bedrijfsklanten en zeer tevreden klanten. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Jaap Stolze, manager BLAT op telefoonnummer (0180) 63 73 16. Reacties kun je tot 25 januari 2007 sturen aan: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, Personeelszaken, Postbus 5,2760 AA Zevenhuizen ZH of mailen naar: personeelszaken@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobankzal op basis van haar"Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Ook een assessment kan deel uitmaken van het selectieproces. ÜTS- O" WK' 1 - '3- ff#-- 9 *#-■•« Sag

Hart van Holland | 2006 | | pagina 12