KIJKJE IN KEUKEN, LINNENKAMER EN KAPSALON AFSCHEIDSRECEPTIE LilEUW ONTVANGSTPAVILJOEN VAN START CARNAVAL BARST LOS I RQSKOOP/WADDINXVEEjj_ Open middag Zorgcentrum Boskoop KINDERCARNAVAL DIER VERMIST OF GEVONDEN? AANRIJDING, BESTUURDER ONDER INVLOED AANHOUDING VAN VERDACHTEN OVERVAL OP CAFETARIA RIJDEN ONDER INVLOED Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 14 februari 2007 pagina 27 Boskoop - De heer Jacob Dijkhuizen neemt op 1 maart afscheid als directeur van de Ichthusschool. Het bestuur van de VPCO Boskoop en Waddinxveen bedankt Jacob Dijkhuizen voor het werk dat hij in al die jaren heeft verricht. Men wordt van harte uitgenodigd om hem de hand te schudden, op de receptie op donderdag 1 maart van 16.00 tot 17.30 uur. Waddinxveen - Zo'n 80 kinderen dansten er afgelopen zaterdag vrolijk op los tijdens de kinder carnavalsdisco in het Zuidhonk. Rond 19.00 uur werd de disco even onderbroken. Wat bleek: Carnavalsvereniging De Wadde Wokkels was ook aanwezig en kwam in polonaise de disco luis ter bijzetten, leder discogan- gertje ontving van De Wadde Wokkels een herinnering en het best verklede meisje en jongetje ontvingen naast een "onder scheiding" van De Wadde Wok kels ook namens het Zuidhonk een cadeau. Stichting AMIVEDI, kosteloze re gistratie vermiste en gevonden huisdieren. Hulppost 3B-Hoek - Zevenhuizen-Moerkapelle - Pijnac- ker/Nootdorp. Vermist: - Kater, rood/witte voetjes, buik, beetje in snoet. Knibbelweg, Ze venhuizen; -Jack Russel, black and tan, teef, rood halsbandje zakdoek, kort- harig. Sportlaan, Boskoop; - Kater, zwart/witte voetjes, bef, kin, buik. Brugweg, Waddinx veen; - Poes, zwart, slank. Wingerd, Waddinxveen. ledereen die vragen heeft of in formatie kan geven kan bellen naar 010-5121937. www.amivedi.nl Waddinxveen-Op de A12 ter hoog te van Waddinxveen heeft op zon dag 1 februari een ongeval plaats gevonden. Bij de aanrijding waren twee bestuurders betrokken. Een 32-jarige man uit Spijkenisse reed over de autosnelweg, komende uit de richting van Utrecht. Voor hem in dezelfde richting reed een 45-jarige man uit Zoetermeer. De man uit Spijkenisse reed met een hogere snelheid en knalde zonder vaart te minderen achterop de personenauto van de Zoetermeer- der. Het gevolg was voornamelijk materiele schade. De politie kwam ter plaatse voor de afhandeling van het ongeval en troffen in de auto een versufte man aan; de be stuurder uit Spijkenisse was onder invloed van alcohol en sprak met een dubbele tong. De man werd aangehouden op verdenking van het veroorzaken van een aanrij ding en het rijden onder invloed. Op het bureau blies hij een uit slag van 795 ug/l, wat ver boven de toegestane limiet van 220 ug/l ligt. Het rijbewijs van de verdachte is ingevorderd, tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Waddinxveen - De politie heeft vier jongens van 14, 15, 16 en 17 jaar uit Stolwijk, Gouda en Wad dinxveen aangehouden tegen wie verdenkingen zijn gerezen dat zij verantwoordelijk zijn voor de overval op een cafetaria aan de Zuidkade. De vorige week aange houden jongens worden vandaag voorgeleid aan de rechter-com- missaris. De overval vond plaats op donder dag 1 februari. Twee gemaskerde overvallers kwamen rond 21.40 uur de zaak binnen en eisten on der bedreiging van een vuurwa pen geld van de eigenaresse. De vrouw ging daar niet op in en zag plotseling haar 38 jarige echtge noot al schreeuwden vanaf de achterzijde van de zaak met een brandblusser naar de overvallers rennen. De overvallers vlogen hierop de zaak uit en renden zon der buit weg. De politie startte een onderzoek. In een brandgang van de St. Vic- torstraat werd door een buurt bewoner een alarmpistool, een imitatievuurwapen en een masker gevonden. De politie stelde deze stille getuigen voor het onderzoek veilig. Ook werd een buurtonder zoek gehouden. Uiteindelijk werd de identiteit van de verdachten bekend en volgde hun aanhou ding. Waddinxveen - Een 44-jarige man uit Waddinxveen is zondag 11 fe bruari, rond 01.00 uur aangehou den op het Stationsplein. De man was door een getuige gezien toen hij slingerend in zijn auto over de weg