m DIER VERMIST OF VERRASSENDE 5-3 OVERWINNING VOOR ZEVENHUIZEN Katharina Krijgsman - van der Wiel Üt t TIEN JAAR CURSUSSEN SPAANS IN 'T KLAVIER 44.000 exemplaren m Gerda Hermina Hendriksen-Flameling - Gerda - mevrouw G. Hendriksen - Flameling Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Badminton Onafhankelijk informatieblad. Ver schijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Eigersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Eigersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag wor den gekopieerd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia LEREN MASSEREN BABYMASSAGE: GOED VOOR OUDER EN KIND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 31 januari 2007 pagina 35 Neem Heer mijn beide handen geleid mij als een kind tot ik aan'd'eeuwige stranden mijn ruste vind Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, laten wij u weten dat na een moedig en geduldig gedragen lijden is overleden mijn dierbare vrouw en onze vriendin 7 maart 1923 t 28 januari 2007 Gerrit Hendriksen Bram en Truus Hofman Kees en Mereke Reijneveld en verdere familie Kerkstraat 19 2751 EB Moerkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in uitvaartcentrum "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle op woensdag 31 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden in voornoemd uitvaartcentrum op vrijdag 2 februari om 10.30 uur, waarna wij Gerda zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op begraafplaats "Westhage". Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zevenhuizen, januari 2007 Hartelijk dank hiervoor! Ria Boersma Kinderen en kleinkinderen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van ons trouwe koorlid Vanaf 1984 is zij samen met haar man trouw lid geweest van ons koor. We wensen de heer Hendriksen Gods troostende nabijheid toe voor de komende tijd. Bestuur, leden en dirigent van Chr. gern. zangvereniging "Sursum Corda" Moerkapelle Uw vele blijken van steun en belangstelling tijdens de moei lijke periode van ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet zijn voor ons een grote steun. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging ijf van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk v.d. Bogerd Stichting AMIVEDI, kosteloze regi stratie vermiste en gevonden huis dieren. Vermist: - Grasparkieten, ca. 10 stuks, ver schillende kleuren, weggevlogen na de storm. Omgeving Korstmos, Nieuwerkerk aan den IJssel. - Brits Korthaar, silver tabby spot, kater, 1 jaar oud. Moerasmos, Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden: - Ongecastreerde cypergrijze kater met wit. Rendiermos, Nieuwerkerk aan den IJssel. - Lichtrode kat, wit onder kin, lich tere pootjes, staart met strepen, borstelig haar, loopt er een aantal weken. Prins Alexanderlaan, Nieu werkerk aan den Ijssel. - Lichtrode kat, witte achterpoten, voorpoten minder wit, wite bef. Middelweg, Moordrecht. - Witte kat met zwarte vlekken, zwart bandje met pareltjes, ca. 6 mnd. oud. Reigerhof, Nieuwer kerk. Voor informatie en aanmeldingen: Amivedi Nederland, telefoon 0184- 661509 of kijk op www.amivedi.nl. Capelle/Regio - Meer dan 60 cur sussen en een enorme stroom van leerlingen mocht buurthuis 't Kla vier de laatste tien jaar begroe ten. Wie nog voor z'n vakantie een beet je Spaans wil leren kan terecht bij de Stichting Sociaal Kultureel Werk Capelle-Schollevaar. In buurthuis't Klavier aan de Gong 4 in de wijk Capelle-Schollevaar worden cur sussen Spaans op verschillende ni veaus gegeven. Het uitgangspunt is betaalbare en kwalitatief goede lessen bieden. De lessen worden door een Spaanse lerares, met een uitstekende kennis van de Neder landse taal, gegeven op basis van de bekende praktische methode Digo Yo. De diverse cursussen starten op dinsdag 27 februari. Ook voor wie inmiddels (een beetje) Spaans kent is er een cursus voor gevorderden, leder lespakket bestaat uit tien lessen van anderhalf uur; de kos ten bedragen 60,-. Tijdens een informatieavond op dinsdag 6 fe bruari 2007 om 19.30 uur worden belangstellenden geïnformeerd over het verloop van de cursussen en de te gebruiken leerboeken. Te vens wordt een proefles gegeven. Voor meer informatie; 010-4513176. Moerkapelle, 28 januari 2007 Zevenhuizen - Het eerste team van badmintonvereniging Zevenhuizen speelde vrijdag de topper tegen Shuttlek uit Krimpen aan de Lek. Shuttlek moest winnen om nog kans te maken op promotie, terwijl Zevenhuizen de vierde plaats in de poule wilde pakken. De eerste herenenkelpartij van Henk den Hartog verliep voor spoedig. Geconcentreerd liet hij z'n tegenstander alle hoeken van de baan zien en won in twee sets. De tweede partij van Dirk de Knegt ging vrijwel gelijk op. Helaas voor Dirk was z'n tegenstander aan het eind van de sets net iets slagvaar diger en moest hij de partij uit handen geven. De eerste damesenkel van Mar- jon den Hollander was spannend. De eerste set ging, na een grote achterstand in het begin, naar Marjon, maar de tweede moest ze aan haar tegenspeelster laten. In de beslissende derde set had den beide speelsters zicht op de OnnP overwinning en ook matchpunten. Marjon haalde de overwinning binnen door de set met 22-20 te pakken. De tweede partij van Ma rianne Dijkshoorn was niet minder spannend. Ze speelde uitstekend en haalde de eerste set binnen. De tweede ging verloren, zodat ook hier een beslissende derde set gespeeld moest worden. Marianne bleef goed spelen, maar kon de partij niet naar zich toe trekken en verloor met 16-21. Een 2-2 tussen stand dus op het bord. De eerste mixpartij van Dirk en Marjon werd verloren. Marijna Ganzeveld speelde met Henk de tweede mix en deze werd met twee keer 21-19 gewonnen. De dubbels moesten de beslissing brengen. Dirk en Henk speelden goed en wonnen in twee sets. Marjon en Marijna waren beter dan hun tegenspeelsters en won nen eveneens, met 21-14 en 21-13. Het resultaat: een verrassende 5-3 overwinning voor Zevenhuizen. Gouda - In Gouda start maandag 5 maart om 19.30 uur de cur sus 'Leren Masseren'. De cursus is bedoeld voor iedereen die op verantwoorde wijze een ontspan nende massage wil leren geven aan partner, vriend of kennis. In schrijven kan vie telefoon 0182- 594500 of e-mail ledendiensten@ vierstroom.nl. Gouda - De cursus babymassage bestaat uit vier wekelijkse bijeen komsten van anderhalf uur en is bedoeld voor ouders van baby's van ongeveer twee tot negen maanden oud. Op 6 maart start er een cursus babymassage in Gouda. Voor meer informatie en inschrij ven: telefoon 0182-594500 of e- I mail ledendiensten@vierstroom. nl.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 35