Duizendpoot -T?on Meier VEMSAI Hout en/of steenbewerker (ie Mffeffl Expres/ vr/« Verkoopmedewerker Binnendienst Onderweg voor een schone toekomst e-mail: office@ronmeijer.nl www.ronmeijer.nl Persoonlijk Begeleiders (voor ca. 24 uur per week) Groepsbegeleiders Oproepmedewerkers 1e Medewerkers thuiszorg Woningassiatentes (voor 8, 9 en 12 uur per week) Bent u op zoek naar nieuw personeel, voor tijdelijke of vaste dienst? Of bent u op zoek naar een nieuwe baan, vast of tijdelijk? Zevenhuizen Hebben we het over jou? Herken je jezelf hierin? Dan verzoeken we je te reageren op de functie: Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? www.milieuexpress.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 31 januari 2007 pagina 19 Wij zijn op zoek naar een klantvriendelijk en representatieve: Fulltime Werkzaamheden o.a.: Werkvoorbereiding monteurs, het beantwoorden van de telefoon, het ontvangen van klanten en goederen. Hij/zij moet beschikken over goede contactuele eigenschappen. Meer informatie en sollicitaties: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ron Meijer, telefoon 010 455 53 80. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Ron Meijer. Hoofdweg 252, 2908 LC Capelle aan den Ijssel De Bruggen is een Algemeen Christelijke Stichting voor mensen met een verstandelijke beperking. Op diverse locaties in Zuid-Holland heeft De Bruggen faciliteiten voor wonen, werken en/of vrijetijdsbesteding. De zorg wordt geboden vanuit de gezamenlijke visie "eigen leven, eigen koers". Respect voor de cliënt en het recht op zijn of haar eigen plaats in de maatschappij zijn de basis voor de zorgverlening die wij bieden. De behoefte van de cliënt bepaalt de zorg die wordt geboden, van begeleiding tot volledige verzorging. Voor diverse woningen en doelgroepen op onze locatie in Waddinxveen zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor diverse functies: met werkervaring en een verpleegkundige of agogische opleiding op niveau 4 met werkervaring en een verpleegkundige of agogische opleiding op niveau 3 Specifieke aandacht vragen wij voor de Kindergroep: Kniek 565. Hier wonen 7 jongens in de leeftijd van 10 tot 15 jaar. De kinderen hebben een matig tot licht verstandelijke beperking met bijkomende problematiek binnen het autistisch spectrum. Er kan sprake zijn van agressie. Heb je affiniteit en vooral ervaring met deze doelgroep? We zoeken een collega voor 29 uur en èèn voor 24 uur. Voor meer informatie kun je bellen met Larissa Wijnnobel, teamleider, tel. 06-511 963 24. voor de functie van medewerker groepsbegeleiding met een verpleegkundige of agogische opleiding (niveau 4) voor de duur van de zorgvraag Wij bieden je per direct een afwisselende baan voor onbepaalde tijd binnen een dyna mische organisatie met betrokken en ervaren collega's. De functies van persoonlijk begeleider en 1e medewerker thuiszorg zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg ingedeeld in FWG 40, die van groepsbegeleider in FWG 35 en die van woning assistente in FWG 20. Wij bieden je verder een aantrekkelijk pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie of een uitgebreide functiebeschrijving op onze website. www.debruggen.nl. Ook kun je contact opnemen met Sylvia Brugmans, personeels- adviseur, tel. 0182-62 17 67, e-mail: s.brugmans@debruggen.nl Je kunt je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan Stichting De Bruggen, locatie Midden Holland, t.a.v. de afdeling P&O, Sterrenlaan 2, 2473 LS Waddinxveen. Of per e-mail: m.jacke@debruggen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.debruggen.n 1 PERSONNEL SERVICES Hét bureau voor personele dienstverlening voor Zevenhuizen en omstreken. Zoekt u ondersteuning i advies op het gebied van Personeel en Organisatie? Het zoeken naar de besten in de arbeidsmarkt is een continu proces. Het vervolgens afstem men van de wensen en verwachtingen van opdrachtgevers en kandidaten verdient een gede gen, professionele en persoonlijke aanpak. Vemsa Personnel Services beheerst die aanpak en brengt dat in praktijk. Voor uitdagende functies op MBO en HBO niveau. Stuur uw sollicitatie of aanvraag per email naar: p.meester@vemsa.nl Of neem voor nadere informatie contact op met de heer P. Meester, Tel: 06-54615193 Zie ook onze website www.vemsa.nl DEKKER keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV is één van de grotere ondernemingen in Nederland in het produceren van maatwerkbla den (keukenbladen, tafelbladen, etc.) en keukenaccessoires kranen, verlichting, etc.). Als groothandel en deels producent, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en dien sten. Op een terrein van meer dan 70.000 m2 werken dagelijks 180 collega's voor meer dan 1000 klanten. Ons streven is onze producten en diensten voortdurend te verbeteren en voor onze klanten het werk te veréénvoudi- gen, om met elkaar de voorsprong op onze concurrenten steeds verder uit te bouwen. Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer, waarin je jezelf niet snel zult vervelen. Werken met je handen is je lust en je leven, Je wilt werken bij een inspirerende organisatie, Teamwork motiveert je evenals zelfstandig taken uitvoeren, Onder druk presteer je als de beste. Ervaring in het bewerken van hout of steen is zeker een aanbeveling, echter geen strikte noodzaak. Uiteraard zorgen wij voor een interne opleiding of bijscholing. Vanwege communicatie met collega teamleden is een goede kennis van de Nederlandse taal een noodzaak. Wij bieden: Een uitdagende werkomgeving met een open, eerlijke en prettige werksfeer. De gelegenheid je te ontplooien tot een allround productiemedewerker. Een fulltime baan met uiteraard een uitstekend salaris en een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Werktijden: Een werkweek van 40 uur. aarzel dan niet en stuur je sollicitatiebrief met CV per post of E-mail aan: Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeelszaken t.a.v. Bert Kouer. Postbus 11 2770 AA ZEVENHUIZEN - E-mail b.kouer@dznet.nl Voor aanvullende informatie kan je uiteraard bellen naar Bert Kouer via telefoonnummer 0180 - 637624 De Milieu Express is een snel groeiend bedrijf met locaties in Pijnacker en Zoeter- meer dat zich bezig houdt met het inza melen, verwerken en transporteren van afvalstromen afkomstig uit diverse branches. Voor onze vestiging in Zoetermeer zijn wij op zoek naar een In deze zelfstandige functie maak je deel uit van ons verkoopteam en draag je zorg voor de administratie rondom de voorbereiding en afwikkeling van verkooporders, zoals het uitwerken van of fertes en bevestigen van prijsafspraken. Het onderhouden van telefonisch contact met onze relaties is jou op het lijf geschreven en je bent in staat om jouw commerciële talenten te combineren met onze tak van dienstverlening. Je beheert de agenda's voor de buitendienstmedewerkers en voorziet ze van informatie m.b.t. prospects en klanten. Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau aangevuld met 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Je mag rekenen op een pakket uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den. De functie is uitsluitend fulltime invulbaar. Inhoudelijke informatie over deze functie kan telefonisch worden verkregen bij: De heer A. Venselaar 079-3633030 Sollicitaties kunt u richten aan: De Milieu Express Postbus 35, 2640 AA Pijnacker t.a.v. de heer A. Venselaar Een E-mail sturen kan ook: a.venselaar@milieuexpress.nl Ambachtsweg 56, PijnackeB Radonstraat 231 2718 SV Zoetermeer, Industrieterrein Lansinghage (wijk 18)

Hart van Holland | 2007 | | pagina 19