Creatief dtp-er Holding B.V. Schoonmaak- medewerksters Allround Metselaars ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (20 UUR) M/V n II De Boom mP Bouw B.V. Int.Trailer chauffeur Afdeling gevelreiniging Specialistische reiniging zoek onze advertentie in deze krant Zelfstandige elektromonteur INSTALLATIETECHNIEK W.H. WESTERMAN METSELBEDRIJF Metselbedrijf Westerman vraagt ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Timmerlieden Betontimmerlieden Wandenploegen Tunnelploegen Voorlieden Uitvoerders SELEKTMAIL Schoonmaakbedrijf Kinderdijk B.V. zoekt ter aanvulling van ons jonge enthousiaste team medewerkers voor de Jan Zijderhand Exp. B.V. JAN ZIJDERHAND EXPEDITIE B.V, Elektrotechniek Beveiligingen Automatisering Telecommunicatie Palletiseerlijnen Wij bieden: Een zelfstandige en afwisselende baan waarin vakmanschap en teamgeest voorop staan. Een prettige informele werkomgeving met volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen en waar eigen inbreng en ideeën op prijs worden gesteld. Verder bieden wij een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden. Daarnaast zijn er diverse mogelijk heden voor bijscholing in het elektrovak of in de beveiligings branche. Heb je interesse in deze vacature en pas je in het profiel, schrijf of e-mail dan naar het onderstaande adres. Herdi bv Installatietechniek Postbus 39 2750 AA Moerkapelle Tel. (079) 593 28 84 herbert@herdi.nl www.herdi.nl Hoefweg 192, 2665 LE Bleiswijk Tel: 010 - 521 55 43 - Fax: 010 - 522 19 48 www.metselbedrijfwesterman.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 14 februari 2007 Gebr. Smits Holding B.V. is een dynamisch en internationaal georiën teerd bedrijf binnen de agrarische sector. Zij is met drie werkmaat schappijen actief in de productie en verkoop van vleesvarkens, diervoeder en kaas. Het is een groeiend, ver nieuwend bedrijf waar in een open en informele sfeer wordt gewerkt. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die een bijdrage wil leve ren aan de verdere groei en optimalisering van ons bedrijf. MÏ7FW3 Functieomschrijving: - Zorgdragen voor de administratieve afhandeling van de in- en uitgaande bestellingen - Inboeken van facturen - Verrichten van overige administratieve werkzaamheden - Nemen en verwerken van productmonsters Functie-eisen: - MBO-niveau - Kennis van de Duitse en Engelse taal is een pré - Kennis van Microsoft Office (Word, Excel en Access), boekhoudprogramma (Exact) - Affiniteit met computers en netwerken - Pro-actieve werkhouding - Persoonskenmerken: zelfstandig, betrokken en accuraat Aangeboden voor deze functie: - Uitdagende baan binnen een groeiende organisatie - Goed salaris - Reiskostenvergoeding, spaarregeling - Opleidingsmogelijkheden - Prettige werksfeer in een jong en gemotiveerd team Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Uw sollicitatie met CV vóór 1 maart a.s. zen den aan: Gebr. Smits Holding B.V. T.a.v. dhr. J.C. Smits Zuidelijke Dwarsweg 17 2761 JN Zevenhuizen Per e-mail: jansmits@smitsinfo.nl Voor meer informatie: Jan Smits 06 53149574 Algemeen: T.: 0182 374857 F.: 0182 375939 E: info@smitsinfo.nl Voor onze boekhouding zijn wij op zoek naar een Het betreft hier een part-time functie voor 10 uur per week. Werktijden in overleg. Uw sollicitatie kunt u sturen naar: GlassCon Trading - Postbus 10 - 2750 AA Moerkapelle t.a.v. Gert-Jan Flier - tel: 079-5936490 email: info@glasscon.nl Zoekt, wegens toename van de werkzaamheden, voor de afdelingen bouw en betonbouw: Van der Hoopstraat 18 2921 LR Krimpen a/d IJssel Bent u geïnteresseerd in één van deze functies bel ons dan voor een afspraak Tel. 0180-330000 of mail uw CV naar: info@deboom-bouw.nl GlassCon Glazen bouwstenen Trading Montages Verkoop Indien u geïnteresseerd bent kunt u telefonisch contact opnemen met Herbo Schoonmaakservice Tel. 0180-638 638 of 06-53 39 51 79 Wij zijn op zoek naar een Postbezorgen bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00. Da's andere post Regelmatig ga je op pad met een hulpmonteur en krijg je projecten welke je van het begin tot het einde afhandeld. Voor deze functie zoeken wij: Een vastberaden elektromonteur met ervaring in het vak die goed zelfstandig kan werken en problemen niet uit de weg gaat, maar ziet als een uitdaging. Je moet beschikken over een afgeronde opleiding voor elektrotechniek. Een flexibele werkinstelling is een pré. Daarnaast ben je in het bezit van rijbewijs B. Werktijden: dinsdag t/m vrijdag in de ochtenduren. Heeft u interesse? Bel dan voor inlichtingen naar: Telefoon 078-6912970 Per direct zijn wij op zoek naar: Functie omschrijving: Je werkt volledig zelfstandig in een jong bedrijf wat zich pro fileert in o.a. de elektrobranche. Daarnaast produceren en verkopen wij diverse machines in de verpakkingsindustrie. Over het algemeen zul je installatiewerk verrichten in de woning- en utiliteitsbouw. Voor een kantoorgebouw in Moerkapelle zijn wij op zoek naar: Flexibele werktijden én bij u in de buurt. Selekt Mail is steeds op zoek naar nieuwe bezorgers. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelfstandigheid en flexi biliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan en bijverdienste voor jong en oud! voor het vervoer van stukgoed/staal, voorname lijk Benelux en Duitsland/Frankrijk,geen week enden .doorgaans wel nachten van huis, ervaring is geen vereiste, wel inhet bezit van vereiste papieren, reacties gaarne schriftelijk aan; Bredeweg 24 Postbus 12 2750 AA Moerkapelle Tel. 079-5931154/email; dirk.deleeuw@zijderhand.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 18