CQ95 Natuurlijk, De Koornmolen De Middenstands Vereniging van Zevenhuizen wenst iedereen een goed gezond en voorspoedig 2007 SSaê KERSTBOOM ERUIT STOFZUIGER ERIN! Er is weer eigengemaakte rookworst! Iedere dinsdag en woensdag gehaktdag. Rundergehakt1 kilo Gehakt half-om-half1 kilo Riblappen1 kilo Doorregen runderlappen1 kilo Palingworst100 gram Boterhammenworst100 gram Gebraden gehakt naturel100 gram VANAF Sportcentrum De Koornmolen. daar krijgt u energie van door iedereen gewaardeerd. Toch zijn er ook velen die ver tellen dat dit juist bijdraagt aan de gezellige sfeer in de straat. De winkel van Benning staat al weer een tijd onge bruikt, echt jammer. Het pand waar voorheen de C1000 geves tigd was, is tijdelijk gebruikt door de firmaVoorbrood. Zevenhuizen - De midden standers danken de ldan- ten voor het in hen gestelde vertrouwen en hopen u het komende jaar ook weer van dienst te mogen zijn. kicUevTspedKoek Terugblikkend kunnen we be richten dat in het afgesloten jaar weer enkele evenemen ten werden verzorgd, welke met wisselend succes zijn vol bracht. Er werden wat markten georganiseerd, helaas bleken de vrijdagen in augustus erg regenachtig zodat de zomer- markten werden afgelast. De countrymarkt kwam niet van de grond, zelfs de rodeostier had er geen zin in. Geopend: za en zo vanaf 15.00 uur onderdeel van La Baraque Zuidplasweg 12-14 - Zevenhuizen - Tel: 0180-631041- www.labaraque.nl Vooruitblikkend kunnen we zeggen dat de MVZ de markten een tweede kans geven. Rond om Pasen is de eerste markt weer te verwachten. De markt met Moederdag zal zeker herhaald worden en wel licht zullen ook in de zomerpe riode npg leuke markten geor ganiseerd worden. Verder staat in de planning dat de firma Bac verhuisd naar het Raad huisplein en wie weet wat ons nog meer te wachten staat. huizen, waar het prettig wonen, werken en recreëren is. voorstellen, suggesties, opmer kingen, waarmee we een opzet kunnen maken om ons dorp een dorp voor de toekomst te kunnen laten zijn. Een Zeven- Mail uw reactie naar WilWilWel@Tiscali.nl Een succes was de Moederdag- markt, deze werd door velen bezocht en was zeker voor her haling vatbaar. Ook de Kerst markt was een groot succes, ook hier was helaas sprake van een fikse regenbui. Oproep De MVZ zou prettig vinden als u als consument laat weten wat de wensen voor ons dorp zijn. Daarom ook een oproep aan iedereen om te komen met Het geluid in de Dorpsstraat dat moet zorgen voor een aan gename winkelsfeer, werd niet pagina 10 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias Marmoleum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- buitenzonwering persoonlijke benadering brede kennis THH-iEs goede service «liivMC juiste prijs kwaliteits verhouding vrijblijvende offerte II Bezoek tiu ook onze website wwiv.mótfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons advies centrum of bij u thuis. Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 DORPSSTRAAT 23 TELEFOON (079) 593 14 25 MOERKAPELLE Aanbiedingen zolang de voorraad strekt.Prijswijzigingen voorbehouden de Koornmolen Kijk voor het uitgebreide lesprogramma op www.koornmolen.nl Sportcentrum De Koornmolen, daar krijgt u energie van! Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl Zwemmen - Steps - Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga - Sauna - Kinderoppas

Hart van Holland | 2007 | | pagina 10