Biketotaal Boode verkooppunt Moskou Staatscircus Bleiswijk terrein 't Zeeltje Discotheek/partycentrum La Baraque, meer mogelijkheden dan je deniet 6 februari 16.15 en 19.30 uur 7 februari 15.00 uur Runder gehakt Varkensfiletlapje Zure zult Wijncervelaat Kipfilet Weideland kaas Er is weer eigengemaakte rookworst! Iedere dinsdag en Zevenhuizen bakje eigengemaakte Jong belegen Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 31 januari 2007 BEZOEK ONZE 1 I Kil I EPI NC.EN SHOWROOM Er worden echter ook genoeg ande re feesten georganiseerd, meer dan alleen danceparty's. Op vrijdag avond is de discotheek gesloten. Dan worden de verschillende ruim tes waarover het pand beschikt vaak geboekt voor bijvoorbeeld bruiloften. Huwelijksjubilea, een brunch in het pannenkoekenhuis, het gebeurt en kan allemaal. "De ene avond heb je een veertigjarig huwelijksfeest en de volgende dag is er bijvoorbeeld weer een house party in de discotheek. De afwisse ling maakt het juist leuk." Door Mariska van Bommel Zevenhuizen - Dit jaar bestaat discotheek/partycentrum La Ba raque 35 jaar. En nog altijd wordt het druk bezocht. Niet alleen dis cogangers, maar mensen van alle leeftijden komen hier graag om een feestje te vieren. Eigenaar Ben Verburg beschikt over de mogelijk heden. Dorpsstraat 103 - Tel. 0180-634788 kijk ook eens op www.biketotaa Aanbiedingen geldig tot 3 weken na plaatsing. OP OP Dat Ben Verburg ooit met zijn dis cotheek begon in de kippenschuur bij zijn ouders, zou je nu niet meer zeggen. "In de huidige discotheek is plaats voor zo'n 1700 mensen. Met 1200 mensen binnen is het vaak het meest gezellig. Je hebt dan ook gewoon de ruimte om lekker rond te lopen." De disco heeft ook zijn eigen Hyves. Op deze internet site kun je jezelf aanmelden als lid en daar je vrienden digitaal ont moeten. Ook kun je bijvoorbeeld zien wanneer welk feest georgani seerd wordt. En feesten worden er genoeg georganiseerd. Zo wordt op 10 februari bijvoorbeeld de Red Va lentine Party georganiseerd. En op 17 februari een Bubbling Party met DJ Hardwell. Vooral de Bubbling Party wordt altijd druk bezocht. van t0pkvprflit&1 k DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 593 14 25 - MOERKAPELLE Aanbiedingen zolang de voorraad strekt.Prijswijzigingen voorbehouden

Hart van Holland | 2007 | | pagina 8