reed. De getuige belde de politie en gaf het kenteken van de auto door. Agenten zijn direct in de richting gereden en kwamen de man in zijn auto op het Stati onsplein tegen. Al snel werd dui delijk dat de man onder invloed van alcohol was. Op het bureau werd hij onderworpen aan een blaastest waarvan de uitslag 1040 ug/l was. De toegestane limiet van 220 ug/l werd hiermee meer dan 4x overschreden. Het rijbewijs werd ingevorderd omdat de uit slag boven 570 ug/l lag. Daarnaast wordt proces-verbaal tegen de verdachte opgemaakt. Boskoop - Door de bestaande con necties en vriendschappelijke sa menwerking met de Historische Vereniging Boskoop, is het door haar toedoen mogelijk gewor den nu al van start te gaan met het nieuwe ontvangstpaviljoen voor het boomkwekerijmuseum. In haar ledenvergadering van woensdagavond 7 februari, is met algemene stemmen besloten om 20.000,- euro aan het museum te schenken. Dit als tegenprestatie voor het ontstaan van de gemeen schappelijke, maar nu verbeterde onderkomens en voorzieningen. Enige tijd geleden heeft het stich tingsbestuur van het boomkweke rijmuseum het initiatief genomen om de nieuwe ontwikkelingen het hoofd te kunnen bieden. De toe loop van bezoekers bleek in stij gende lijn en de ontvangst vereist bovendien een andere aanpak dan in het verleden. Ook de ruimtes in het museum zelf, laten nu nog te wensen over. Na inventarisatie van alle wensen en ideeën, is er een ontwerp ontwikkeld voor een nieuw ontvangstpaviljoen. Dit in de vorm van een gestileerde kas en daarmede direct herkenbaar voor de Boskoopse culturen. In middels is 90 van het benodig de geld voor de bouw, inrichting en renovatie van de museumkwe kerij gedekt. Als voorbereiding op de nieuw bouw en renovatie van de muse umkwekerij, is alvast begonnen met het demonteren van onder delen van de koffieschuur tot ver bouw van de materialen naar een nieuw afdak voor extra uitstalling van historische bezienswaardighe den. Dit is te zien achter de pan den aan het Rijerskoop 52- 54. Boskoop - Er was woensdag 7 fe bruari een enorme opkomst tij dens de open middag in Zorgcen trum Boskoop. Bijna 70 mensen namen deel aan de rondleidingen. Totaal waren er naar schatting 150 bezoekers die veel belangstelling hadden voor de ambachtenmarkt en de presentatie van het nieuwe dienstenpakket 'Comfort a la car te'. De rondleiding gaf een goed beeld van het reilen en zeilen van zorg centrum Boskoop. Zo werd de keuken, linnenkamer en de kap salon/schoonheidssalon bezocht. Ook de ergo- en fysiotherapierui- mte maakte onderdeel uit van de route. Verder was er een bezoek aan de Mendelhof, de Rozenhof en De historische vereniging van Boskoop en het boomkwekerij museum waren prominent aanwezig. de aanleunwoningen in Parkzicht. De oude ambachtenmarkt trok eveneens veel aandacht. De hout draaier, buxusknippers, enters, strovlechters, wolvilters en boek binders demonstreerden met veel plezier hun ambacht. Tijdens de open middag pre senteerde het zorgcentrum het nieuwe dienstenpakket 'Com fort a la carte'. Naast het leveren van huishoudelijke zorg, kunnen mensen van buiten het zorgcen trum van meer diensten gebruik gaan maken. Onder meer maalti jdservices, klassieke concerten, fysiotherapie, ergotherapie en schoonheidsbehandelingen. Voor meer informatie: 0172- 235555. Boskoop - Nadat afgelopen week end de jeugd al aan de beurt was om carnaval te vieren, is het ko mend weekend tijd voor het echte carnaval. Donderdagavond volgt het ziekenbezoek en vrijdag is het tijd voor een carnavalsfeestje in het zorgcentrum aan de Boezem laan en het in ontvangst nemen van de sleutel van Boskoop. Het echte feest gaat vrijdagavond 16 februari van start met het Bal Masqué. Op zaterdag, na de op tocht, wordt 's avonds carnaval gevierd tijdens het Boerenbal. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar bij Primera Groenendijk aan de Koninginneweg. Op zondagavond verzamelen alle clowns zich tij dens het Clownsbal en maandag is er het carnaval voor de 60-plus- sers. Feest tijdens het kindercarnaval in de Rozenburcht.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27