K KNAAP 00 0 i/ï fö- O bandenmonteurs Adm. medewerkster mm. al/a Banden Lichtmetalen wielen Uitlijnen Balanceren APK Onderhoud Accu's Uitlaten Schokdempers Office assisfenfe Wegens de toenemende drukte zoeken wij voor onze vestiging in Lisse Ben jij technisch aangelegd, in het bezit van een rijbewijs en heb je een gezonde werklust, dan ben jij wellicht de persoon die wij zoeken! een relatiebeheerder een assistent accountant een accountant een medewerker loonadministratie Contactpersoon: W. Greve Meer En Duin 4-1 Lisse T (0252) 414388 - MODUULWONINGEN Knaap Moduulwoningen BV is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen van woningen en het begeleiden van kopers. Ter versterking van ons huidige team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Jouw taken zullen onder andere bestaan uit: beantwoorden van de telefoon ontvangen van klanten uitwerken van offertes diverse administratieve werkzaamheden voor deze functie vragen wij: VMBO MBO niveau goede contactuele eigenschappen kennis van tekstverwerking Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze baan, stuur dan voor 9 februari a.s. een brief met c.v. naar: Knaap Moduulwoningen BV t.a.v. de heer C.J. (Kristian) van der Knaap Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen Of mail naar cjvdknaap@knaapmoduulwoningen.nl Gekas Bootb.v. is een dynamisch bedrijf dat zich bezighoudt met reparatie/revisie in de aandrijftechniek door heel Nederland. Door vertrek van één van onze medewerkers zijn wij voor onze vestiging in Zevenhuizen op zoek naar een 12-16 uur (3-4 middagen) voor lichte administratieve werkzaamheden (inboeken binnenko mende facturen, pakbonnen maken), ontvangen van bezoekers en invallen bij afwezigheid van haar collega's. De juiste kandidaat heeft een MBO-opleiding, heeft ervaring met computers, is representatief en spreekt ABN. Wij bieden je goede arbeidsvoorwaarden en een passende salari ëring voor een afwisselende baan in een klein en gezellig team. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Gekas Boot b.v. Nijverheidscentrum 36 2761 JP Zevenhuizen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marrion Sol via telefoonnummer 0180-63 34 88 éJë 1X MEEWERKEND LOODS/TERREIN BAAS ASSISTENTPLANNER of iemand die hiervoor wil worden opgeleid. pagina 20 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 31 januari 2007 voor 40 uur per week (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Knaap Moduulwoningen BV Groeneweg 38 3059 LC Rotterdam-Nesselande 010-222 10 00 www.knaapmoduulwoningen.nl o31 HL* vf/'/C.-'S •#a StehOuwer MOERKAPELLE B.V. Zijderhand Moerkapelle B.V. is een middelgroot transport en op overslag bedrijf. Wij verzorgen al ruim 50 jaar bulk en huiftransporten binnen Europa en bieden onze logistieke diensten aan in de veevoeder, chemische en levensmiddelen industrie. Wij zoeken op korte termijn een: Taken: Alle voorkomende loods werzaamheden Voorladen en reingen van eigen materieel Verantwoordelijkheid voor hygiene en netheid in onze loodsen en silo ruimten Aanvaarding uitvoering en terugkoppeling van allerhande loodsopdrachten met transport of loodsplanning Eisen: Rijbewijs B,C,E Heftruck ervaring Rij ervaring met groot materieel Goede communicatieve vaardigheden Gezond eigen initiatief Flexibele instelling Wij bieden: Een uitdagende baan met een grote mate van zelfstandigheid Beloning volgens CAO Richtlijnen Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke reacties kunt u sturen naar Zijderhand Moerkapelle BV, t.a.v.: T. Zijderhand /T de Bruin Ambachtstraat 2, 2751 GP Moerkapelle Taken: Ondersteuning van de planning Invoeren Transport opdrachten Onderhoud data verkeer tus sen planning en chauffeurs Een stuk administratieve afwikkeling van de transport opdrachten Eisen: Flexibele instelling Ervaring affectie met Wegtransport Ervaring affectie met moderne Computersystemen en dataverkeer via E-mail Redelijke beheersing van de moderne talen Wij bieden: Doorgroei mogelijkheden binnen onze organisatie Beloning volgens CAO Richtlijnen Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij zoeken voor onze vestiging in Bleiswijk nieuwe collega's: Kijk voor meer informatie op www.alfa-vacatures.nl accountants en adviseurs

Hart van Holland | 2007 | | pagina 20