INBOX STORAGE: VOOR MEER BEWEGINGSVRIJHEID GOUWE SMASH SCHORT ONDERHANDELINGEN MET GEMEENTE OP POUTIEK SERVICEPUNT TNT POST TERUG IN CENTRUM WADDINXVEEN Waddinxveen POLITIE BERICHTEN Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 31 januari 2007 xa/ADDINXVEEN Waddinxveen - Aan de Coene- coop 71 is er gelegenheid de eigen bewegingsvrijheid te vergroten. Door het huren van opslagruimte onder hele flexibele voorwaarden kan er thuis eens goed worden op geruimd of kunnen bijvoorbeeld seizoensartikelen worden opge slagen. Rik Snelleman van Inbox Storage laat de mogelijkheden graag zien. Twee verdiepingen met opslag boxen van verschillend formaat staan tot de beschikking van huur ders van ruimte. De kleinste optie is een box van 1 kubieke meter, oplopend tot 36 kubieke meter. Voor alle opslagproblemen een oplossing op deze manier. Met een eigen pasje en een eigen slot op de gehuurde box kunnen huurders flexibel toegang krijgen tot hun eigen spullen vanaf zes uur in de ochtend tot elf uur 's avonds, 365 dagen per jaar. Als de gehuurde box op de bovenste etage ligt, kan er met de lift in een keer 1500 kilo gehesen worden. Er is ook nog een tussenverdieping beschikbaar voor de langere termijn verhuur en zon der de service van dagelijkse toe gankelijkheid. Voor minder kosten kan hier ook ruimte gehuurd wor den tot 1200 m2. Rik Snelleman; "En goed beveiligd. We hebben hier brand- en inbraakbeveiliging en cameratoezicht. Wat dat be treft voldoen wij aan de hoogste eisen." Full service Het nieuwe bedrijf van Snelleman heeft voor ogen een fullservice bedrijf te worden op het gebied van opslag van goederen. Nu al is er de mogelijkheid tot de huur van aanhangwagens of boedelbakken met eventueel een auto om het geheel te trekken, huur van stellin gen voor in de opslagbox, er kan voor distributie gezorgd worden en goederen kunnen in ontvangst genomen worden. Het is de be doeling om maatwerk te leveren, snel in te spelen op de wensen van klanten. Rik Snelleman is graag be reid tot het maken van een prijsop gave. Voor meer informatie; 0182-612311 of www.inboxstorage.nl Snelheidscontroles Waddinxveen - De politie Wad dinxveen heeft op maandag 29 I januari en donderdag 25 januari snelheidscontroles uitgevoerd op de Onderweg. Dit naar aanleiding van klachten van fietsers, die last hebben van te snel rijdende auto's op deze verbindingsweg tussen Waddinxveen en Moerkapelle. j De weg wordt veel gebruikt door scholieren die vanuit de omtrek I naar Waddinxveen fietsen. Ter plaatse mag 60 km/h gereden worden. Bij de controle op maan dagmiddag werden vier automo bilisten bekeurd, waarvan er één 90 km/h reed. Bij de controle op dondermorgen werden 18 be stuurders van de 220 passanten bekeurd. Hier was de hoogst ge meten snelheid 79 km/h. Op donderdag is later die ochtend ook gemeten op de Noordkade. Hier zijn vooral klachten van om wonenden over te hard rijdend verkeer. Van de 505 gemeten au tomobilisten reden er 50 te hard. I De hoogst gemeten snelheid lag hier op 73 km/h. Jeugd vernield ruit station Waddinxveen - De politie heeft vrijdagavond 26 januari rond 20.45 uur op het NS-Station Noord aan de Groenvoorde twee jongens uit Boskoop van 15 en een meisje uit I Waddinxveen van 14 jaar aange houden. Het drietal had daar een I ruit van een wachtruimte inge- I schopt, wat was gezien door een getuige die onmiddellijk de politie belde. Alle drie hebben een door verwijzing naar het bureau HALT gekregen. Waddinxveen - TNT Post opent in april een servicepunt in het cen trum van Waddinxveen. Na het verdwijnen van het postkantoor aan de Kerkweg-Oost, besloten huurdervereniging Ons aller Be lang en wethouder Dorenda Gerts in gesprek te gaan met TNT Post. Het nieuwe servicepunt komt in de C1000-supermarkt in de Passage. Het postkantoor dat eind novem ber vorig jaar opende in de Zuid- plas blijft gewoon bestaan. TNT Post verwijderde vorig jaar een aantal brievenbussen. Ook sloot het postkantoor aan de Kerkweg-Oost. "Hoewel post geen gemeentelijke aangelegenheid is, vond ik toch dat er actie moest worden ondernomen", aldus wethouder Dorenda Gerts. "Ik wil het voorzieningenniveau in de gemeente weer terugbrengen en ben erg blij met de komst van het servicepunt in de C1000. Het ligt centraal en is ook voor ouderen een stuk beter bereikbaar dan het kantoor in de Zuidpias." Waddinxveners kunnen vanaf april op drie plaatsen in de gemeente terecht voor het volledige postassortiment, bij de Spar aan de Brederolaan, bij de Plus aan de Zuidplaslaan én bij de C1000 in de Passage. Diefstal bestelauto Waddinxveen - De politie doet on derzoek naar de diefstal van een rode Mercedes-Benz bestelauto. De auto werd in de nacht van don derdag 25 op vrijdag 26 januari gestolen vanaf een parkeerplaats aan de Wilgenhorst. De politie heeft het voertuig in het opspo ringsregister gezet. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor. Door Paulien de Graaf Waddinxveen - "Zoals het bord bij de bouwwerkzaamheden voor het nieuwe terrein is afgeknapt door de storm, zo is de Gouwe Smash ook afgeknapt", aldus Jan Rozema, voorzitter van de tennisver eniging. De Gouwe Smash moet verhuizen voor het nieuwe centrum. De gemeente en de tennisvereniging hebben een in tentieovereenkomst getekend om tot een samenwerkingsovereenkomst te komen voor een nieuw tenniscomplex op Coene- coop III. Het bestuur van de Gouwe Smash heeft deze onderhandelingen nu gestopt. "We zijn het over veel dingen al eens, maar nu wil wethouder Lont ineens de erfpacht al in februari gaan opzeggen omdat we nog niet tot een samenwerkingsovereen komst zijn gekomen. Door de raad is be sloten dat dat per 1 december zou gebeu ren, dat is weliswaar een maand eerder dan officieel was afgesproken, maar daar kunnen we mee leven", zei Jan Rozema in de commissievergadering. Hij vermoedt dat het te maken heeft met de oprichting van een beheerstichting boven de Gouwe Smash, maar de tennisvereniging wil zo'n stichting niet: "Wij hebben een ledenver gadering die een aantal keer per jaar bij elkaar komt en dat werkt goed. Wij heb ben zo'n stichting niet nodig. Bovendien was hier niets van vermeld in de intentie overeenkomst." Ook wethouder Lont beaamt dat er op een heel aantal punten intensief overleg is geweest en zij het eens zijn. "Toen de raad de financiële hoofdlijnen vaststelde voor Coenecoop III, vroeg zij ons rekening te houden met de fiscale voordelen van een beheerstichting: we kunnen dan pro fiteren van het BTW-voordeel. Dit geldt voor de bouwkosten, maar ook de Gouwe Smash zelf kan hier voordeel uithalen door de BTW terug te vragen voor materiaal." Lont benadrukt dat het hier wel gemeen schapsgeld betreft. "Ik heb een beroep gedaan op de Gouwe Smash om hieraan Daarnaast hebben de wederzijdse juristen contact met elkaar. "Overeenstemming ontstaat alleen in overleg, maar echter wel op een dusdani ge wijze dat beide partijen in een normale onderhandelingspositie komen. Dat bete kent dus dat het onverstandig zou zijn van de gemeente om eenzijdig op te zeggen." De voorzitter van de tennisvereniging is van mening dat er momenteel geen reden tot opzeggen is: ."Als je een samenwer kingsovereenkomst wil sluiten zet je niet 'je partner' in een juridische dwangpositie. Er zijn dan twee opties: Of we volgen de intentieovereenkomst en sluiten op basis hiervan een samenwerkingsovereenkomst, of we volgen de intentieovereenkomst en sluiten op basis hiervan een samenwer kingsovereenkomst waarbij De Gouwe Smash een overkoepelende beheerstich ting accepteert. Dit laatste kan alleen ont staan als het college van B en W open en reëel overleg wil voeren." mee te werken, dat is in feite hun maat schappelijke plicht." Over het opzeggen van het erfpachtcontract is in september een besluit genomen in de raad. Dat zal per 1 december aflopen. "De brief is op verzoek van de Gouwe Smash nog niet verstuurd. We zouden hem koppelen aan een samenwerkingsovereenkomst. Maar als deze niet half januari rond zou zijn, zou deze uiterlijk 15 februari de deur uitgaan. Er kan natuurlijk gewoon getennist wor den tot 1 december. We hebben deze tijd nodig om de aanbesteding in april voor te bereiden." Juridische dwangpositie "De wethouder herhaalde precies wat hij eerder zei", aldus Rozema. "Er is dus niets veranderd na de commissievergadering." Het overleg in de stuurgroep is opgeschort. Op het niveau van technisch overleg wordt tussen De Gouwe Smash en Oranjewoud hard gewerkt aan het definitief ontwerp voor het clubhuis en de terrein'--,",:-~

Hart van Holland | 2007 | | pagina 18