IP UITVAARTVERZORGING I 01# - 521 60 16079 - 342 6 0 70 LITIE BERICHTEN VERDACHTE AANGEHOUDEN OP VERDENKING VAN VERKRACHTING EN POGING DAARTOE AFSLUITING ONDERDOORGANG Al2 Johannes Gerardus van Popering Jan van Popering Cfil t TJ/cicC - Met respect en in stijl doen we wat va 1 (SIM rnmM' Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetenneer en omstreken Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd VOGELEXCURSli 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 februari 2007 pagina 31 Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Johannes 316 Wij zijn verdrietig, maar in de handen van Gods onvoorwaardelijke liefde hebben wij los kunnen laten, mijn lieve man, zorgvolle vader van Marion, John en schoonzoon Roel en lieve opie van Jasper, Colette en Elja Den Haag, 2 juli 1941 Zevenhuizen, 1 februari 2007 Magda van Popering -Jongejan Marion en Roel Jasper Colette Elja John Tweemanspolder 6A, bungalow 35, 2761 ED Zevenhuizen. De uitvaartplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Na een lange, soms moeilijke weg heeft onze God onze broeder en collega thuis gehaald. Jan was voor ons een inspirator en leesbare 'liefdes brief van Zijn Vader. Wij wensen zijn vrouw Magda, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe en dragen hen op aan dezelfde God, waar Jan zoveel van heeft mogen doorgeven. Namens de 3 CBMC comités Moerkapelle en Zevenhuizen. Februari 2007 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ontoor Dorpsstraat 43a 2761 AB Zevenhuiien DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk showroom gedenkstenen Uoêkoindsswcg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian Zevenhuizen/Reeuwijk - De poli tie Hollands Midden heeft dinsdag 30 januari een 24-jarige man uit Rotterdam aangehouden op ver denking van poging tot verkrach ting van een 20-jarige vrouw uit Reeuwijk. De politie verdenkt hem ook van de verkrachting van een 34-jarige vrouw uit Zevenhuizen. Dit misdrijf vond vorig jaar op 4 november plaats nabij een recrea tieterrein in Zevenhuizen. De ver dachte is vrijdag 2 februari door het openbaar ministerie voorge leid aan de rechter-commissaris en in bewaring gesteld. De poging tot verkrachting vond plaats op dinsdag 30 januari rond 14.40 uur. Op het moment dat de vrouw uit Reeuwijk haar ouder lijke woning binnen wilde gaan, verscheen de verdachte bij haar en duwde haar naar binnen. Op het gegil van de vrouw kwam haar moeder af. De man vluchtte daarop weg. De politie werd ge waarschuwd en begon direct met een zoekactie naar de verdachte. Aan de hand van het signalement wist de politie de man 20 minu ten later bij een bushalte aan de Goudsestraatweg in Reeuwijk aan te houden. Tijdens het onderzoek dat volgde rezen er tegen de man verdenkin gen dat hij verantwoordelijk zou kunnen zijn voor de verkrachting van een vrouw uit Zevenhuizen op zaterdag 4 november van vo rig jaar. Van de verdachte werd celmateriaal afgenomen. Het Ne derlands Forensisch Instituut (NFI) heeft op verzoek van de officier van justitie het DNA-profiel van de verdachte bepaald en dit vergele ken met een DNA-spoor dat bij de vrouw was gevonden. Op grond van de uitkomsten van het NFI is de verdachte ook voor dat feit voorgeleid. De vrouw was die zaterdag rond 11.00 uur aan het joggen toen zij door de verdachte werd aange sproken op de Tweemanspolder in Zevenhuizen. De vrouw bleef hardlopen, waarbij de man haar te voet achtervolgde. Zij vluchtte het campingterrein op maar kon de man niet van zich afhouden en werd daar op brute wijze door hem verkracht. De verdachte liep daarna weg in de richting van Rot terdam. De politie zet de komende tijd het onderzoek voort. Gouda - De KNNV, Natuurver- eniging in Gouda en omstreken, houdt op zaterdag 10 februari een excursie naar het vogelreser vaat de Wilck bij Hazerswoude. In dit gebied van het Groene Hart, waar de HSL onderdoor geleidt is, vindt men in de winter veel kleine zwanen en smienten. Vertrek om 9.00 uur vanaf de parkeerplaats van het NS station Gouda, Bloe- mendaalse zijde. Voor meer infor matie: telefoon 0182-618037. Waddinxveen - Rijkswaterstaat voert van donderdag 8 februari tot en met maandag 12 februari werkzaamheden uit aan de Bre- deweg (N456), de onderdoorgang van A12 ter hoogte van Waddinx veen. In verband met de werkzaamhe den is de onderdoorgang A12 ter hoogte van de Bredeweg voor autoverkeer van vrijdag 9 febru ari 20.00 uur tot en met maandag 12 februari 05.00 uur afgesloten. Voor voetgangers en fietsers is de onderdoorgang A12 ter hoogte van de Bredeweg van donderdag 8 februari 06.00 uur tot en met maandag 12 februari 22.00 uur af gesloten. Tijdens de werkzaamheden blijven bedrijventerrein Doelwijk en aan liggende woningen bereikbaar. Het verkeer moet rekening hou den met een langere reistijd. Omleidingsroute Het verkeer vanuit Den Haag rich ting Waddinxveen/Moerkapelle wordt omgeleid via de afrit Gouda (afrit 11). Het verkeer vanuit indu strieterrein Doelwijk richting Den Haag wordt omgeleid via de oprit naar de A12 richting Utrecht en de afslag Gouda. Het verkeer vanuit Utrecht met bestemming Doel wijk wordt omgeleid via de afslag Zevenhuizen (afrit 9). Het verkeer tussen Waddinxveen en Moor drecht en tussen en Zevenhuizen wordt ter plaatse omgeleid. Samenwerking project A12 Rijkswaterstaat werkt in het pro ject A12 samen met de Provincie Zuid-Holland en het stadsgewest Haaglanden aan een betere be reikbaarheid in de regio. De part ners werken samen aan een oplos sing voor het fileprobleem op de A12 tussen Den Haag en Gouda en vice versa. De maatregelen betref fen zowel fietsers, Ov-gebruikers en automobilisten. Meer informatie Meer informatie over de afsluiting en de omleiding krijgt men via het gratis informatienummer van Rijks waterstaat: telefoon 0800-8002. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. A/iets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 31